Profile cover photo
Profile photo
Motochemia
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapach samochodowy z celulozy? Tak!
Koniec z rozlewaniem się płynów czy żelów na tapicerkę. Seria Aroma Organic to zamknięte zapachy w puszce, których użyć możesz w samochodzie, biurze czy w domu! Dostępne jest aż 11 różnych zapachów, w tym guma balonowa, lawenda czy zielone jabłko - obecnie w promocji za 7,22zł!

Zapraszamy! - http://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html?dostepnosc=0&filter_id=63&sort=1a&view=
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kto w tym przypadku ma pierwszeństwo - tramwaj, dostawczy, czy jedna z osobówek? Jaka będzie kolejność przejazdu i dlaczego? Czekamy na Wasze odpowiedzi!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakich zapachów używacie w swoim samochodzie? Arktyczna świeżość, kawa, a może cytrynowy?
Czy jest to popularna choinka Wunder-Baum czy może inna zawieszka? Podzielcie się swoimi doświadczeniami - kreatywne odpowiedzi nagrodzimy!

http://www.motochemia.pl/kosmetyki-samochodowe-zapachy-samochodowe-c-41_54.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aura pogodowa za oknami nieciekawa, więc dzisiejsze pytanie z Egzaminu na prawo jazdy na rozchmurzenie! Która faza deszczu jest najgorsza dla kierowcy?
A) pierwsza
B) dowolna
C) ostatnia
Kreatywne odpowiedzi mile widziane:)

Jeżeli chodzi o pytanie z ubiegłego tygodnia – według autorów egzaminu, odpowietrzanie układu zasilania silnika o zapłonie samoczynnym należy rozpoczynać od wtryskiwaczy oraz pompy wtryskowej. Filtr paliwa uznawany jest za odpowiedź błędną:)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz większe grono kierowców zmieniło już opony na letnie. A jak jest u Was? Ciepłe dni przekonały do zmiany ‘obuwia’?:)
Nasz temat na dziś to prawidłowe przechowywanie opon. Jak dbacie o koła po sezonie? Myjecie komplet przed odstawieniem na półkę? Obniżacie ciśnienie wewnątrz? Stosujecie pokrowce na opony?

Poszukujemy złotej listy czynności, które właściciel auta powinien wykonać po sezonie. Pomożecie?:)

Wszystkim osobom poszukującym pokrowców do przewożenia i przechowywania opon polecamy http://www.motochemia.pl/pokrowce-na-kola-opony-samochodowe-zestawie-p-670.html?osCsid=pk5pufp5pud39a4d98i1b38r81
Photo
Add a comment...

Dziś z cyklu "Egzamin z prawa jazdy" pytanie zdecydowanie bardziej ambitne - Od czego należy zacząć odpowietrzenie układu zasilania silnika o zapłonie samoczynnym?

Kto pierwszy odgadnie?:)
Add a comment...

Post has attachment
Czy myjesz regularnie swój samochód pod maską? Na co szczególnie zwracasz uwagę? Pochwalcie się swoimi zdjęciami!


Dla wszystkich osób, szukających skutecznego środka na brud - polecamy preparat do mycia silnika za jedyne 7.39zł!
http://www.motochemia.pl/preparat-do-mycia-silnika-dr-marcus-engine-clean-750ml-p-78.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziś z cyklu "Egzamin z prawa jazdy" pytanie, które położyło nas na łopatki...Jaka jest częstotliwość migania kierunkowskazu na minutę?
A 90-120
B 60-90
C 70-100

Jak bardzo ta wiedza wpłynęła na Waszą świadomość ruchu drogowego? :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy wymieniać opony na letnie? Przede wszystkim w chwili, gdy temperatura utrzymuje się powyżej 7 stopni Celsjusza i nie występują już nocne przymrozki. Wymianę można zlecić fachowcom, lecz w przypadku gdy posiadasz 2 komplety kół - możesz zrobić to sam! Do pomocy polecamy lewarek samochodowy, który przyspieszy wymianę opon nawet do 50%!

http://www.motochemia.pl/akcesoria-lewarki-samochodowe-c-21_77.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kontynuujemy "Egzamin z prawa jazdy"! W dzisiejszej odsłonie - rondo+tramwaj. Który z pojazdów ma pierwszeństwo? W jakiej kolejności kierowcy powinni jechać?
Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Źródło: http://bit.ly/1NjBqmg
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded