Profile cover photo
Profile photo
millerauto pl Blacharstwo lakiernictwo samochodowe Bydgoszcz, Naprawy powypadkowe
16 followers
16 followers
About
Posts

Post has attachment
millerauto.pl Bydgoszcz kompleksowe naprawy powypadkowe informuje o zawarciu nowej umowy na kompleksowa obsługę szkód i naprawy blacharsko lakiernicze po kolizji z TU Compensa. Miałeś szkodę z oc sprawcy lub auto casco, gdzie ubezpieczenie zawarto w Compensie? Zgłoś szkodę na infolinii 801 120 000
lub +48 22 501 61 00 i poproś o przekierowanie Twoje sprawy do naszego serwisu napraw powypadkowych w Bydgoszczy. Konsultant przekieruje sprawę bezpośrednio do nas, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu dwóch godzin, a jeśli zgłosiłes szkode po 16-tej, zgłosimy sie do Ciebie najpózniej do 10-tej nastepnego dnia.
Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Naprawy powypadkowe w Bydgoszczy i naprawy blacharsko lakiernicze od poniedziałku do soboty. Miałeś kolizje poza godzinami naszej pracy.Zadzwon na nr 608 32 10 10, a nasza pomoc drogowa sholuje i zabezpieczy Twój samochód o każdej porze.Zgłaszamy szkody za poszkodowanych, oględziny w serwisie.
Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Weekend przed Tobą, a przydażyła Ci sie kolizja?
Wyluzuj i zobacz pełna oferte naprawy powypadkowych w Bydgoszczy w serwisie millerauto.pl lub zadzwoń na nr telefonu 608 32 10 10.
Zapraszamy
Add a comment...

Post has attachment
Blacharstwo lakiernictwo Bydgoszcz i kompleksowe naprawy powypadkowe millerauto.pl ogłasza koniec wakacji! Miałeś kolizje swoim samochodem i nie wiesz co dalej?- zadzwoń do nas na nr 608 32 10 10. Zgłosimy za Ciebie szkodę i naprawimy auto, także z wykorzystaniem samochodu zastępczego na czas naprawy. Obsługujemy szkody wszystkich firm ubezpieczeniowych i leasingowych- także zagranicznych, nie mających siedziby w Polsce. Rozliczenia bezgotówkowe, Faktury VAT za naprawe i gwarancja na wszystkie usługi. Holowanie i pomoc drogowa do naszego serwisu o każdej porze.
Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga: naprawy powypadkowe bydgoszcz millerauto.pl informuje, że jutro w sobotę 13 sierpnia serwis pracuje do 13, natomiast w poniedziałek 15-go serwis NIE PRACUJE!
Wracamy we wtorek.
Pomoc drogowa Bydgoszcz czynna bez przerwy.
Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje, ale my dla Was pracujemy. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe w Bydgoszczy i kompleksowe naprawy powypadkowe millerauto.pl zaprasza codziennie od 7 do 18, a w soboty od 7 do 13. W przypadku kolizji nasza nasza pomoc drogowa pracuje 24 i zabezpieczy auto o każdej porze. Przyjmujemy i obsługujemy szkody wszystkich firm ubezpieczeniowych również bezgotówkowo.
Zadzwoń na nr telefonu 608 32 10 10 lub kliknij na link.
Add a comment...

Post has attachment
Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Bydgoszcz, millerauto.pl kompleksowe naprawy powypadkowe informuje, że w przypadku kolizji lub wypadku która uniemożliwia kontynuowanie jazdy samochody przyjmujemy również w weekend.Wystarczy zadzwonić na nr 608 32 10 10. Jeśli kolizja pozwala Ci na dalsza jazdę zadzwoń i umów spotkanie od poniedziałku, a zajmiemy sie zgłoszeniem szkody, oględzinami i naprawą uszkodzonego auta, również z wykorzystaniem auta zastępczego na czas naprawy.
Zapraszamy.
millerauto.pl
Bydgoszcz
Add a comment...

Post has attachment
millerauto.pl Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Bydgoszcz oraz kompleksowe naprawy powypadkowe bezgotowkowo ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi informuje, że nie przyjmuje samochodów po wypadku i kolizji dzis w godzinach meczu.Zakładamy ,że i tak nikt nie będzie jezdził w tym czasie...
Po meczy zadzwoń na 608 32 10 10 lub kliknij link
http://millerauto.pl/blacharstwo-lakiernictwo-samochodowe-bydgoszcz-naprawy-powypadkowe-serwis/

zapraszamy
millerauto.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Zaczynamy gorący weekend.Dzis pracujemy do 18-tej, jutro w sobote do 13-tej.Telefon 608 32 10 10 czynny cały czas.Planujesz wyjazd, a cos Cie niepokoi ws Twojego auta.zadzwoń.

Potrzebujesz:

pomocy na drodze lub holowania w Bydgoszczy kliknij
http://millerauto.pl/pomoc-drogowa-bydgoszcz-holowanie-samochodu/

padła Ci chłodnica kliknij
http://millerauto.pl/chlodnice-wymiana-chlodnicy-bydgoszcz-naprawa-ukladu-chlodzenia-serwis/

pękła Ci szyba w samochodzie kliknij
http://millerauto.pl/auto-szyby-serwis-wymiana-szyb-samochodowych-bydgoszcz/

potrzebujesz wymiany tłumika kliknij
http://millerauto.pl/wymiana-tlumikow-bydgoszcz-naprawa-tlumika-serwis-ukladu-wydechowego-tlumiki-rury-zlaczki/

miałes kolizje lub wypadek kliknij
http://millerauto.pl/blacharstwo-lakiernictwo-samochodowe-bydgoszcz-naprawy-powypadkowe-serwis/

potrzebujesz auta dostawczego kliknij http://millerauto.pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych-bydgoszcz-serwis-wynajem-aut-transport/

Wszystkie szczegóły pod podanym numerem telefonu 608 32 10 10
lub na stronie millerauto.pl

Zapraszamy
Add a comment...

Post has attachment
Uwaga
W związku z planowanym na sobote ok 17 drastycznym spadkiem wartości franka szwajcarskiego informujemy, że millerauto.pl naprawy powypadkowe cały czas przyjmuje płatności w złotówkach.
Photo
Photo
2016-06-23
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded