Profile cover photo
Profile photo
Mēness diena
6 followers -
Veiksmīgam ceļojumam!
Veiksmīgam ceļojumam!

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Nāc uz izstādi un baudi vīnu, tepat Rīgā vai izvēlētajos ceļojumos uz kontinentālo Itāliju vai Franciju, Gruziju, Melnkalni vai Portugāli aprīlī!
Vairāk uzzini, klikšķinot vai vaicājot mums Mēness diena stendā J3!
Photo

Post has attachment
Jau rīt tiekamies "Balttour 2015"!
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Izbaudām ne tikai slēpošanas priekus, bet arī vietējo virtuvi!
Cenā iekļautas 9 brokastis un 7 vakariņas, nakšņošana turp un atpakaļceļā 3* viesnīcās.

Post has attachment
Dienvidi! Tas ir īpašs stāsts, tās ir citas sajūtas. Nekā nedarīšanas saldme – to mācīsimies baudot Apūlijas un Kampānijas labumus. Izkārtā veļa, pastas gatavošana uz ielas, sabļaušanās, motorolleru dūkoņa, vīnogulāju lauki, baltās pilsētas Apūlijā, trulli galvaspilsētas Alberobello namiņu savdabība,Adrijas jūras piekraste un Tirēnu jūras bagātnieku līči pilni ar villām… bagātnieku izklaides vietas – Kapri, Sorento, Amalfi, gardēžu paradīzē – Apūlijas masērijas, izcilie Salento un Kampānijas vīni, neaizmirstamas ainavas. Tik daudz gardumu – kaltētie tomāti, orikjete, artišoki, garneles, īsta mocarella, proseko, lielie citroni, ciemošanās pie patiesiem un īstiem dienvidniekiem, kas atvērti un cilvēcīgi mūs uzņems, tie ir draugi, kuri jūs būs priecīgi redzēt vienmēr. Noskaidrosim kā top īsta olīveļla un īsts vīns?!Baudīsim ēdienu un ainavu. Salute! Un svinam tak dzīvi!

Post has attachment
Nemanot piezadzies ir rudens... Bet ne jau mums, ziemas prieku baudītājiem bēda! Ir īstais laiks padomāt par aktīvu ziemas atpūtu kalnos! Priekšroku dodam slēpotājiem, nu labi - dēļotāji arī laipni lūgti! :)

