Profile

Cover photo
Muhammad khosravizadeh
Works at مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
Attended دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد
438,212 views
AboutPosts

Stream

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
چرا و چگونه ممکنه یه جوان 32 ساله سکته قلبی کنه و بمیره؟ تا کی باید خبر مرگ جوانان ایران رو بشنویم و براحتی از کنارش عبور کنیم؟
 ·  Translate
سیدکمال طباطبایی، تهیه کننده سینما و پدر زنده یاد علی طباطبایی دلایل فوت فرزندش را بیان کرد.
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

Shared publicly  - 
 
دريافت پيامك زمين‌لرزه‌هاي كشور


مركز لرزه‌نگاري كشوري به منظور اطلاع‌رساني رويداد زمين‌لرزه‌هاي كشور، با همكاري همراه اول (شرکت پردیس اول)، امكان دريافت اطلاعات زلزله‌هاي كشور با بزرگي 3.5 و بالاتر را براي مشتركين اين اپراتور فراهم كرده است.
مشتركين همراه اول مي‌توانند با ارسال پیش شماره تلفن مركز استان مورد نظر خود به شماره ٢٠١٢٣، اطلاعات زمين‌لرزه‌هاي اين استان و استان‌هاي هم‌جوار آن را دريافت نمايند. به عنوان مثال، در صورت ارسال پيش شماره شهر تبريز (٠٤١١) از طريق پيامك به شماره ٢٠١٢٣، اطلاعات زمين‌لرزه‌هاي با بزرگي 3.5 و بالاتر استان آذربايجان شرقي و استان‌هاي آذربايجان غربي، زنجان و اردبيل را دريافت خواهيد كرد. همچنين، با ارسال كد ٠٠٩٨، اطلاعات زمین‌لرزه های با بزرگي 3.5 و بالاتر سراسر كشور براي شما ارسال خواهد شد.
هزينه اشتراك سرويس مذكور، ١٠٠ تومان به ازاي دريافت هر تعداد پيامك در هر روز است. به اين معني كه در صورت دريافت يك يا چند پيامک در يك روز، تنها مبلغ ١٠٠ تومان از حساب مشترك كسر مي‌گردد. بديهي است كه هزينه مورد نظر تنها درصورت دريافت پيامك محاسبه مي‌گردد.
در صورتي كه پس از فعال‌سازي اين سامانه، مايل به ادامه دريافت پيامك زمين‌لرزه‌ها نبوديد، می‌توانید با ارسال عبارت لرزه خاموش  و یا larze off به شماره ٢٠١٢٣، سامانه را غير‌فعال نمایید.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

Shared publicly  - 
 
من پول ندارم چون بیکارم. نه پول دارم تو بازار بورس سرمایه گذاری کنم، و نه پول دارم ماشین بخرم و نه پول دارم خونه بخرم. سربار بقیه ام و کللی بدهکارم. هرچی دنبال کار می گردم، از بس شرکت ها تعدیل نیرو کرده اند و افراد با سابقه کار بالا بیکارند، کار برای من پیدا نمی شه. مگر کارهایی با درآمد حداکثر نصف حقوق اداره کار که کارهای موقتی اند و برای من متاهل درمان نیستند. حالا میگن خونه هر روز داره ارزون تر میشه. به نظر شما من می تونم خونه بخرم؟ میگن ارزش بازار بورس هر روز داره کمتر میشه. به نظر شما من می تونم سهام بخرم؟ من دوست دارم کار کنم. دوست دارم بشینم پشت کامیون، آسفالت ببرم جاده هایی رو که شلوغه عریضش کنم، یا قسمت هایی از جاده که خرابه رو درستش کنم. به نظر شما چطوری می تونم این کار رو انجام بدم؟ شرکتهای خارجی که علاقه مندند تو ایران سرمایه هاشون رو هدر بدند، چطوری می تونند این کار رو بکنند؟
دوست دارم یه قایق بسازم و برم دریا ماهیگیری. چطور می تونم قایق بسازم و برم ماهیگیری؟
کشورهای خارجی می خوان تو ایران سرمایه گذاری کنند. شرکتی که من توش کار می کردم و الان منو جزو تعدیل نیروها قرار داده، می خواد تو صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی سرمایه گذاری کنه، اما هنوز طلبش رو از معدنی که قبلا براش کار انجام داده، نگرفته. حقوق منم طبعا هنوز نداده. معدن میگه پول نداره به شرکتی که من براش کار می کردم بده، چون مالیات دولتی در اولویته. مالیات رو نده، جریمه میشه، اما پول شرکت رو نده که جریمه نمیشه. پول منم رو هواست. دولتم که هر سال با کسری بودجه بیشتری مواجه می شه و هر سال نسبت به سال قبل، مالیاتو بیشتر می کنه تا بتونه حقوق کارکنانش رو بدهد. با این وضع رکود باعث میشه هر روز کارخونه های بیشتری تعدیل نیرو کنند وهر سال کارخونه های بیشتری تعطیل بشند. هیچ ربطی هم به برداشته شدن تحریم ها نداره. فقط به مالیات دولت ربط داره که هر سال داره بیشتر میشه و راه تنفس صنعت کشور رو گرفته و هر سال بیشتر از سال قبل فشار میده. با این اوصاف شما فکر می کنین شرکتی که براش کار می کردم، بتونه تجهیزات بخره و تو مناقصاتی که با همکاری شرکت های خارجی برگزار میشه، شرکت کنه؟ فکر نمی کنم.
اصن شما فکر می کنین دولت پول داشته باشه که کشورهای خارجی بخوان تجهیزات پیشرفته شون رو به ایران بفروشند؟ به فرض بخوان سرمایه گذاری بلندمدت تو ایران داشته باشند. اصن میشه به دولت ایران اعتماد کرد که بعد از آقای روحانی دوباره احمدی نژادی نمیاد و تمام پروژه ها تا هر جایی پیش رفته، نخوابونه؟ ظاهرا که همین طور هم هست.
راستش اینطور که می بینم، معلوم نیست با این رویه بتونیم تا سال آینده این وقت دوام بیاریم. اقتصاد فروپاشیده داره کم کم چرخ صنعت رو کاملا می خوابونه. فقط کافیه واردات کالاهای اساسی راحت بشه، دولت هم به خارج کردن پول از دست مردم با هدف کنترل تورم ادامه بدهد و بخاطر جبران کسری بودجه ناشی از تعطیلی بیشتر کارخانجات خصوصی و کم شدن تولید و افزایش روزافزون قاچاق کالا، همچنان به افزایش مالیات و افزایش قیمت دلار ادامه میده.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

شبکه های اجتماعی چگونه و چقدر در جهت عمل به آموخته ها موثرند؟

 آموزش های مدارس و دانشگاه چه خصوصیتی باید داشته باشند تا فراگیر باور کند در زندگی کاربرد داشته و باعث موفقیت و خوشبختی در زندگی می شود؟
 ·  Translate
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

 شناخت انسان از خود، چرا و چگونه در عمل به فراگرفته هایش تاثیر می گذارد؟

چه عواملی باعث علاقه به یادگیری و به کار بردن آموخته ها می شود؟
 ·  Translate
10
ati adineh's profile photoMuhammad khosravizadeh's profile photo
5 comments
 
+ati adineh تفاوت انسان و حیوان در این است که...
اگه امکان داره کاملش کنین. ممنون.
 ·  Translate
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

Shared publicly  - 
 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

به نظر شما چه عواملی باعث می شوند انسان به چیزهایی که یاد می گیره عمل نکنه؟

در شغلتون بیشتر در چه عواملی از یادگرفته های خودتون استفاده می کنید تا تجربیاتتون؟
 ·  Translate
8 comments on original post
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

نوستالژی  - 
 
فقط یه دهه شصتی میتونه برای همسن و سالانش تصمیم گیری کنه. بیایید در هر کاری فقط از وجود دهه شصتی ها استفاده کنیم . پیرپاتالای دم گوری که هر کدوم چند بار عمل انجام داده اند تا مبادا تلف بشند، حق تصمیم گیری و تعیین مقررات در مورد این که چه سنی باید استخدام بشند و در کارهای دولتی سمت داشته باشند رو ندارند. اکثر وزرای دولتی و شخص رئیس جمهور از سن قانونی 60 سالگی گذشته اند و باید بازنشسته بشن و استعفا بدن و کار رو بسپرند دست ما دهه شصتی ها. از بی عرضگی ما دهه شصتی هاست که اینجور دارند ازمون سواری می خورند و سوءاستفاده می کنند:

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینکه آیا امتیازاتی برای کاهش سن فرهنگیان حق‌التدریس و قراردادی آموزش و پرورش برای آزمون در نظر گرفته شده است یا خیر؟ گفت: ما درباره این موضوعات تابع مقررات استخدامی کشوریم. ضابطه استخدامی کشوری دارای سقفی است که سازمان مدیریت به ما اعلام کرده و ما آن را رعایت می‌کنیم. برخی دوستان گاهی اوقات تصور می‌کنند آموزش و پرورش جزیره‌ای جدا از کشور است در حالی که این وزارتخانه نیز بخشی از مجموعه حاکمیت و دولت است و ما تابع ضوابط استخدامی کشور هستیم.
 ·  Translate
23
Muhammad khosravizadeh's profile photosama .A's profile photo
3 comments
sama .A
+
1
2
1
 
درجریان هستم از بین 5000 هزارنفر 1300 نفر که با سهمیه و بدون آزمون استخدام هستن و 3700 نفر دیگه با آزمون جذب میشن که تقریباً از هر شهری فقط یه نفر میخوان
آیا میشه جزء اون یه نفر بود؟؟
ثبت‌نام کردن واقعا حماقته
 ·  Translate
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
کنار خلیج فارس م. خیلی زیباست. جاتون خالی. الان بندرعباسم.
از عسلویه اومدم بندرعباس. از راه بندر لنگه. عسلویه هم کنار خلیج همیشه فارسه.

آبش خیلی شوره. یه چپه آب به صورتم زدم فهمیدم. بگذریم.

در عسلویه گاز شور یا همان هیدروژن سولفوره یا سولفید هیدروژن (H2S) رو می سوزونند. این گاز سمیه اما وقتی می سوزه نتیجه میشه بخار آب (H2O) و دی اکسید گوگرد (SO2). دی اکسید گوگرد تو منطقه به شدت شرجی و با بخار آب بالا و دمای بالای عسلویه، تولید بخار اسیدسولفوریک (H2SO3) می کنه. اسیدی بسیار خطرناک، قوی و البته بی نهایت با ارزش اقتصادی بالا که ارزشش از گازهای تولیدی در منطقه عسلویه کمتر نیست.

عسلویه که بودم حقوق کارگران و مزدبگیران غیر رسمی حداقل 4 ماه عقب افتاده بود. هر هفته کارکنان یکی از شرکت های خصوصی بزرگ اعتصاب می کردند و حقوق عقب افتاده شون رو که بهشون قول داده بودند پرداخت کنند، طلب می کردند. اگه شرکتی خصوصی بخواد تو عسلویه و هرجای دولتی ایران مناقصه رو برنده بشه، قبلش باید حداقل 5 درصد از پول قرارداد رو به نحوی به کارکنان رده بالای دارای حق امضای دولتی رشوه بدهند. این تو ایران چیز بدیهیه. همه هم می دونن. از وزارت خانه های دولتی مثل وزارت اطلاعات تا قوه قضاییه و مجلسی ها و همه. همه هم بابت این موضوع افسوس می خورند.

راستش فکر می کردم علت اصلی سیل و طوفان و سرطان و باج دادن های به اروپا و آمریکا و شرق و غرب، همین رشوه بگیرهای دولتیند. چرا؟ رشوه می گیرند، اجازه میدن کوه رو خراب کنند و معدن سنگ بزنند، یا رشوه می گیرند اجازه می دن درختان جنگل قطع بشه. رشوه می گیرند تا پروژه رو بدن به شرکتی که حقش نیست و نمی تونه درست جمعش کنه. اگه شرکتی طرحی داشته باشه، طرحش رو می دزدن و اینقدر بد انجامش می دن که اصلا داغونش می کنندو نهایتا مجبور میشن وسایل مربوط به همون طرح رو از همون طراح اصلی که بهشون پیشنهاد داده و اونا دزدیده اند اما اصل طرح به خارج فروخته شده بخرند، تا کارشون راه بیافته.

یاد دانشجوی نخبه شیشه ای افتادم که چند وقت پیش گفتند به خاطر مسمومیت دارویی از دنیا رفت. کسی که دنبال ایده اش تو شرکتای دولتی بود اما بخاطر اینکه پول نداشت رشوه بده، طرحشو به گور برد. یاد کارگران تریاکی و شیره ای که با سیخ و سنگ لحظات شخت زندگیشونو تبدیل به لحظات شاد و مفرح می کنند، یاد این خبر که تا 50 سال آینده 20 میلیون نفر از جمعیت ایران کم میشه و این برابر است با اتمی کردن الان تهران و البرز و کشتن تمام مردم این دو استان...

تنها جایی که به نظر من هنوز نسبتا سالم مونده و از دست رشوه بگیران دولتی در امان مونده، طراحی سایت و برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسیه موبایله که اشتغال توش عالیه و بیکار من توش ندیدم.

راستی فرق ایران الان با ایتالیای ورشکسته چیه؟ فکر می کنم تنها تفاوتش اینه که ما اسم اسلام رو یدک می کشیم. وگرنه ما هم داریم به همون جهنمی میریم که ایتالیایی ها دارن توش می سوزن.

ختم کلام این که آقای #ظریف #وزیر_امور_خارجه_ایران بیشتر از این که به عامه مردم خدمت کنه، به رشوه بگیران و رانت خواران دولتی خدمت کرد. این رشوه بگیران نه از آمریکا دستور گرفته اند و نه از اتحادیه اروپا و نه از اسرائیل. خودمونیم. بازار بورس و کلا اقتصاد ایران هم نشون داد که راه نجات از سقوط تسلیم شدن در برابر خواسته های آمریکا نیست، مبارزه با مفسدین اقتصادی با اصلاح قانونه. مثل قانون بستن کمربند ایمنی وقتی که تو اتومبیل می شینیم از ترس جریمه پلیس یا وقتی که چراغ قرمزه و یا وقتی پشت خط عابر پیاده باید صبر کنیم تا عابرین پیاده از ما سان ببینند از ترس این که مبادا پلیس ما رو جریمه کنه، سنگین. فقط باید باور کنیم. باور کنیم مشکل از خودمونه. از درون خرابیم.
 ·  Translate
18
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

Shared publicly  - 
 
انرژی بخش ترین فکری که باید بکنم چیه؟
انرژی بخش ترین حرفهایی که باید بزنم چیه؟
 
الان جاتون خالی دارم یک قره قوروت ترش ترش ترش میخورم که نگو و نپرس
 
 
لطفا 10 ثانیه فقط 10 ثانیه روی قره قوروت ترش توجه کنید
ببینید دهانتون پر از آب میشه
 
این مثال رو زدم که عرض کنم چطور با ده ثانیه فکر کردن به قره قوروت ترش
اینقدر سریع بدن ما واکنش نشون میده
 
اونوقت اگر شما ده دقیقه و ده ساعت و ده روز و ده سال
اگه به یک چیز منفی توجه کنی
ببین چه تاثیرات ویرانگری روی سیستم وجود شما میگذاره
و
برعکسش هم همینطوره
که شما اگه ده ثانیه و ده دقیقه و ده روز و ده سال
به یک چیز خوب فکر کنی
ببین چه واکنشهای زیبایی توی زندگیتون به وجود میاد
 
مثال قره قوروت رو همیشه یادت باشه
تا
افکار منفی اومد توی سرت
بدون که
اگه تا 17 ثانیه ادامه شون بدی
دیگه داری
با دست خودت
تیشه به ریشه ی زندگیت میزنی
 
برای همین یک سوال بسیار زیبا
طراحی کردم
که خیلی خوبه که دائما از خودمون بپرسیم :
 
انرژی بخش ترین فکری که باید بکنم چیه؟
 
انرژی بخش ترین حرفهایی که باید بزنم چیه؟
 ·  Translate
1
1
Helas Irani's profile photo
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

آیا عمل کردن به آنچه یادگرفته ایم همیشه باعث سهولت در حل مشکلات زندگی است؟ چقدر عمل کردن به آموخته ها کمک می کند تا انسان راحت تر زندگی کند؟

به نظر شما چه عوامل و مشکلاتی در زندگی وجود دارند که ناهنجاری و قانون شکنی را یاد داده و آن را رواج می دهند؟
 ·  Translate
17
farshid ahmadi's profile photoMuhammad khosravizadeh's profile photo‫سوخته دل‬‎'s profile photo
11 comments
 
+Muhammad khosravizadeh​ تقلید کور کورانه مثل این میمونه که با هیچ اطلاعاتی از کاری میخوایم انجام بدیم نداریم و فقط به اداب و سنن قدیمی پایبندیم و حتی نمیدونیم دلیل این اداب چی بوده و ریشه از چی گرفته شده ,
و یا حتی میتونیم بگیم که برای تنبلی بعضی ها که حاظر نیستن برای راحتی و به نتیجه رسیدن کارهاشون تحقیقی انجام بدن و تقلید میکنن چون این کارو راحتتر میدونن
 ·  Translate
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

بحث و گفتگو  - 
 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

 چه عواملی باعث می شود انسان چیزی را که یاد می گیرد باور نکند؟

آیا اگر کسی به یادگرفته های خودش عمل کند، لزوما مثل کامپیوتر شده است؟ اصلا ممکن است صددرصد یک نفر به یادگرفته های خود عمل کند؟
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Muhammad khosravizadeh

Shared publicly  - 
 
این یک قسمت از پروژه دانشگاهیه.
ممنون میشم با پاسخ دادن مشارکت داشته باشید.

 چه عواملی باعث می شود انسان چیزی را که یاد می گیرد باور نکند؟

آیا اگر کسی به یادگرفته های خودش عمل کند، لزوما مثل کامپیوتر شده است؟ اصلا ممکن است صددرصد یک نفر به یادگرفته های خود عمل کند؟
 ·  Translate
1
1
Muhammad khosravizadeh's profile photo
Add a comment...
Work
Occupation
دفتر فنی برق، کنترل پروژه - برنامه نویسی
Skills
Primavera، MsProject، برنامه نویسی
Employment
  • مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
    شرکت پرکار اصفهان فتاح‎, 2013 - present
    نقشه خوانی برق - اجرای پروژه های برقی تهیه صورت وضعیت - ثبت گزارش روزانه - تهیه گزارش ماهیانه برنامه نویسی
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
رفیق خدا
Introduction
تجربه کار در سیمان سپاهان اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، متروی اصفهان و ...
Education
  • دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد
    برق - الکترونیک‎, 1381 - 1387