Profile cover photo
Profile photo
Новини нерухомості mkv.news
16 followers -
Нерухомість без посередників
Нерухомість без посередників

16 followers
About
Posts

Post has attachment
Тимчасово припиняємо публікувати новини. Вибачте за незручності.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
КРЕДИТИ НА НЕРУХОМІСТЬ І АВТОМІБІЛІ БАНКИ ДАВАТИ НЕ БУДУТЬ
#mkvNews

2014 в Україні пройшов для банків у боротьбі з відтоком депозитів, тому, не маючи довгострокових ресурсів, банки відмовляють у кредитуванні.

Так само фінансові установи не зацікавлені видавати і населенню кредити, тому взяти позику на дорогу покупку стало практично неможливо. Роздрібний кредитний портфель системи фінустанов зменшився з початку 2014 на 15,6 млн грн.

Радник голови правління Євробанку В. Невмержицький, прокоментував: «Іпотека майже повністю зупинена. Хоча на ринку все ще можна знайти банк, готовий профінансувати клієнта на покупку квартири. Але від останнього буде потрібно не менше 50% початкового внеску, бездоганна кредитна історія і документально підтверджені доходи, в 2-3 рази перевищують розмір щомісячного платежу. Автомобільне кредитування теж знаходиться у самого дна. Гранично посилилися навіть позики на придбання побутової техніки ».
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СВІТ: ВСІ МРІЮТЬ ПРО МАГАЗИН В НІМЕЧЧИНІ: НАПОПУЛЯРНІШІ СВІТОВІ РИНКИ ТОРГОВОЇ НЕРУХОМОСТІ
#mkvNews #mkvCommercial #mkvKyiv

Німеччина є найпопулярнішим ринком торговельної нерухомості в світі - 40% рітейлерів планують відкрити там магазини в 2015 році, говориться в дослідженні компанії CBRE. За Німеччиною йдуть Великобританія (33% рітейлерів) і Франція (31% рітейлерів).

«Німеччина залучає міжнародних рітейлерів переважно завдяки можливості охопити понад 30 великих міст з високою купівельною спроможністю. Великобританія також залишається для міжнародних ритейлерів популярним напрямком, оскільки попит на торговельні приміщення як і раніше еластичний, особливо в Лондоні. Франція лише трохи відстає від Великобританії, залучаючи рітейлерів своїм зрілим ринком з кількома сильним містами і великою кількістю успішних торгових центрів по всій країні », - наголошується в прес-релізі.

При цьому російський ринок зараз не представляє першочергову мету для нових міжнародних рітейлерів в силу таких факторів, як девальвація рубля, напружена геополітична ситуація, зниження споживчого попиту, зростання закупівельних цін, додається в повідомленні.

«В цілому, незважаючи на досить напружену геополітичну і, як наслідок, економічну ситуацію, російський ринок як і раніше характеризується хорошою довгостроковій привабливістю для розвитку нових міжнародних мереж. При поліпшенні загального економічного фону до кінця року на російському ринку може з'явитися близько 15-20 нових міжнародних гравців », - йдеться в прес-релізі.

Ось топ-20 переваг рітейлерів на 2015 рік:

1.Германія (40%) 
2.Велікобрітанія (33%) 
3.Франція (31%) 
4.Китай (28%) 
5.Іспанія (23%) 
6.Гонконг (22%) 
7.Італія (21%) 
8.Нідерланди (21%) 
9.США (21%) 
10.Бельгія (20%) 
11.Австрія (19%) 
12.Швейцарія (17%) 
13.Японія (16%) 
14.Южная Корея (16%) 
15.Австрія (14%) 
15.Польша (14%) 
17.Чехія (13%) 
18.Сінгапур (11%) 
19.Хорватія (11%) 
20.Португалія (10%)

Росія з 9% займає 22 рядок рейтингу, ділячи її разом з Канадою, Румунією, Швецією та Тайванем.


Джерело: realty.newsru.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ПЕРШИЙ «ВЕЛМАРТ» ВІДКРИВСЯ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ
#mkvNews #mkvCommercial #mkvKyiv

4 квітня 2015 відбулося урочисте відкриття першого гіпермаркету мережі «Велмарт» в Білій Церкві (Київська область).

Новий магазин розташувався по вул. Грибоєдова, 10-а, де раніше функціонував супермаркет «Велика Кишеня». Торгова площа нового «Велмарту» становить близько 2400 кв.м. У гіпермаркеті працює 12 кас. Паркінг розрахований на 100 машиномісць.

Розвиток мережі гіпермаркетів «Велмарт» здійснює холдинг «Рітейл Груп», який також управляє такими продовольчими мережами як «Велика Кишеня», «Просто Маркет», «ВК SELECT,», «ВК Експрес», а також супермаркетами Green Hills Market в Молдові.

На сьогоднішній день мережа гіпермаркетів «Велмарт» об'єднує 17 об'єктів в Україні і один - в Кишиневі (Молдова).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
УКРАЇНСЬКІ БАНКИ АКТИВНО ПОЗБУВАЮТЬСЯ НЕРУХОМОСТІ
#mkvNews #mkvCommercial

Продають з сайтів і банерів, при цьому скидають з базової ціни до 30%.

Українські банки почали активно позбуватися нерухомості і влаштовують справжні розпродажі. Це підтвердили "Вістям" самі фінансисти, і навіть ріелтори, які відчули конкуренцію з їхнього боку.

Банкіри завжди намагалися подовгу не тримати на своїх балансах нерухомість, яка найчастіше потрапляла до них від недбайливих позичальників, що не погасили кредити (у вигляді застав). Але зараз особливо активно намагаються збути квадратні метри, по швидше перетворивши їх гроші. Зараз вони особливо сильно потребують коштів. Згідно з офіційною статистикою, лише за січень-лютий 2015, з гривневих рахунків українських банків населенням було знято 6% накопичень, з валютних (11,8 млрд грн.). - 8,7% ($ 1,2 млрд.). І це притому, що за минулий рік люди винесли з банків близько третини своїх безготівкових заощаджень.

Фінансистам постійно потрібні гроші, щоб вчасно розплачуватися з вкладниками, і не провокувати паніки. Тому вони готові навіть скидати з первісної ціни - тільки б продати нерухомість. А її у них чимало.

Точної узагальненої цифри по всій банківській системі ще ніхто не звів і не опублікував, так що експерти лише з окремих прикладів, можуть скласти уявлення про те, скільки саме об'єктів нерухомості сьогодні знаходиться у власності фінансистів. "Таку інформацію можна добувати тільки по окремим банкам, до того ж всюди облікова політика різна Але для прикладу :. В Надра банку тільки у розділі "іпотека фізосіб" значиться 100 тисяч штук кредитів, а скільки з них проблемних на сьогодні і по скільком вже відбулося стягнення застав - невідомо ", - пояснив ситуацію експерт ринку оцінки Сергій Фролов.

Відомо, що найбільші пакети валютних кредитів фізосіб (через девальвацію гривні, по них платять найгірше) Були у Надра Банку, Укрсоцбанку, Укрсиббанку і Дельта Банку. Це якщо говорити про квартири, заміських будинках і земельних ділянках (від 6 соток до десятків гектарів). Але є й застави і помасштабнее - ті, що надавали великі забудовники, що оформляли корпоративні кредити, а також промисловим групам: це і торгово-розважальні центри, і бізнес-центри класу А і В, і елітні житлові комплекси. Хтось із банків сам вибирав споруди - тобто надавав кредит і оцінював попередньо заставу, а комусь нерухомість дісталася у спадок. Після покупки іншого банку або злиття з ним.
 
Черговість продажу застав безпосередньо залежить від її прибутковості. Якщо це квартира, яка висить баластом на балансі банку і не приносить жодних доходів, її намагаються швидше продати, але якщо на нерухомості можна заробляти, то з продажем поспішати не будуть. Наприклад, якщо мова йде про густонаселеному офісами бізнес-центрі або добре відвідуваному торгово-розважальному, генеруючому стабільний дохід у вигляді орендної плати.

У кожного банку свій пакет нерухомості, і свої пріоритети з розпродажу. Наприклад, в управлінні ЮніКредит Банку знаходяться 462 об'єкта нерухомості - колишні застави (індустріальні об'єкти, комерційна і житлова нерухомість, земельні ділянки), які після неповернень по кредитах, судів та переоформлення перейшли у власність фінустанови. "Загальна площа будівель і споруд -... Понад 400 тис м кв, земельних ділянок - близько 200 га", - повідомив директор блоку управління ризиками UniCredit Bank Павло Гашковец. Банк самостійно керує всіма цими квадратними метрами, для цього в його структурі створено спецпідрозділ.

Інший великий утримувач нерухомих активів - Альфа-Банк Україна. Ще до 2013 р він не міг похвалитися великими володіннями в цій сфері, але після декількох злиттів торік (у тому числі покупки за 202 500 000 євро 99,8% акцій Банку Кіпру), став одним з ключових гравців на ринку нерухомості. Зараз у його портфелі більше 100 об'єктів комерційної та житлової нерухомості. Більше половини з них виставлені в пряму продаж. Найбільші об'єкти - бізнес-центр класу А "ТОРОНТО" в Києві, ТРК "СКАЙ ПАРК" у Вінниці, елітний будинок на Оболонських липках, а також житло преміум-класу в ЖК "Покровський посад".

Комерційну нерухомість банк передає в управління спеціалізованим компаніям. ". На поточний момент в управління передано до 500 тис кв.м. нерухомості (від БЦ класу А в Києві, найбільших регіональних торгово-розважальних центрів до невеликих окремо розташованих будівель) та близько 300 га землі", - розповіла віце-президент ПАТ " Альфа-Банк Україна "Ірина Скороходова. Інший актив - первинна житлова нерухомість (як цілі комплекси, так і окремі квартири) виставлені на продаж, тобто, по суті, банк виступає в ролі відділу продажів забудовника. ". Мова йде про житло, ціна квадратного метра від 2 до 3 тис доларів Попит на нього високий.", - Говорить Ірина Скороходова.

Незабаром великим власником нерухомості стане Укргазбанк, до якого Кабмін недавно вирішив приєднати активи банку "Київ". В останнього на балансі дуже багато квадратних метрів, і скоро стане питання управління нею. "У банку" Київ "дуже великий пакет нерухомості і землі, нам доведеться вирішувати, що з ним робити", - визнала заступник голови правління Укргазбанку Олена Дмитрієва. Вона підтвердила, що для управління нерухомістю, що приносить стабільний дохід, буде залучена (на аутсорсингу) керуюча компанія.

Скидають до 30%

Найчастіше фінансисти намагаються продати нерухомість через свої сайти - виставляючи для відкритого перегляду всю інформацію (включаючи ціну) про кожен об'єкт з контактами відповідальних за продаж менеджерів. Для пошуку покупців на великі об'єкти - бізнес-центри класу А і В або ТРЦ - залучаються міжнародні консалтингові компанії. Об'єкти поменше продають через регіональних брокерів. А іноді фінансисти вдаються до нестандартних схемами продажу.

"На мою думку, найкраще працюють банери на об'єктах. Інвестор бачить реальний об'єкт, відразу припускає, як його буде використовувати і готовий купувати. Приміром, в Одесі було зовсім зруйновану будівлю, яке, як ми думали, неліквідне, а за нього дали хорошу ціну, купили під салон краси, тому що воно просто сподобалося покупцеві Саме так були знайдені нові господарі для двадцяти переданих нами об'єктів в минулому році ", -. розповідає Ірина Скороходова.

Покупцями таких об'єктів стають як наші люди, так і іноземці, причому останніх стає все більше. Найактивніше нашої нерухомості цікавляться інвестори з країн колишнього СРСР. "Зараз оптимальний час для інвестора купити відмінну нерухомість за низькою ціною», - зазначила Скороходова.

Щоб залучити й роздратувати покупців, банкіри нерідко вдаються до надання знижки, яка досягає 20-30% розміру початкової ціни, повідомила вона. Аналогічний підхід готові розглядати і в Укргазбанку. "Логічніше надати знижку, ніж витрачати кошти на утримання об'єктів рік-півтора", - підтвердила Олена Дмитрієва.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
КОМПАНІЯ UTG СТАНЕ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ КОНФЕРЕНЦІЇ GREET Vienna
#mkvNews #mkvCommercial #mkvWorld

20-21 травня у Відні вже втретє відбудеться GREET Vienna - Global Real Estate &  Economy Talks. GREET Vienna - місце зустрічі професіоналів ринку нерухомості і найбільший галузевий захід в Австрії, що поєднує виставку, конференції та ділове спілкування для професіоналів у сфері комерційної нерухомості та інвестицій Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (ЦСЄ і ПСЄ), Туреччини та СНД. Лідер українського ринку консалтингу, комерціалізації та управління комерційною нерухомістю компанія UTG виступить в якості інформаційного партнера конференції.

Серед учасників заходу австрійські, німецькі та скандинавські банки і фонди, приватні інвестори, представники міст та регіонів, девелопери, представники будівельних компаній, архітектори, консультанти, юристи, оператори торговельних і готельних мереж, рітейлери, інші учасники ринку нерухомості. Вітайте Відня відвідують компанії, які зацікавлені новими земельними ділянками та проектами в регіоні. Цього року в  GREET Vienna  візьмуть участь спікери та інвестиційні компанії Близького Сходу. На конференції основну доповідь буде на тему «Islamic Banking/Financing».

Пройде також дискусійна секція «Інвестори в нерухомість від арабського світу». Щорічно в рамках  GREET Vienna партнер конференції австрійський Sustainable Building Рада ОДПІ проводить урочисте нагородження кращих екологічних проектів. Крім того GREET Vienna - це майданчик для інновацій, які забезпечують конкурентні переваги проектів. GREET Vienna представляє останні досягнення будівельної галузі у виставковій зоні «Інновації та технології».

Другий рік проводиться «healthvienna» - інтегрований захід про зростаючий ринок нерухомості для охорони здоров'я: лікарні, будинки для літніх людей.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У ХАРКІВСЬКОМУ ТРЦ "КАРАВАН" ВІДКРИВСЯ МАГАЗИН МОДНОГО ОДЯГУ В УКРАЇНСЬКОУ СТИЛІ ТМ «Nenka»
#mkvNews #mkvCommercial #mkvKharkiv

Компанія «CDA Нерухомість», що управляє мережею торгово-розважальних комплексів «Караван», повідомляє про відкриття магазину українського виробника ТМ «Nenka».

Бутік, площею 78 кв.м, розмістився на території харківського ТРЦ і вже відкритий для своїх відвідувачів.

У новому магазині представлений стильний і оригінальний одяг для жінок і чоловіків, яка поєднує в собі національну тематику і неординарні дизайнерські рішення.

Колекції ТМ «Nenka» порадують покупців широким асортиментом жіночих суконь, блузок і сорочок з національною символікою, а також чоловічих кофт, регланів і спортивних костюмів з етно-мотивами.

Довідка:

CDA Нерухомість - керуюча компанія мережі торгово-розважальних центрів «Караван» - Київ, Харків, Дніпропетровськ. Загальна площа торгових об'єктів становить близько 250 тис. кв.м. CDA Нерухомість входить до групи компаній DCH - одну з найбільших і найбільш динамічно розвиваються вітчизняних бізнес-груп. Активи DCH представлені будівельними та девелоперськими компаніями, фінансовими установами та ін.

ТРЦ «Караван» в Харкові в 2013, 2014 роках і ТРЦ «Караван» у Дніпропетровську в 2014 році названі кращими торговими центрами міста в рамках національної премії України у сфері роздрібної торгівлі Retail Awards «Вибір споживача».