Post has attachment
Albānija atrodas pretī Itālijas dienvidu krastam un tikai dažu km attālumā no Grieķijai piederošās Korfu salas. Tomēr tā joprojām ir „Terra incognita „ Eiropas kartē un arī lielākajai daļai Latvijas ceļotāju. Zeme, kas slēpj senās grieķu un romiešu laiku pēdas, osmāņu laika cietokšņus kalnu galos, elpu aizraujošas kalnu ainavas un kristāldzidras upes. Laimīgā komunisma zeme salīdzinoši nesenā pagātnē, bāztin piebāzta ar dzelzbetona bunkuriem, ko cēla tā laika vadonis – diktators Hodža gadījumam, ja nu kāds mēģinātu šai valstij uzbraukt un atturēt viņus no izraudzītā ceļa. Te ir viss, gan šīs dzelzs priekškara liecības, gan moderni debesskrāpji, kas liecina par straujo investīciju ieplūdumu šai valstī, gan augļiem bagāti dārzi, jo te aug viss, saules apmīļots, gan fantastiska daba, gan vietējo albāņu neviltota sirsnība. Un kur nu vēl jūra!!!! Šis 450 km garais piekrastes reģions ir absolūta brīvdienu paradīze, kas piedāvā gan relaksējošas saules peldes, gan aktīvas un piedzīvojumiem, atklājumiem bagātas brīvdienu iespējas! Piedāvātās ekskursijas par papildus maksu krievu valodā.
Ekskursija par papildus maksu (35 EUR) uz Kruju. Kā ērgļa ligzda šis cietoksnis uzbūvēts kalnos virs līdzenuma , lai albāņi varētu nosargāt savu brīvību no osmāņu iekarotājiem. Kruja – Albānijas nacionālā varoņa Skanderberga pilsēta. 200 gadus senā tradicionālā albāņu māja ,kas tagad pārvērsta etnogrāfiskajā muzejā – albāņu tautas sadzīves tradīciju atspoguļotājs. Tepat arī vecais tirdziņš. Filigrānas sudrablietas, rokdarbi, vara izstrādājumi un alabastrs – atliek tikai ļauties iepirkšanās un kaulēšanās priekam. Pusdienas vietējā restorānā. (12 – 15EUR)
Pilnas dienas ekskursija par papildus maksu (75 EUR )uz Maķedonijas pērli – Ohridu. Teic, kas nav redzējis Ohridu, nav redzējis Maķedoniju. Pilsētu dēvē par nemirstīgo, par gaismas un ūdens valstību. Ne velti tā iekļauta UNESCO sarakstā. Ohridas apkaimē kopš IV gs., mēdz teikt, ir bijušas 365 baznīcas – pa vienai katrai gada dienai. Vēsturiskās daļas apskates ekskursija. Pusdienas vietējā restorānā (iekļautas ekskursijas cenā) Ieejas biļetēm objektos – 10 EUR
Ekskursija par papildus samaksu (45EUR) uz Ardenicu un Fieru. Ardenicas klostera apmeklējums, kas paceļas 237m augsta kalna galā virs līdzenumiem. Senā antīkā grieķu pilsēta Apollonija, kas dibināta jau 6 gs pirms mūsu ēras. Šeit veda slavenais tirdzniecības ceļš Via Ignatia no senās Romas uz Konstantinopoli. Pateicoties tam un vergu tirdzniecībai , pilsēta plauka un zēla. Pusdienas vietējā restorānā. (12 EUR)
Ekskursija par papildus samaksu (45EUR) uz Beratu. „Baltā pilsēta” Berata, kas nosvinējusi jau savu 2400 dzimšanas dienu, viena no senākajām Eiropā, pateicoties savam vēsturiskajam un arhitektūras mantojumam iekļauta UNESCO pieminekļu mantojuma sarakstos. Pilsētā – muzejā viss ir juku jukām, labi saglabājies vēsturiskais osmāņu laika centrs, pareizticīgo katedrāles un klosteri mijas ar mošeju minaretu torņiem. Vīna darītavas apmeklējums un albāņu vīna degustācija, kas ļaus jums iepazīt vīna darīšanas tradīcijas 200 gadus ilgā pagātnē. Pusdienas Beratas cietoksnī (12-15 EUR)
Pilnas dienas ekskursija par papildus maksu (75 EUR ) uz Kosovas galvaspilsētu – Prizrenu. Šo pilsētu dēvē par skaistāko Kosovā, par „muzeju zem atklātām debesīm” Šaras kalnu ielokā. Labi saglabātais osmāņu kvartāls piešķir tai austrumu kolorītu. Prizrenas citoksnis ,vēsturiskās turku pirtis , senākā Prizrenas mošejas un katedrāle – svarīgākie apskates objekti. Skaistie zelta un sudrablietu izstādājumi ,rokdarbi un citu amatnieku darinājumi – tas viss atrodams šauro ieliņu labirintos.
Pusdienas vietējā restorānā (iekļautas ekskursijas cenā) Papildus ieejas maksām objektos – 10 EUR. Vīna degustācija ar uzkodām Apūlijā ~ 25 EUR

Post has attachment
Atvasaras saule, atdzesēts vīns, svaigi un sulīgi augļi, gardas tapas, tradicionālā lauku virtuve, vīna spa, grandioza arhitektūra, romantiski lauku ceļi, vīnogulāju lauki, kalnainie pauguri – kas var būt labāks par Spānijas Ziemeļu daļu – Basku zemi un Kastīliju ar Leonu? Spānija ir ļoti dažāda, bet visur dzer vīnu… 

Tortiljas, čoriso, serano, ceptas mencas ar ķiplokiem… Ziemeļos virtuve ir izsmalcinātāka, kur goda vieta ir jūras veltēm, labiem sieriem no kazas un aitas piena, savukārt Spānijas viducī pie Madrides jaušama vairāk tipiska zemnieku virtuve – cepeši, sautējumi, te ēd daudz jēru, kazu , sivēnu ko gatavo malkas krāsnīs. Un kā gan bez tapām?! To visu baudīsim kārtīgās pusdienās ar daudz garda vīna… Mācīsimies pārņemt spāņu siestas tradīcijas, dzīves baudīšanas mākslu… Tāda liela „manjana"!
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded