Profile cover photo
Profile photo
Michal Olber
120 followers
120 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
ELS Mistrzostwa Polski 2017 to już 14 sezon zmagań graczy w takich tytułach, jak Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Drużyny rywalizować będą o 150 000 złotych oraz światową sławę. W turnieju League of Legends, który organizowany jest we współpracy z Riot Games, w puli nagród znalazło się 80 000 złotych, zaś w CS:GO – 70 000 złotych. Zmagania drużyn rozpoczną się w Internecie od otwartych kwalifikacji.
Add a comment...

Post has shared content
5 stycznia firma AMD zrobiła mały pokaz, związany z nadchodzącą architekturą VEGA. W internecie pojawiło się sporo slajdów. Serwis PurePC.pl opisał najdokładniej, jak potrafił budowę oraz działanie poszczególnych podzespołów rdzenia. Serdecznie zapraszamy do lektury.
Add a comment...

Post has shared content
Mark Papermaster z firmy AMD powiedział, że nowa architektura Zen będzie dostępna na rynku przez minimum 4 następne lata. Taka wiadomość raczej nie powinna nikogo dziwić. Firma AMD poświęciła 4 ostatnie lata na opracowanie i udoskonalenie swojego nowego flagowego produktu. Jak twierdzi Mark Papermaster następne miesiące będą polegały na ulepszaniu architektury, aż do granic jej możliwości.
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Studio Focus Home Interactive udostępniło grę Space Hulk: Deathwing. Jej pierwotna premiera została zaplanowana na 9 grudnia, jednakże postanowiono dopracować jeszcze produkcję. Tytuł jest trzecią adaptacją klasycznej gry planszowej z 1989 roku. Tym razem jednak jest to typowa strzelanina z widokiem z pierwszej osoby. Gra jest tworzona na licencji Games Workshop.
Add a comment...

Post has shared content
Valve udostępniło aktualizację The New Journey do gry DOTA 2. Według numeracji jest to już siódma większa aktualizacja, jak została wydana od czasu oficjalnej premiery. Pierwszą zauważalną nowością jest nowy interfejs użytkownika. Ma on umożliwić lepszą kontrolę bohatera na mapie, ale także ocenę całej sytuacji. Zmiana dotknęła także ekranu wczytywania, ekranu wyboru postaci oraz fazy planowania meczu.
Add a comment...

Post has shared content
Firma AMD wydała nową generację swojego zaawansowanego pakietu oprogramowania dla kart graficznych Radeon Software Crimson ReLive Edition. Oferuje on nowe, innowacyjne funkcje, wysoką wydajność w grach i stabilność typową dla profesjonalnych rozwiązań. Nowe sterowniki powstały na bazie sukcesu wprowadzonego w zeszłym roku Radeon Software Crimson Edition.
Add a comment...

Post has shared content
Cloud Imperium Games świętuje czwartą rocznicę udanej zbiórki na Kickstarterze na grę Star Citizen. Wtedy to udało się zebrać imponującą, jak na owe czasy kwotę ponad 6 milionów dolarów. Chris Roberts był wtedy pewnego rodzaju gwarancją udanej gry i dlatego tyle osób pokusiło się na wpłaty. Ale na tym zbiórka się nie skończyła. W grudniu 2015 roku przekroczono 100 milionów dolarów, a kwota cały czas rosła
Add a comment...

Post has shared content
THQ Nordic wypuściło do sieci film z gry The Dwarves zatytułowany: Meet The Dwarves – Boindil. Krótki zwiastun opowiada o krasnoludzie Boindilu, a dokładnie kim jest i jakie posiada umiejętności bojowe. Za tworzenie gry odpowiedzialne jest niemieckie studio KING Art Games. Tytuł powstaje na podstawie powieści Markusa Heitza – The Dwarves.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded