Profile cover photo
Profile photo
Memtor Marketing
81 followers
81 followers
About
Posts

Post has attachment
Aktualizacje w Google Trends, nowe algorytmy tworzące „spójne” treści, kampanie Google AdWords wykorzystujące uczenie maszynowe, aby zmaksymalizować wartość konwersji, czy pierwsza na świecie aplikacji analityczna Facebooka, która pozwala zbadać wydajność stron biznesowych dla systemów iOS i Android. Informacje o tych i innych zmianach w branży marketingu internetowego w maju, już na naszym blogu.
Add a comment...

Post has attachment
Nowy format reklam w Google AdWords nazwany wideo typu Outstream, nowe narzędzie do planowania zasięgu oraz nowe funkcje opierające się na sztucznej inteligencji. Zwiększenie dostępu do dodawanie usług w wizytówce Google Moja Firma. Przycisk więcej wyników w wyszukiwarce. O zmianach w produktach i usługach Google i wiele innych ciekawych nowości ze świata marketingu internetowego w kwietniu.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli prowadzisz lokalny biznes to z pewnością zależy Ci na skutecznej promocji, dzięki której dotrzesz do klientów zainteresowanych twoją ofertą i usługami na wybranym obszarze. W naszym nowym artykule piszemy o wpływie geolokalizacji, o tym jak dobierać słowa kluczowe, dlaczego warto zadbać o wizytówkę w Google Moja Firma i korzyściach jakie niesie ze sobą lokalne pozycjonowanie.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się reklamą w wyszukiwarkach i kampaniami reklamowymi w sieciach reklamowych, na Facebooku, YouTube oraz organicznym pozycjonowaniem stron internetowych. Do naszego zespołu poszukujemy marketingowca i handlowca. Szczegóły dotyczące zakresu obowiązków na tych stanowiskach i wymagań stawianych kandydatom dostępne na naszej stronie: www.memtor.pl/o-nas/rekrutacja/. Wyślij swoją aplikację, nie czekaj, dołącz do nas!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Publikujemy kolejną garść nowości z branży marketingu internetowego. Tym razem między innymi o Google AMP, aktualizacji algorytmu, opisach biznesowych w Google Moja Firma czy spadających akcjach Facebook-a w związku przekazaniem danych osobowych do Cambridge Analytica.
Add a comment...

Post has attachment
Od ​29 ​kwietnia ​2018 r. na stronie Rekomendacje w Google AdWords mogą się pojawiać propozycje reklam. Reklamy będą tworzone na podstawie treści istniejących reklam, takich jak nagłówki, teksty i rozszerzenia reklam, a także informacji znalezionych na stronie docelowej reklamy. Po 14 dniach od momentu otrzymania powiadomienia reklamy zostaną automatycznie włączone, o ile ich nie usuniesz.
Add a comment...

Post has attachment
Wczoraj Google na Webmaster Central Blog ogłosiło, że po ponad roku eksperymentów i testów rozpoczęło indeksowanie witryn mobilnych. Google informuje, że nie będzie to osobny index, ale szybkość ładowania i dostosowanie witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych będą czynnikami mającymi wpływ na ranking. Powiadomienia o indeksowaniu witryny mobilnej będą pojawiały się w Search Console. Właściciele takich witryn powinni zaobserwować zwiększoną szybkość indeksowania (Smartphone Googlebot), a dodatkowo witryna w wynikach wyszukiwania będzie wyświetlana z pamięci podręcznej Google.
Add a comment...

Post has attachment
Komisja Europejska dała propozycję nowych zmian zgodnie z którymi wyszukiwarki, platformy internetowe oraz portale handlowe będą musiały ujawnić sposób w jaki powstaje ranking wyników. Chodzi o sposób w jaki oceniana jest jakość oferowanych produktów i usług oraz kryteria zgodnie z którymi niektóre firmy są usuwane lub karane. Wymagane będzie również wcześniejsze informowanie o następujących zmianach.
Add a comment...

Post has attachment
Wznawiamy nasz cykl publikacji nowości z branży marketingu internetowego. Tym razem w innej nieco formule. Piszemy o tym, że rozwój wyszukiwania głosowego przekształca wyszukiwarki w "mechanizmy odpowiedzi", o dużej aktualizacji Adwords, o zmianach na Snapchacie. Więcej na blogu. Jeśli nie masz czasu śledzić informacji branżowych, a chcesz być na bieżąco zapraszamy do lektury.
Add a comment...

Post has attachment
e-PR czyli wirtualny kontakt pomiędzy firmą a odbiorcami. Opisujemy rodzaje takich działań oraz kanały, które warto wykorzystać jak media społecznościowe, biuro prasowe, marketing szeptany, blogowanie, WOM Marketing, Email, NPRS czy Branded Content. Podpowiadamy również jakich narzędzi użyć, aby usprawnić te działania. Zapraszamy do przeczytania artykułu na naszym blogu!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded