Profile

Cover photo
Metropol Eğitim Kurumları
Works at Metropol Eğitim Kurumları
Lives in Kızılay Mh. Gazi Mustafa Kemal Blv No:16 Ankara, Türkiye
50 followers|38,734 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
2016 EKİM GRUBU SAT HAZIRLIK KURSU KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!
SİZDE METROPOL AYRICALIKLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN!
http://kurslar.metropolegitimkurumlari.com/kurslarimiz
‪#‎metropol‬ ‪#‎metropoleğitim‬ ‪#‎metropolegitim‬ ‪#‎metropoleğitimkurumları‬ ‪#‎yös‬ ‪#‎sat‬ ‪#‎tömer‬
‪#‎metropolyös‬ ‪#‎metropolsat‬ ‪#‎metropoltömer‬ ‪#‎Yös2017‬ ‪#‎Sat2017‬ ‪#‎türkiye‬
#yös2017 #sat2017 ‪#‎turkey‬ ‪#‎studyinturkey‬
‪#‎yössınavı‬ ‪#‎yosexam‬ ‪#‎satexam‬ ‪#‎yöskursu‬ ‪#‎yoscourse‬ #studyinturkey ‪#‎foreignstudents‬ ‪#‎yöskursları‬
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
2017 SAT HAZIRLIK KURSU KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!
SİZDE METROPOL AYRICALIKLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN!
http://kurslar.metropolegitimkurumlari.com/kurslarimiz
‪#‎metropol‬ ‪#‎metropoleğitim‬ ‪#‎metropolegitim‬ ‪#‎metropoleğitimkurumları‬ ‪#‎yös‬ ‪#‎sat‬ ‪#‎tömer‬
‪#‎metropolyös‬ ‪#‎metropolsat‬ ‪#‎metropoltömer‬ ‪#‎Yös2017‬ ‪#‎Sat2017‬ ‪#‎türkiye‬
#yös2017 #sat2017 ‪#‎turkey‬ ‪#‎studyinturkey‬
‪#‎yössınavı‬ ‪#‎yosexam‬ ‪#‎satexam‬ ‪#‎yöskursu‬ ‪#‎yoscourse‬ #studyinturkey ‪#‎foreignstudents‬
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
2016 EYLÜL GRUBU YÖS HAZIRLIK KURSU KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR!
SİZDE METROPOL AYRICALIKLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN!
http://kurslar.metropolegitimkurumlari.com/kurslarimiz
‪#‎metropol‬ ‪#‎metropoleğitim‬ ‪#‎metropolegitim‬ ‪#‎metropoleğitimkurumları‬ ‪#‎yös‬ ‪#‎sat‬ ‪#‎tömer‬
‪#‎metropolyös‬ ‪#‎metropolsat‬ ‪#‎metropoltömer‬ ‪#‎Yös2016‬ ‪#‎Sat2016‬ ‪#‎türkiye‬
‪#‎yös2017‬ ‪#‎sat2017‬ ‪#‎turkey‬ ‪#‎studyinturkey‬
‪#‎yössınavı‬ ‪#‎yosexam‬ ‪#‎satexam‬ ‪#‎yöskursu‬ ‪#‎yoscourse‬ #studyinturkey ‪#‎foreignstudents‬ ‪#‎yöskursları‬
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
YÖS 2016 Birincileri ve En Yüksek Puanları METROPOL’den!
http://kurslar.metropolegitimkurumlari.com/yos-2016-birinci
‪#‎metropol‬ ‪#‎metropoleğitim‬ ‪#‎metropolegitim‬ ‪#‎metropoleğitimkurumları‬ ‪#‎yös‬ ‪#‎sat‬ ‪#‎tömer‬
‪#‎metropolyös‬ ‪#‎metropolsat‬ ‪#‎metropoltömer‬ ‪#‎Yös2016‬ ‪#‎Sat2016‬ ‪#‎türkiye‬
‪#‎yös2017‬ ‪#‎sat2017‬ ‪#‎turkey‬ ‪#‎studyinturkey‬
‪#‎yössınavı‬ ‪#‎yosexam‬ ‪#‎satexam‬ ‪#‎yöskursu‬ ‪#‎yoscourse‬ #studyinturkey ‪#‎foreignstudents‬ ‪#‎yös2016dereceleri‬

 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar, yayıncılık faaliyetleri ve danışmanlık hizmetleri ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş; farklı alanlardaki bir çok kamu kurumuna ve özel kuruluşa eğitim alanında hizmet vererek uzmanlaşmış, edindiği kurumsal kimliği ile yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde şubeler açarak uluslararası hale gelmiş bir eğitim kurumları zinciridir.
Introduction

Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar, yayıncılık faaliyetleri ve danışmanlık hizmetleri ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş; farklı alanlardaki bir çok kamu kurumuna ve özel kuruluşa eğitim alanında hizmet vererek uzmanlaşmış, edindiği kurumsal kimliği ile yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde şubeler açarak uluslararası hale gelmiş bir eğitim kurumları zinciridir.

Kurumlarımız; düzenlediği kurslar, ürettiği yayınlar ve rehberlik hizmetleri sayesinde sınavlarda üstün başarılar elde eden öğrencilerinin kendisine verdiği gururla; aynı zamanda devlet kurumları, üniversiteler, okullar, uluslararası kuruluşlar ve şirketler vb. kurumlara verdiği hizmetlerin sonucunda edindiği güvenle, eğitime bakış açısını sürekli yenileyerek kurumsal çalışma anlayışını faaliyet gösterdiği tüm alanlarda kendisine görev edinmiştir.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ve birikim, hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki her gelişmeyi, zaman içerisinde daha verimli ve üretken olabilecek şekilde değerlendirmemizi ve iş anlayışımızı sürekli yenilememizi sağlamıştır.

Kurumumuz gelecekte de çağdaş, bilimsel ve ilkeli bakış açısını geliştirerek sürdürecek, paylaşımcı ve katılımcı çalışma anlayışıyla öğrencilere, öğretmenlere, eğitim kurumlarına aynı zamanda da hizmet verdiği tüm kurumlara katkı sunmaya devam edecektir.

Saygılarımızla.

Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Kızılay Mh. Gazi Mustafa Kemal Blv No:16 Ankara, Türkiye
Contact Information
Work
Phone
+903122314499, +903122325315
Email
Address
Gmk Bulvarı No: 16 Kat: 2-3-5-6-7 Kızılay Çankaya – Ankara
Work
Employment
  • Metropol Eğitim Kurumları
    Şirket Merkezi Ankara, 1995 - present
Basic Information
Birthday
January 1, 1995
Other names
Metropol Dershaneleri & Metropol Yayınları & Metropol TÖMER