📊 Zajímáte se o extraligová čísla, statistiky a hradecký hokej? Pak pro vás máme super nabídku – odpovězte správně na náš kvíz a můžete získat Knihu rekordů extraligy ledního hokeje. 👍
Add a comment...

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Mladší dorost, 18. kolo: Mountfield HK – BK Mladá Boleslav 4:1
61 Photos - View album

🎥 Ať hraje nahoře, nebo dole, Hradec na Plzeň poslední dobou zkrátka neumí. V úterý s ní prohrál popáté v řadě, na tříbodovou výhru proti indiánům čeká od února 2015. Nepovedený zápas je potřeba hodit co nejdříve za hlavu a hledět vpřed – to velí RADOVAN #PAVLÍK.

🎙 Dneska v Hradci nebylo moc důvodů k radosti. Jeden z mála okamžiků, který rozradostnil hradecké fanoušky, byla přesilovková střela z 59. minuty, kterou MARTIN #ŠTAJNOCH snížil na konečných 1:4.

„Řekli jsme si, že jak odehrajeme třetí třetinu, tak začneme další zápas. Od první minuty třetí třetiny jsme do toho šli s tím, že alespoň jeden gól vstřelíme. Nechtěli jsme už kvůli nim hrát druhý domácí zápas bez vstřelené branky,“ nechal se po zápase slyšet slovenský bek.

Podruhé za sebou jsme doma vyšli bodově naprázdno, na +HC Škoda Plzeň jsme nestačili 1:4. Západočeši se dostali do pohodlnného vedení už v polovině zápasu a dlouho to vypadalo, že nedáme druhý zápas v řadě před vlastním publikem ani gól. To naštěstí zlomil přesilovkovou trefou Martin Štajnoch.

Photo

🇸🇰 Slovenský útočník Tomáš #Bulík definitivně končí v Mountfieldu HK. Z osobních a rodinných důvodů požádal o ukončení hráčské smlouvy a vrací se na Slovensko. Přejeme hodně štěstí, Buldo!

👏 JE TO TAM! Se stovkami fanoušků vezeme z Prahy extracenné tři body za výhru 3:2. Náskok jsme si vypracovali v první třetině a už jsme ho nepustili! (y)
Photo

Litvínov nám dneska předvedl, v jaké pohodě poslední dobou hraje. Nepovolil nám ani branku, což se nám stalo prvně v sezóně. Příznivci Hradce Králové tak odcházejí poprvé po pěti zápasech a od konce září domů zklamáni.

Photo

JE TO TÁÁÁM! Jubilejní 10. vítězné #derby pro Mountfield HK, dneska ho vystřelil Blaž Gregorc. A pojďme si zazpívat: Derby je naše, králové, derby je (zase) naše! (y)

Photo

🎉 Hradecký kapitán JARDA #BEDNÁŘ slaví kulatiny, právě dnes je mu 40 let. Obrovská gratulace, Bedýnko!

🎈 Narozeniny dneska má také náš gólman PATRIK #RYBÁR . Oběma přejeme hodně úspěchů, zdraví, spokojenosti a taky dnešní tříbodovou výhru. :-) Ať se daří, borci! 👏