Profile cover photo
Profile photo
Modestas Liudavičius
354 followers
354 followers
About
Modestas's interests
View all
Modestas's posts

Post has attachment
Valio naujoms kuro kainoms! :D
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Verta :-) 

Post has shared content
RIP Google Reader. One of the world's most popular RSS readers is shutting down on July 1, 2013: http://on.mash.to/12QYVyO

#Reader  
Photo

Kelios dienos su naujuoju Kindle Paperwhite.
Vis laukiau, kol gausiu pačiupinėti prieš pirkdamas, taip ir neradau, tai pasidalinsiu įspūdžiais.
Esminė naujovė, dėl ko verta atsinaujinti - apšvietimas. Verdiktas: veikia. Prieblandoje rodo taip pat jaukiai, kaip ir šviesoje, nebėra poreikio įjungti šviesą. Visiškoje tamsoje apšvietimas 95% tolygus, tikėjausi prastesnio vaizdo, beveik idealu.
Minusai: svoris (213 g. vs 170 g. Kindle 4). Ilgiau skaitant skirtumas - svoris jaučiasi vs nesijaučia, kad kažką laikai rankose.
Atsinaujinti verta. O kas skaityklės neturi visai ir mėgsta skaityti, nusipirkti būtina.

Post has attachment
Noriu :-)

Post has shared content
I share this just for having it on my list because I am lazy explaining to iFans why I don't (won't) buy an iOS device

"Niekas tiek nepasitarnavo žmogui, niekas neiškėlė taip aukštai jo dvasios ir niekas tiek nekentėjo kartu su žmogumi kaip knyga. Prieš ją nublanksta visi pasaulio stebuklai, ji - visų mokslo ir technikos laimėjimų lopšys, visų mūsų dvasinių galių motina. Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui - nes kuo mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo šildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos, šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir mūsų pačių širdies labirintais? Keista, kad ligi šiol mes dar nepastatėm paminklo jai. O gal visa, ką sukūrė, padarė, pasiekė žmogus, ir yra ne kas kita, kaip visuotinis, gyvas, be paliovos visur ir visų kuriamas paminklas knygai?" Just.Marcinkevičius "Dienoraštis be datų"

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded