📊 Zajímáte se o extraligová čísla, statistiky a hradecký hokej? Pak pro vás máme super nabídku – odpovězte správně na náš kvíz a můžete získat Knihu rekordů extraligy ledního hokeje. 👍
 ·  Translate
1
Add a comment...

🎥 Ať hraje nahoře, nebo dole, Hradec na Plzeň poslední dobou zkrátka neumí. V úterý s ní prohrál popáté v řadě, na tříbodovou výhru proti indiánům čeká od února 2015. Nepovedený zápas je potřeba hodit co nejdříve za hlavu a hledět vpřed – to velí RADOVAN #PAVLÍK.
1

Podruhé za sebou jsme doma vyšli bodově naprázdno, na +HC Škoda Plzeň jsme nestačili 1:4. Západočeši se dostali do pohodlnného vedení už v polovině zápasu a dlouho to vypadalo, že nedáme druhý zápas v řadě před vlastním publikem ani gól. To naštěstí zlomil přesilovkovou trefou Martin Štajnoch.

1

Litvínov nám dneska předvedl, v jaké pohodě poslední dobou hraje. Nepovolil nám ani branku, což se nám stalo prvně v sezóně. Příznivci Hradce Králové tak odcházejí poprvé po pěti zápasech a od konce září domů zklamáni.

1

🎉 Hradecký kapitán JARDA #BEDNÁŘ slaví kulatiny, právě dnes je mu 40 let. Obrovská gratulace, Bedýnko!

🎈 Narozeniny dneska má také náš gólman PATRIK #RYBÁR . Oběma přejeme hodně úspěchů, zdraví, spokojenosti a taky dnešní tříbodovou výhru. :-) Ať se daří, borci! 👏
2

🎙 Na tenhle večer STANISLAV #DIETZ asi jen tak nezapomene. Proti Vítkovicím byl na ledě nejvíce ze všech hráčů Mountfieldu HK, zaznamenal čtyři hity, stejný počet střel. Hlavně si ale připsal asistenci u prvního gólu a vítěznou trefu zajistil sám. Aby toho nebylo málo, ihned po zápase se dozvěděl, že byl nominován do reprezentace! Co na to vytáhlý bek říká? 🇨🇿

„Především jsem tomu v první chvíli ani nevěřil. Byl jsem unavený po zápase, dělal nějaké rozhovory, takže jsem si to pak nějak začal uvědomovat až doma. Těším se ale moc, na takovéhle akci jsem ještě nebyl, takže se těším hodně,“ hlásí druhý neproduktivnější bek Tipsport extraligy. 👏
1

🎙 Dneska v Hradci nebylo moc důvodů k radosti. Jeden z mála okamžiků, který rozradostnil hradecké fanoušky, byla přesilovková střela z 59. minuty, kterou MARTIN #ŠTAJNOCH snížil na konečných 1:4.

„Řekli jsme si, že jak odehrajeme třetí třetinu, tak začneme další zápas. Od první minuty třetí třetiny jsme do toho šli s tím, že alespoň jeden gól vstřelíme. Nechtěli jsme už kvůli nim hrát druhý domácí zápas bez vstřelené branky,“ nechal se po zápase slyšet slovenský bek.