Profile cover photo
Profile photo
Moja Ostrołęka
109 followers -
Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta
Moja Ostrołęka - lepsza strona miasta

109 followers
About
Moja Ostrołęka's posts

Post has attachment
O wielkim szczęściu mogą mówić kierowca oraz pasażerka osobowego volkswagena, którzy zderzyli się z pociągiem towarowym. Skutki mogły być tragiczne. 

Post has attachment
Czy lokalni przedsiębiorcy otrzymali jakieś specjalne pozwolenia? Czy dzięki zezwoleniom tiry mogą poruszać się trasami z ograniczeniami oraz przez przeprawę mostową? 

Post has attachment
Wielbiciele pączków powinni zacząć trenować brzuchy. W tłusty czwartek, 23 lutego br., zapraszamy do udziału w Otwartych Mistrzostwach w Jedzeniu Pączków "Pączkożercy" w Ostrołęce. Impreza odbędzie się w hali targowej "Feniks". Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Post has attachment
Policjanci z Ostrołęki poszukują 60-letniego Tadeusza Kalisza, mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna po raz ostatni widziany był dziś około godz. 9.30 rano w pobliżu ul. Rolnej w Ostrołęce i do tej pory nie nawiązał kontaktu z opiekunem.

Post has attachment
Do serii włamań doszło w ciągu minionego weekendu. Rabusie obrabowali mieszkanie w bloku przy ul. Sucharskiego w Ostrołęce oraz dwa nowo wybudowane domy. Jeden na terenie miasta, drugi natomiast na terenie gminy Rzekuń. Sprawcy wynieśli wiele wartościowych przedmiotów. 

Post has attachment
Gala wręczenia "Kurpików" to już tradycja. W tym roku tę wyjątkową uroczystość zorganizowano już po raz szesnasty. Kurpiowskie Oscary powędrowały na ręce zasłużonych dla regionu mieszkańców - działaczy, twórców, samorządowców, osób promujących Kurpiowszczyznę.

Post has attachment
Radni miasta podczas ostatnich obrad zatwierdzili nowe obwody dla szkół podstawowych. Zmiany dotyczą m.in. Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej, która zostanie przeniesiona do Gimnazjum nr 1 przy ul. Hallera. W związku z tym placówka zwiększy swój zasięg terytorialny.

Post has attachment
Trzy osoby posiadające narkotyki i jedna ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymane, zabezpieczona amfetamina i heroina oraz waga do porcjowania narkotyków - to efekty pracy naszych policjantów.

Post has attachment
Kompletnie pijany kierowca mazdy zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka radiowozem policji. Około 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który spowodował wypadek, miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Post has attachment
Osoby ubiegające się o kredyt w banku często słyszą o scoringu kredytowym. Co to takiego?
Wait while more posts are being loaded