Profile cover photo
Profile photo
Michal Breškovec
163 followers -
Jsem dosud žijící osoba, která se zatím nezapsala do historie...
Jsem dosud žijící osoba, která se zatím nezapsala do historie...

163 followers
About
Michal's posts

Post has attachment
Neumíte rusky? Nevadí, stačí vidět, jak gosudar se svým gestapem pacifikuje lid. #rusko

Post has attachment
Piráti odvedly na poslední novele autorského zákona spoustu dobré práce, ale mnoho toho dobrého vláda spláchla tam, kde by měla sama skončit. Doufám, že po letošních volbách už budeme mít větší slovo, abychom mohli prosadit potřebné změny. 

Post has shared content
Výborný rozhovor s +Ivan Bartos​
"Míříme na 10 % hlasů. V České republice žijí minimálně dva miliony svobodomyslných lidí a my bychom byli rádi, aby se Pirátská strana stala jejich přirozenou první volbou.

První, co chceme řešit, je vrátit na stůl zničený registr smluv a zmírnit dopady některých nejvíce represivních zákonů z poslední doby. Lidé nemohou žít svobodně, pokud jsou svázáni nesmyslnými zákony, kde pokuty za jejich třeba i nevědomé neplnění působí zcela likvidačně." Ivan Bartoš

Post has shared content
"Čichám čichám tunel. Zastupitelstvo v Praze 10 si dneska odhlasovalo, že o prodeji dluhopisů za 68 milionů z kauzy Key Investments za sníženou cenu 30 až 50 % bude hlasovat TAJNĚ! Politika CSSD, TOP09, ODS, KSCM a Zelených v praxi. Nevim, jak o tom budou psat media, tak prosim sdilejte" Jakub Michálek
Photo

Post has shared content
Nejde o to jestli, ale kdy ... a kdy, když ne teď...
Největším překvapením je 5,5 % hlasů pro Českou pirátskou stranu, která by se tak dostala do parlamentu.

Díky za podporu, rozhodují ale hlasy!

Post has shared content
Už pozítří se na Celorepublikovém fóru můžete vidět se vzácnými hosty. Za českými Piráty přijedou německá pirátská europoslankyně Julia Reda a zakladatel celosvětového Pirátského hnutí Švéd Rick Falkvinge. Těšíme se!
Photo

Post has shared content
Mourek. 

Post has shared content
„Jdu manažera dělat s tím, že cokoli pod 10 % hlasů budu považovat za neúspěch. Nikdy jsem do boje nešel být až druhý a neudělám to ani tady,“ říká novopečený volební manažer Štěpán Štrébl, jinak absolvent Cambridgeské univerzity s praxí z poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers.
pirati.cz/tiskove-zpravy/pirati_si_vybrali_volebniho_manazera_bude_to_absolvent_cambridge_stepan_strebl

Post has attachment
Velmi dlouho jsem hledal nějaký schopný Connection manažer pro #Linux, něco jako je mRemoteNG pro Widlous a moc úspěšný jsem nebyl, až do teď.
PAC Manager má sice také nějaké ty mušky, ale jinak je to velmi mocný nástroj, potěšila hlavně integrace s KeePassX, z jehož databáze si umí tahat hesla.

Post has attachment
Další várka kremelských lži. Už by ta Putlerova mafie mohla přijít s něčím novým, tohle jim snad nežerou ani samotní Rusové. 
Wait while more posts are being loaded