Profile cover photo
Profile photo
MIRent Wypożyczalnia Ekonomicznych Samochodów
5 followers -
MIRent - Wypożyczalnia Ekonomicznych i Ekologicznych samochodów
MIRent - Wypożyczalnia Ekonomicznych i Ekologicznych samochodów

5 followers
About
MIRent Wypożyczalnia Ekonomicznych Samochodów's posts

Post has attachment
Kraków otrzyma unijne wsparcie w wysokości 310 milionów złotych, z Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Pieniądze zostaną przeznaczone na przebudowę ulicy Igołomskiej. Droga ma być skończona do 31 grudnia 2019 roku. To już kolejne wsparcie dla Kraków. W listopadzie 2016 r. miasto otrzymało 152 miliony złotych na przebudowę alei 29 Listopada.
Wynajem samochodów Kraków - http://mirent.pl/oddzial-krakow-wypozyczalnia-samochodow/

Post has attachment
Polski rząd przygotowuje rozwiązania pozwalające na zwolnienie z akcyzy i VAT-u samochodów elektrycznych. Także prąd dla tych samochodów miałby być tańszy. Jeżeli ładowalibyśmy akumulatory pomiędzy godz. 23.00 a 5.00, płacilibyśmy tylko 30% normalnej stawki. Ale oczywiście nic nie jest proste, upowszechnienie samochodów elektrycznych to dobry pomysł, obniżka ich ceny to jeden ze sposobów na ich popularyzację. To, że niektórzy narzekają, że energia do samochodów pochodzi z węgla, który bardziej szkodzi środowisku niż ropa, to także nie do końca prawda. Łatwiej (i taniej) stosować zaawansowane rozwiązania techniczne eliminujące szkodliwe gazy w kilku elektrowniach, niż w milionach samochodów. Ale z drugiej strony, samochody elektryczne nawet bez VAT i akcyzy będą drogie, a z powodu czasu ładowania i zasięgu mniej praktyczne. Rozwiązanie tej kwestii (a jest coraz lepiej), na pewno bardzie przełoży się na popularyzację. A ładowanie w nocy. Jak sprawdzić do czego zużywamy prąd? Jeżeli każdy posiadacz samochodu będzie musiał założyć stację ładowania z osobnym licznikiem , to nie wiem czy sumarycznie wyjdzie to taniej.
Wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych MIRent Eco Car - http://mirent.pl/

Post has attachment
W Krakowie, po kilku dniach z mniejszym zanieczyszczeniem, powrócił smog. Rano normy było przekroczone 9-krotnie. Jeżeli nie chcesz pogorszyć stanu powietrza, a potrzebujesz samochodu, zapraszamy do nas. MIRent Eco Car to wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych w eksploatacji. W naszej ofercie dostępne są samochody z napędem hybrydowym i instalacją LPG, nie tylko znacznie mniej uciążliwe dla środowiska, ale i znacznie tańsze w eksploatacji. Wejdź na http://mirent.pl, skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź samochód dla siebie.

Post has attachment
Dziś Walentynki. Nie masz pomysłu na prezent? Może będzie nim przejażdżka wymarzonym samochodem. W wypożyczalni samochodów MIRent Eco Car znajdziesz wiele modeli, które podbiją serce ukochanej/ukochonage. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - http://mirent.pl/

Post has attachment
Władze dużych miast Europy oraz Ameryki Północnej zapowiedziały, że do 2025 roku wprowadzą całkowity zakaz wjazdu do centrów samochodami z silnikami diesla. Czy Polska pójdzie tym śladem? W tym roku problem smogu był szczególnie widoczny, niekorzystna pogoda sprawiła, że ogromna liczba miast, nie tylko tych dużych, dosłownie "dusiła się", przekroczenie norm o co najmniej 1000% w Małopolsce i na Śląsku nie należało do rzadkości. Planujesz zakup diesla? Zastanów się czy warto. Potrzebujesz samochodu już? Wypożyczalnia Samochodów ekologicznych i ekonomicznych MIRent Eco Car zaprasza - http://mirent.pl

Post has attachment
Posiadanie samochodu na własność powoli staje się przeszłością. Trend ten jest widoczny szczególnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie obserwuje się spadek zainteresowania zakupem samochodu. Amerykanie zaczynają postrzegać posiadanie samochodu jako ciężar, który kosztuje przeciętnie 9 tys. dolarów rocznie. A jest tyle innych możliwości, od różnego typu usług transportowych, po wynajem na godziny, dni czy miesiące, w zależności od potrzeb. W Polsce sytuacja zaczyna być podobna, posiadanie samochodu w dużych miastach, to często większy kłopot niż zaleta, a dotarcie taksówką czy Uberem jest nie tylko szybsze (jeżeli musimy znaleźć miejsce parkingowe na ulicy) ale i tańsze. A gdy naprawdę samochód jest potrzebny, wynajęcie go na godziny, czy w przypadku dłuższych wyjazdów na dni, jest znacznie mniejszym obciążeniem domowego budżetu.
Wypożyczalnia samochodów MIRent Eco Car - http://mirent.pl

Post has attachment
W Polsce rośnie popularność samochodów z napędem hybrydowym. W 2016 zarejestrowano ich o ponad 76 proc. więcej niż w roku 2015 - 9849 sztuk. A może być ich jeszcze lepeiej, za sprawą ustawy o podatku akcyzowym nad którym pracuje obecnie Senat. Zmiany ustawy o podatku akcyzowym i ustawy - Prawo o ruchu drogowym, zakładają, że akcyza na pojazdy o napędzie hybrydowym zostanie obniżona o 20 proc.
MIRent Eco Car - samochody z napędem hybrydowym na wynajem - http://mirent.pl/


Post has attachment
Zimowy zjazd cenowy. Samochody w ofercie wynajmu długoterminowego w nowych, niższych cenach.
Dostępne są m.in Skoda Octavia Kombi z automatyczną skrzynią biegów za 1999 zł/miesiąc, Fiat 500 za 1199 zł/miesiąc, czy Jeep Renegade za 1699 zł/miesiąc. Wszystkie oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Sprawdź również inne promocje - http://mirent.pl/promocje/.

Post has attachment
Smog spowija skutecznie Polskę tej zimy. Przyczynia się to do pojawiania się coraz to nowych pomysłów na zaradzenie temu problemowi. Jeden z najnowszych dotyczy kierowców. Już w najbliższym czasie policja w trakcie rutynowych kontroli będzie badać jakość spalin samochodów. Może to być problemem dla samochodów z których właściciele "pozbyli się" filtrów cząstek stałych i katalizatorów, ale również i może znacznie większy, dla stuningowanych silników.
Wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych - http://mirent.pl/

Post has attachment
Yanosik we współpracy z Ergo Hestia będzie sprzedawał ubezpieczenia OC. Oferta ma trafić do klientów jeżdżących bezpiecznie i ma być atrakcyjniejsza cenowo od obecnie obowiązujących stawek. Aplikacja Yanosik zbiera od użytkowników dane dotyczące ich stylu jazdy i analizować go, to czy przestrzegają ograniczeń, długość pokonywanych dystansów, dostosowanie się do warunków na drodze i zachowania w szczególnie w niebezpiecznych miejscach. Kierowcy, którzy "zbudują swoją wiarygodność drogową" za składki OC, a w przyszłości również AC, będą płacić mniej. Czy pomysł się sprawdzi? Zobaczymy, ale może to jest sposób na tańsze polisy dla dobrych kierowców.
Wypożyczalnia samochodów Kraków MIRent Eco Car - http://mirent.pl/oddzial-krakow-wypozyczalnia-samochodow/
Wait while more posts are being loaded