ТМ «Nenka» - український виробник жіночого та чоловічого одягу, що спеціалізується на виробництві ексклюзивних молодіжних речей з національною тематикою. Одяг ТМ «Nenka» користується великим попитом не тільки в Україні, але й у Росії, Франції, Великобританії, США та інших країнах світу.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ НА ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ ТЕПЕР МОЖНА У НОТАРІУСА
#mkvNews

У зв'язку з набранням чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення", державні та приватні нотаріуси тепер можуть реєструвати похідні права на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Раніше це питання було в компетенції реєстраційних служб.

Про це СтройОбзор повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції в Харківській області.

Даний закон дає нотаріусам доступ до Державного земельного кадастру. Будь нотаріус при вчиненні нотаріальних дій має право формувати витяг з Державного земельного кадастру. Це полегшує заявнику процедуру реєстрації, говорить начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Юрій Георгієвський.

"Тепер кожен, хто хоче зареєструвати, наприклад, договір оренди на земельний пай, може звернутися до нотаріуса і оформити своє право, не бігаючи по різних інстанціях. Раніше необхідно було спочатку замовити витяг з Державного земельного кадастру, а після його отримання звернутися в реєстраційну службу, що в результаті розтягувалось на тривалий термін. Надання нотаріусам доступу до Державного земельного кадастру робить процедуру реєстрації більш простій і доступній для громадян ", - говорить Георгієвський.

Прийняття даного закону - це крок до спрощення державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Нововведення скорочує можливість для бюрократичних проявів, а також економить час і кошти українців, впевнений чиновник.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ТРЦ «Любава» СТАВ ПІДПРИЄМСТВОМ НОМЕР ОДИН В НАЦІОНАЛЬНОМУ БІЗНЕС-РЕЙТИНГУ
#mkvNews #mkvCommercial #mkvCherkasy

ТРЦ «Любава» посів перше місце серед підприємств Черкаської області за результатами загальнонаціонального статистичного ранжування суб'єктів господарювання в номінації «Соціальний внесок підприємства», а також друге місце за показниками «Середньої заробітної плати» області.

Даний рейтинг, сформований незалежною експертною організацією - це саме той інструмент, який допомагає сформувати цілісну картину конкурентоспроможності підприємства. Гравці ринків можуть використовувати отриману інформацію для розуміння і аналізу поточного фінансового стану компанії, а також її ділової репутації. Рейтингування підприємств є загальнонаціональним і незалежним.

Нагадай, загальна площа ТРЦ «Любава» становить 26 000 кв.м, орендна - 18 000 кв.м. Дворівневий паркінг розрахований на 200 машиномісць. Якірними орендарями ТРЦ «Любава» є: продуктовий супермаркет «Сільпо», супермаркет електроніки та побутової техніки Comfy, іспанський ритейлер Inditex Group (бренди Bershka, Sradivarius і Pull & Bear), польський роздрібний оператор одягу «ЛПП Груп» (Reserved, Cropp Town і Mohito) та ін.

Девелопером проекту є група компаній «Будхаус».
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СВІТ: КОМПАНІЯ Klepierre ПОГЛИНУЛА Corio
#mkvNews #mkvCommercial #mkvWorld

31 березня поточного року була завершена угода, згідно з якою компанії Klépierre (Франція) і Corio (Нідерланди), що спеціалізуються в сегменті торговельної нерухомості, об'єднали свої бізнеси.

Так, відповідно до публічної офертою на обмін, компанія Klépierre придбала всі активи та зобов'язання компанії Corio. Відтепер обидва підприємства будуть функціонувати під брендом Klépierre. Corio припинила існування.

Klepierre - власник торгових центрів в 16 Країна Європи. Станом на кінець 2014 року вартість портфеля компанії оцінювалася в 21 млрд євро. Klépierre володіє 56,1-відсотковою часткою компанії Steen & Strøm (Норвегія), власника і керуючої компанії торговими центрами. Найбільшими акціонерами Klépierre є Simon Property Group (18,3%), BNP Paribas і APG (по 13,5% кожна).

Компанія Corio спеціалізувалася на девелопменті та менеджменті торговельної нерухомості в таких країнах як Нідерланди, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Німеччина і Туреччина.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded