Profile cover photo
Profile photo
Mohamad Reza Esmaiel Tehrani
39 followers -
CEO at Ketabtori and Khatedid Co-Founder
CEO at Ketabtori and Khatedid Co-Founder

39 followers
About
Posts

Post has attachment
بازدید گرم و صمیمی جناب آقای مهندس فیروزی، مسئول محترم ستاد هماهنگی توسعه پنجره های واحد، از غرفه خط دید ساعت نه صبح سیزدهم اردیبهشت.
Photo

Post has attachment
ده دلیل شکست طرح‌ها و چگونگی تغییر آن‌ها

۷.فشار قهرمان بودن

آیا تابه‌حال برای پذیرش یک چالش قهرمانانه اما غیرممکن وسوسه شده‌اید؟ به این موضوع فشار قهرمان بودن می‌گویند، و این‌یکی از صفات خاص مدیران پروژه است. چه به خاطر هیجان، لذت بردن از حس موفقیت، دوستدار مورد پرستش واقع‌شدن و یا هر سه‌ی آن‌ها باشد. تسلیم وسوسه شدن در این موارد باعث از بین رفتن تلاش‌ها و خطر بالای شکست است.

راه‌حل: وکیل عاقل

درک فشار قهرمان بودن تا مراحل آخر، زمانی که دیگر دیر شده است، واقعاً سخت است.اما دوستان و همکاران شما از نشانه‌های آن می‌توانند این موضوع را پیش‌بینی کنند. راه‌حل این است که یکی از دوستان یا همکاران مورد اعتماد خود را به‌عنوان یک مربی انتقادی در کنار خود داشته باشید تا بتواند به شما هشدار دهد.

Post has attachment
زبان‌های برنامه‌نویسی که آموختن آن‌ها در۲۰۱۶ لازم است
امروزه شغل‌های مرتبط با تکنولوژی، بالاترین خواستار و درآمد رادارند و برنامه‌نویسی به یکی از سودآورترین صنایع جهان تبدیل‌شده است. اگر شما علاقه‌مند به تبدیل‌شدن به یک توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار هستید، باید با تعدادی از زبان‌های برنامه‌نویسی به‌خوبی آشنا باشید تا بتوانید از این نظر متنوع و سازگار باشید — و بعدازآن به یادگیری زبان‌های مختلف در طول حرفه‌ی خود ادامه دهید. بنابراین افرادی که برای حفظ و ارتقای توانایی‌های خود در دسترس هستند، همیشه خواهان زیادی دارند.

Post has attachment
روز مهندس مبارک :)
Photo

امروز کلا یه رنگ دیگه ای شد، رنگ همیشگی شدن شد ...
Wait while more posts are being loaded