Profile

Cover photo
Money - účetnictví a ERP
70 followers|222,436 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

1
Add a comment...
Nová cesta čeká od pondělí všechny, kteří se chystají do kanceláří CÍGLER SOFTWARE v Praze. Od pondělí totiž máme novou adresu. Najdete nás v ulici Rubeška 215/1 v Praze 9 – Vysočanech. Hned vedle vlakové zastávky. Kancelář na Google Maps …
1
Add a comment...
 
Uzavřete účetní rok správně a v klidu pomocí našeho videonávodu.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Money - účetnictví a ERP has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
 
Velmi populární pojednání o novince pro rok 2014 by nemělo uniknout nikomu z vás!
 ·  Translate
1
Add a comment...
1
1
Add a comment...
 
Kromě daňových změn dochází od 1. ledna 2015 také ke změnám ve zdravotním pojištění. Pojďme se nyní podívat na jednotlivé skupiny plátců zdravotního pojištění, jak se jich změny dotkly. Autor: Mgr. Zdeněk Zralý, daňový poradce č. 3177 Maximální vyměřovací základ Významnou změnou ve zdravotním pojištění je ta skutečnost, že od 1. ledna 2015 přestal ve …
1
Add a comment...
 
Ušetřete na daních! Co víc dodat?!
 ·  Translate
Kromě nezdanitelných částí základu daně a odčitatelných položek si poplatníci můžou uplatnit různé slevy na dani. Autor: Mgr. Zdeněk Zralý, daňový poradce č. 3177 Zákon o daních z příjmů (dále jen „ZDP“) umožňuje poplatníkům daně z příjmů fyzických osob snížit svoji …
1
Jiří Bezděk's profile photoMoney - účetnictví a ERP's profile photo
2 comments
 
Dobrý den pane Bezděku, odpovídali jsme na Vaši připomínku již na Facebooku. Služby Zákaznické linky a poradenství našich konzultantů jsou určeny pro uživatele platící roční službu "Podpora a aktualizace". Vaše kolegyně požadovala informace ohledně DPH a podobně. Poradenství v této oblasti je opravdu součástí výše zmíněné služby.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Další z užitečných článků od našich poradců. Tentokrát jsou tématem nemovitosti a DPH.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Videonávod na mzdy 2014. Doporučený způsob použití. U kávy pustit celé a poté znovu, v klidu postupovat dle návodu a ten si pohodlně zastavovat. Vyhovují Vám videonávody nebo raději ty psané?
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Další z řady článku našho infoservisu. Stručně a jasně poradí, jak ušetřit na daních.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Účetní programy a informační systémy pro všechny typy společností.
Introduction
Money jsou oblíbená značka účetních programů, ekonomických a informačních systémů z dílny CÍGLER SOFTWARE, a.s.

CÍGLER SOFTWARE, a.s., datuje svoji existenci od počátku roku 1990 a na podzim stejného roku na mezinárodním veletrhu INVEX uvedla na trh svůj první ekonomický systém Money. Od samého počátku se společnost zaměřila na vývoj kvalitních informačních systémů a zajištění technické a poradenské podpory na úrovni světových standardů. Během několika let se stala jednou z nejuznávanějších českých společností v oboru.

CÍGLER SOFTWARE má čtyři pobočky v České republice (Praha, Brno, Plzeň, Liberec) a dvě na Slovensku (Bratislava, Prešov). Zaměstnává přes 100 kmenových IT odborníků. Společnost byla v roce 2005 zařazena do výběru TOP 100 českých společností, od roku 2007 patří i mezi TOP 100 IT společností a dnes je jedním z nejvýznamnějších českých producentů ekonomických aplikací a podnikových informačních systémů.

Společnost se odlišuje od většiny českých výrobců podnikových informačních systémů velkým důrazem kladeným na odbornost, použití nejmodernějších technologií, kvalitu softwaru a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Společnost je od roku 2003 certifikovaná podle norem ISO 9001 a v roce 2005 dosáhla nejvyšší úroveň certifikace od společnosti Microsoft - Microsoft Gold Certified Partner. CÍGLER SOFTWARE je členem SPIS - Sdružení pro informační společnost.
Contact Information
Contact info
Phone
800 776 776
Email
Address
Drobného 49 602 00 Brno