Profile cover photo
Profile photo
‫מיכאל מיר - מטפל בעוצמת הרכות‬‎
9 followers
9 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
עוצמת הרכות לטובת הורים צעירים...
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
יום ראשון של סדנה משנה חיים בנושא זוגיות של +מרכז עוצמת הרכות​ אפשר להצטרף גם מחר...
PhotoPhotoVideo
3/21/17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
רויטל משתפת, מה הביא אותה ל +מרכז עוצמת הרכות​ ומה היא ממשיכה לקבל בתהליך שהיא עושה...
#עוצמתהרכות #גופנפש
+Michael Meer
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
מידע חשוב! כדאי לצפות
Add a comment...

Post has attachment
אני מיכאל מיר, מטפל בעוצמת הרכות.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

עוצמת הרכות, מה זה?!?
(מתוך הספר "עוצמת הרכות" של דר' טובי בראונינג) 

עוצמת הרכות היא שיטה להתפתחות אישית לשיפור איכות החיים, היא גישה רבת עוצמה לחיים.
עוצמת הרכות כמו החיים מבוססת על יסוד המים ועיקרון הקצב. איפה שיש קצב יש חיים ואיפה שיש מים יש חיים.
הקצב ברטט שקיצבו דומה לקצב פעימות לב של עובר בין 160-120 פעימות בדקה, ולכן נקרא "הפעמה", מעורר בגופנו  זיכרון של ההתפתחות ברחם. תחושת ביטחון והגנה זאת מאפשרת תנאים חיוניים המביאים להבראה.
ניתן להשתמש בעוצמת הרכות למטרות שונות כמו: הרפיה של סטרס והקלה של כאבים והפרעות גופניות, ההפעמה עוזרת בהורדת נפיחות ופיזור הצטברות נוזלים בגוף. הפעמות שימושיות לתקופת ההריון, מענגת את האם והתינוק ויוצרת קשר מיוחד ביניהם. כמו כן, גם בעיות ריגשיות כמו פאניקה, טראומה, דיכאון ובעיות ביחסים בין-אישיים. טיפולים סדירים מסיעים לשיקום ממצבי הלם, גמילה מהתמכרויות שונות. יש בהפעמה משהו שמביא ל"ניקוי ראש", חשיבה צלולה והשפעות חיוביות חדשות בחיים.
ילדים מגיבים להפעמה במהירות ובקלות. הפעמות סדירות יוצרות התחדשות מרגשת העוזרת בפיתרון בעיות בזוגיות ומערכת יחסים.
קשישים הסובלים מבעיות במפרקים מקבלים חידוש נעורים עם הפעמות סדירות ה"משמנות" מפרקים שהתיבשו והתקשו ומחזירות את הנוזלים המרפאים, את התנועה ואת החיים!
העקרונות עליהם גדלה החברה שלנו הן: "No pain, No gain", "כדי שתרופה תרפא היא צריכה להיות מרה" או "על מנת להחלים צריך לסבול". עוצמת הרכות שואלת מה התועלת בכאב לריפוי פצעים הכואבים גם ככה? התשובה היא שאנחנו התמכרנו לכאב.  ההתמכרות לכאב מעלה את העובדה שהבראה אמיתית לא באה על ידיי סבל אלא על ידיי האהבה!
מערכת העצבים מגיבה בחיוב לתענוג לא לכאב. כשלא מופעל כוח, לא מתעוררת התנגדות והדרך לריפוי עמוק, פתוחה.
אחד הנקודות החשובות ביותר בעוצמת הרכות היא שהיא כל כך טיבעית לנו שכל אחד יכול לעשות אותה. הנענוע הזה מוכר לנו מאז שהיינו תינוקות.
בעזרת ההפעמה ניתן לאתר חסימות ואיזורים שהתקשו עקב התנגדות. עוד יתרון של עוצמת הרכות הוא שגם המופעם יכול להבחין בהתנגדות ובחסימות שמתעוררות בגוף בזמן ההפעמה וכך להיות מודע יותר לשורש הבעיה לא רק לסמפטום וכך גם להפנים את הדרך לריפוי.
המים הם יסוד חשוב בעוצמת הרכות, קצב ההפעמה הוא בעל איכות של נוזלים. בעזרת ההפעמות אנו גורמים ומביאם לתנועה וקצב בגוף. המים המהווים כ-80% מגופנו צריכים להיות בתנועה מתמדת המשנעת את המזון ומערכת החיסון לכל חלקי הגוף. לכן הפעמות של עוצמת הרכות משמשות אמצעי למניעת מחלות ובעיות.
השיעור שהמים מלמדים אותנו הוא שרכות המים שוטפים בעוצמה כל דבר.
האינטראקציה בין המפעים/מופעם היא כזאת שלפעמים המפעים הוא המופעם והמופעם, ומפעים וכך נוצר ריפוי הדדי והריפוי הוא דו-סיטרי הנותן הוא המקבל והמקבל הוא הנותן. היחס הזה הוא יחס האהבה! והאלטרואיזם. יחס מעגלי של מה שאני נותן אני מקבל ומקבל את מה שנותן.
Add a comment...

Post has attachment
So, what is 'The Power of Softness - Holistic Pulsing'?
Holistic-Pulsing the Power of Softness is a multi-faced approach and technique for renewing and healing relationships, for improving physical and mental health, for self development and the realization of our potential. Holistic-Pulsing is highly enjoyable! It represents true healing through pleasure and joy, and as we shall see, it literally rejuvenates us. Being a truly holistic approach, it has something to offer everyone. Countless people have found that regular swaps between family members are important for the health of the whole unit and each of its members. In my opinion there is nothing more tragic than coming and going from this world without realizing the potential we have brought with us, and for which we have survived. Holistic-Pulsing assists us in reaching the highest for which we are destined. 
During a session, the pulser applies a constant rocking motion to different parts of the body, while the pulsee will generally be lying on a (high) table or treatment couch. Undressing is not necessary.
The rocking rate is close to the foetal heartbeat, averaging between 120 and 160 beats per minute. This foetal connection is important. The rocking technique renders Holistic-Pulsing one of the most deeply and rapidly relaxing treatments, through its ‘hypnotic’ soothing action on the nervous system. At the same time it offers a workout for the entire system of both giver and receiver!
The on-going rocking movement acts on many levels: it helps to open the bronchioles, increasing oxygen intake to the lungs and the cells of the entire body. The constant movement of the spinal vertebrae restores their proper mobility, and therefore helps to correct misalignment. It also stimulates the bone marrow blood production and globulin production, which enhances the immune system. Additionally, it awakens the body’s fluids to eliminate toxins. Although there is more lymph fluid in the body than blood, it has no ‘heart’ to pump it around the system; Holistic-Pulsing stimulates this cleansing circulation. Holistic-Pulsing can be used for a variety of purposes, e.g. deep relaxation where there is stress and tension, and for physical aches, pains and disorders, as it works directly with the blockages found in the body. It is also used as a diagnostic tool for the location of blockages in the system. Most importantly, during the process of diagnosis, the problems are simultaneously being treated. In this respect, Holistic-Pulsing bears some similarity to cranial osteopathy, with which I have been working for many years. 
Chapter 2 (P.16) “The Power of Softness” by Dr. Tovi Browning.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded