Profile cover photo
Profile photo
Moja WWW
50 followers
50 followers
About
Moja WWW's posts

Post has attachment
Public
Duża liczba firm zaczyna swoją działalność od zasięgu lokalnego. Może być to dla przykładu ulica, dzielnica, całe miasto, cały powiat/gmina lub nawet całe województwo. Istnieje bardzo wiele metod marketingowych i reklamowych, często nawet darmowych lub wymagających niewielkiego nakładu finansowego, które mogą przynieść bardzo pozytywne rezultaty.

Post has attachment
Public
Jak wykorzystać szeroki wachlarz bezpłatnych narzędzi i kanałów, jakie oferują nam media społecznościowe?

Post has attachment
Public
Czy wiesz, że dane, które wpisujesz w swoją przeglądarkę internetową, takie jak login, hasło, numer karty kredytowej bądź dane osobowe mogą zostać przechwycone przez osoby trzecie? Niestety. Protokół/Certyfikat #SSL sprawi, że Twoje dane logowania oraz dane Twoich klientów odwiedzających sklep będą zaszyfrowane kluczem 128 bit dzięki czemu będą one znacznie bezpieczniejsze.

Twoi klienci na pewno docenią troskę o ich bezpieczeństwo!

Post has attachment
Public
Chcesz sprawdzić, co nasi klienci sądzą o współpracy z nami? Zapraszamy do działu "Referencje" na naszej stronie domowej!

Post has attachment
Już po raz piąty dokonaliśmy przeglądu sklepów internetowych, jakie wykonaliśmy, aby wyłonić zwycięzców w kategoriach: "E-Sklep działający najprężniej" oraz "E-debiut roku"! I tym razem mieliśmy przyjemność porozmawiać z właścicielami zwycięskich firm. Czy udało nam się uchylić rąbka tajemnicy odnośnie ich sukcesu w e-commerce? Zapraszamy do lektury!

Post has attachment
Z okazji Mikołajek, jak i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku postanowiliśmy przygotować dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest aparat Nikon Coolpix 16Mpx!

Post has attachment
Każdy, kto prowadzi własną stronę lub sklep internetowy bez wątpienia zastanawia się jak pozyskać wartościowy ruch, który może przełożyć się na konwersję. O dziwo, wiele działań można podejmować samodzielnie.

Post has attachment

Post has attachment
Przedstawiamy otrzymane certyfikaty Google AdWords oraz Google Merchants na rok 2016.

Post has attachment
Na naszej stronie domowej uruchomiliśmy nowy dział - "Referencje". Dzięki niemu możecie Państwo w jeszcze prostszy sposób zweryfikować nasze kompetencje oraz rzetelność przeglądając opinie, jakie otrzymaliśmy od innych firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych!
Wait while more posts are being loaded