Profile cover photo
Profile photo
multi AD - tworzenie stron internetowych
14 followers
14 followers
About
multi AD - tworzenie stron internetowych's posts

Post has attachment
Kilkanaście dni temu uruchomiłem nowy serwis internetowy dla drukarni z Olsztyna - Drukarni Spręcograf. Wszystkich chętnych do skorzystania z usług odsyłam na stronę. Strona powstała z gotowych elementów.

Post has attachment
Dobry fotograf, jest jak dobry prawnik :) Warto go mieć przy sobie. Szczególnie, gdy chcemy rozpocząć działania promujące naszą firmę czy markę. Sam osobiście polecam usługi Łukasza Pepol, który jako fotograf w Olsztynie doskonale sprawdza się w fotografii reklamowej i ślubnej

Post has attachment
Nasza ostatnia realizacja. Serwis internetowy dla iławskiego dewelopera, generalnego wykonawcy usług budowlanych - Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego "IPB' sp. z o.o. Aktualnie w ofercie firmy  znajdują się atrakcyjne nowe mieszkania w Olsztynie i Iławie. Szczerze polecamy nowy serwis internetowy naszego autorstwa.

Post has attachment
Zachęcam do skorzystania z oferty pozycjonowania stron internetowych. Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych których interesuje długofalowy proces widoczności w internecie na poszczególne frazy.

Post has attachment
Bez dodatkowych aplikacji, rozszerzeń, udostępnień ekranu, pulpitu czy innych wynalazków. Tylko my, przeglądarka i wspólne przeglądanie stron. Więcej o nowej aplikacji webowej Surfly na antyweb.pl

Poczta Polska się zmienia i na to wygląda, że przynajmniej niektóre zmiany są naprawdę dobre. Za pomocą aplikacji Envelo http://www.envelo.pl/feestamp/app/estamp/estamp.jspx możemy wydrukować swój znaczek bezpośrednio na kopertę bez zbędnego stania w kolejce. Usługa obsługuje listy zwykłe jak i priorytetowe. Czekamy jeszcze na polecone Jeżeli jeszcze nie znacie koniecznie przetestujcie!

Post has attachment
Miło nam że strona naszego Klienta otrzymała e-diament miesięcznika Forbes jako najlepsza firmowa strona internetowa w województwie warmińsko-mazurskim.

Post has attachment
Jak sprawdzić czy treści z mojej strony internetowej nie są skopiowane? Jeżeli nie przygotowywałeś sam treści i czasem zadajesz sobie takie pytanie, lub chcesz wiedzieć czy ktoś nie skopiował Ciebie wejdź na stronę http://copyscape.com

Zapraszamy do skorzystania z nowych pakietów abonamentowych pozwalających na stałą obsługę Państwa serwisów. Więcej szczegółów już wkrótce.
Wait while more posts are being loaded