Profile cover photo
Profile photo
Miroslav Bendik
388 followers -
Kto neskoro chodí menej práce mu zostane.
Kto neskoro chodí menej práce mu zostane.

388 followers
About
Miroslav's interests
View all
Miroslav's posts

Post has attachment
RALLYE TATRY

Veľké sklamanie z diváckych miest. Po dlhej dobe som zobral veľký teleobjektív aby som si skúsil trochu akčnejšiu športovú fotografiu s rozvíreným prachom a všetkými tými špeciálnymi efaktmi ;) Popis diváckeho miesta znel takto:

"Na horizonte ich čaká približne 200-metrový prírodný retardér, prejazd cez skládku dreva po kamennom a hlinenom podklade, kde je aj odporúčané divácke miesto č. 1"

A realita? Prejazd po asfaltovej ceste s umelou prekážkou z pneumatík a divácke miesta na skládke dreva. No tu veru človek nemá šancu niečo akčné nafotiť.

Mimochodom fotografované heliosom 44M.
Photo

Post has attachment
Ďalšie mačky z ulice už neberiem, fakt
Photo
Photo
26. 5. 2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Votrelec
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Codimension je IDE s možnosťou vizualizácie kódu pomocou vývjových diagramov.

Spôsob vizualizácie je pekne popísaný v dokumentácii - http://codimension.org/documentation/visualization-technology/python-code-visualization.html

Post has attachment
DRAKON je vizuálny jazyk vyvinutý pre sovietský vesmírny program Buran.

Sovietský zväz dlhú dobu konkuroval USA s ich vesmírnym programom. Jedným z mnohých úspechov bol aj vlastný raketoplán. Ruský "space shuttle" dokonca ten americký v mnohých parametroch prekonával (https://en.wikipedia.org/wiki/Buran_programme#Buran_and_the_US_Space_Shuttle - rozdiely). Jedným z rozdielov bola možnosť plne autonómneho letu a pristávania a práve tento systém bol naprogramovaný v jazyku DRAKON. Prvý autonómny let a pristátie sa odohrali v roku 1988.

Post has attachment
Kocúr domáci
PhotoPhotoPhoto
10. 5. 2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Slovensko má so správcom národnej domény podpísanú veľmi nevýhodnú zmluvu. Pomôžte prosím s riešením tejto situácie a podpíšte petíciu za presun správy .sk domény.

Post has attachment
Milý telekom. Vôbec mi nevadí, že vždy keď sa prihlasujem do služby môj telekom je web úplne iný. Ani mi nevadí, že nefunguje obnovenie hesla (alebo môj účet bol zmazaný). Prečo však nefunguje ani blbá registrácia? To fakt musím volať na podporu aby som zistil kedy mi končí blbá viazanosť a počúvať aké majú "výhodné ponuky"?
Photo

Post has attachment
RIP Cica (2016-2017)

:'(
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
25. 4. 2017
6 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded