Profile cover photo
Profile photo
NO PROBLEM. Profesjonalny montaż mebli.
8 followers
8 followers
About
NO PROBLEM. Profesjonalny montaż mebli.'s interests
NO PROBLEM. Profesjonalny montaż mebli.'s posts

Post has attachment
Współpracujemy z firmą Meble Zych – na terenie Warszawy klienci wyżej wspomnianego przedsiębiorstwa mogą liczyć na zniżki dotyczące kosztu montażu oraz ich transportu! Więcej na naszej stronie: http://montazmebli24.pl/cennik/. 
Photo

Post has attachment
Nasze ceny są jasne i z góry ustalone – za usługi jednego montażysty nasi klienci zapłacą 40 złotych za godzinę! Warto zorientować się w naszych cenach montowania mebli, które sprawdzić można na naszej stronie: http://montazmebli24.pl/cennik/. 
Photo

Post has attachment
Jesteśmy dumni, że w 2016 roku doceniono nasze starania i odznaczono nas prestiżowym certyfikatem „Zadowolony Konsument”, który dobrze podsumowuje nasze działania, które wykonujemy dla klienta. Na ten temat przeczytać można na naszej stronie: http://montazmebli24.pl/. 
Photo

Post has attachment
Specjaliści? Mamy do nich dostęp! Dzięki temu można być pewnym, że meble składać będą osoby o niemałym doświadczeniu, które znają się na swojej pracy, wykonując ją szybko i dokładnie. Warto odwiedzić naszą stronę: http://montazmebli24.pl/. 
Photo

Post has attachment
Problem ze złożeniem mebli? Zdarza się najlepszym! Dlatego właśnie przychodzimy z pomocą potrzebującym! Nasza firma, No Problem!, oferuje usługi z zakresu składania mebli różnego rodzaju. Działamy szybko i kompleksowo. Więcej na: http://montazmebli24.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasze narzędzia to sprzęt, który umożliwia nam szybką i niezawodną pracę. To dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko i terminowo składać nawet najbardziej skomplikowane systemy meblowe. Dlatego na bieżąco inwestujemy w nowe rozwiązania w tym zakresie, ulepszając nasze narzędzia, by skuteczniej pełnić swoją rolę: http://montazmebli24.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wesołych Świąt! Z okazji nadchodzącej Wielkanocy pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia szczęścia, pomyślności, dobrobytu oraz – co najważniejsze – dobrego zdrowia! Niech wolny czas przyniesie Państwu ulgę w pracy oraz szansę na umocnienie rodzinnych więzi w gronie najbliższych. Tego życzy No Problem!; http://montazmebli24.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Mija rok od momentu kiedy uzyskaliśmy certyfikat „Zadowolony Konsument”. Przez ten czas nie spoczywaliśmy bynajmniej na laurach – coraz wyżej stawialiśmy poprzeczkę standardów obsługi klienta, by być pewnym, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym potrzebom z zakresu montażu mebli: http://montazmebli24.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Dbamy o naszą firmę, zatrudniając w niej jedynie uznanych na rynku specjalistów, którzy doskonale wiedzą jak poradzić sobie z każdym problemem. Dzięki temu wiemy, że nawet największe szafy czy fantazyjne łóżka, szafki czy komody nie będą stanowiły wyzwania dla naszych fachowców. Zapraszamy na naszą stronę: http://montazmebli24.pl/. 
Photo

Post has attachment
Meble, które przygotowywane były na miarę, dopasowane do wymagań mieszkania, nie należą do najłatwiejszych do złożenia. Dlatego warto skorzystać z usług No Problem! Gwarantujemy, że poradzimy sobie z każdym meblem, szybko i sprawnie składając go do takiej postaci, w jakiej powinien się znaleźć! Przeczytać o nas można na: http://montazmebli24.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded