Profile

Cover photo
Mehrnaz tilda
Attended Amirkabir University of Technology
6,044 followers|1,300,314 views
AboutPostsPhotos

Stream

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
خیلی مضحکی خانوم روح‌افزا.
 ·  Translate
 
گاهی وقت‌ها فقط باید به اینها تریبون داد

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا: متاسفانه ایران به سمت برابری جنسیتی می‌رود / امروز گرفتاری ما موهای خانم‌ها است / چرا باید زنان در محیط‌‌های صنعتی مشغول بکار شوند؟

معاون شورای هماهنگی زنان اصول‌گرا از تلاش‌ها برای «برابری جنسیتی» و حضور زنان در مناسبات اجتماعی٬ سیاسی و فرهنگی در ایران اظهار تاسف کرده و گفته متاسف است از اینکه در حال حاضر مقام زن «نادیده» گرفته شده و جهان به سمت «برابری جنسیتی» حرکت می‌کند و دائم «چکش حقوق من٬ حقوق من» بر سر زده می‌شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فرشته روح‌افزا در دومین مراسم جشن میلاد کوثر، با اشاره به جایگاه زن اظهار داشت: آیا مشکلات ما فقط اشتغال خانم‌ها در مراکز دولتی است؟ فرض کنید سمت‌های ریاست جمهوری را به زنان دهند چه می شود؟ فقط فرزندان آنها تنها در خانه‌ها می‌مانند و خود به خود تربیت می‌شوند. امروز باید با چادرهایمان بایستیم و با فرهنگ غربی مبارزه کنیم امروز گرفتاری ما موهای خانم‌ها است. همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند بحران زن در دنیا وجود دارد، باید امروز این بحران از بین برود. وی گفت: چرا باید زنان در محیط‌‌های صنعتی مشغول بکار شوند؟ چه کسی گفته است زنان باید در دانشگاه‌ها مهندسی معدن بخوانند. ما باید گروه گروه جمع شویم و با محوریت قرار دادن حضرت زهرا جایگاه زن را به دنیا نشان دهیم.

#اصولگرا #اصولگرایان #جلیلی #محافظه_کاری #حجاب #زن #زنان #برابری 
 ·  Translate
26 comments on original post
3
1
Najmeh Mousavi's profile photo
Add a comment...
 
شکایت از رهبر به نهاد ناظر بر رهبر
پس از ۱۶ سال پیگیری بی پاسخ از نهادهای مختلف حکومت, خانواده سعید زینالی در اقدامی در راستای حقوق شهروندی, از رهبر جمهوری اسلامی به مجلس خبرگان رهبری شکایت کردند. 
اکرم نقابی، مادر سعید زینالی می گوید: "هرکجا مراجعه کردیم در نهایت گفتند باید از طریق بیت رهبری پی گیری کنید. چون نهاد بازداشت کننده‌ی فرزندم سپاه است و رهبر فرمانده کل قوا است و بیت رهبری هم هیچ پاسخی به ما نمی دهد, برای همین ناچار شدیم از رهبری به مجلس خبرگان رهبری شکایت کنیم".
سعید زینالی ۲۳ تیرماه ۷۸ و تنها ۵ روز پس از واقعه کوی دانشگاه تهران، در منزل شخصی اش بازداشت شد.از آن تاریخ تاکنون، جز یک تماس تلفنی کوتاه، هیچ خبری از این فارغ التحصیل کامپیوتر دانشگاه تهران در دست نیست.
خانواده سعید زینالی طی ۱۶ سال گذشته از نهادهای مختلف پی گیر سرنوشت فرزندشان بوده اما تاکنون پاسخ درستی دریافت نکرده اند.
یک حقوقدان در زمینه مبنای حقوقی و قانونی چنین شکایتی می گوید: خانواده سعید زینالی مسیر را درست رفته اند چون مرجع ناظر بر رفتار رهبر، مجلس خبرگان است و یکی از وظایف مجلس خبرگان نظارت بر رفتار رهبری است. چون مرجعی که سعید زینالی را بازداشت کرده سپاه پاسداران است و فرمانده کل قوا هم رهبری است بنابراین مسئولیت نهایی مفقود الاثر شدن سعید زینالی بر عهده رهبر است.
او توضیح می دهد: شکایت را کاملا درست مطرح کرده اند، حالا وظیفه مجلس خبرگان است که به این موضوع تحت عنوان نظارت بر کار رهبر رسیدگی بکند و قضیه را تا انتها پیش ببرد و مسئولیت رهبر را هم در این میان تایید کند. ضمن اینکه همین که کسی جرات می کند مدعی رهبر می شود فی نفسه اقدامی در جهت استفاده از حقوق شهروندی است. یعنی من نوعی حق دارم به رهبر بگویم شما فرمانده کل قوا هستی بچه من هم ۱۶ سال است مفقود شده، و باید رسیدگی شود.

منبع: روزآنلاین، کارگاه آموزشی شهروندیار
#سعید_زینالی   #زندانی_سیاسی  
 ·  Translate
14
2
serveh Gh's profile photomehrnaz hashemi's profile photo
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
وزیر ارشاد ایران: حج عمره تعلیق شد
در پی انتشار خبر "تعرض" به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه شهر جده در عربستان، علی جنتی، وزیر ارشاد ایران گفت که به رئیس سازمان حج و زیارت دستور داده است که "تا زمانی که افرادی مجرم در حادثه فرودگاه جده مجازات نشده‌اند، عمره متوقف شود".
آقای جنتی امروز ۲۴ فروردین در حاشیه مراسم روز زن گفت: "همه پروازهای عمره هم به حالت تعلیق درآمده است".
 ·  Translate
در پی انتشار خبر "تعرض" به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه شهر جده در عربستان، علی جنتی، وزیر ارشاد ایران گفت که به رئیس سازمان حج و زیارت دستور داده است که "تا زمانی که افرادی مجرم در حادثه فرودگاه جده مجازات نشده‌اند، عمره متوقف شود".
9
Eh san's profile photo
Eh san
+
1
2
1
 
کار خوبی به نظر میاد
 ·  Translate
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
مرغ ماهی‌خوار :)))))
 ·  Translate
 
عرب ملخ خور
چينى سوسك خور
كره اى سگ خور
فرانسوى قورباغه خور
ايرونى سيرابى خور
هند جگر خوار
مرغ ماهى خوار
خب هركى يه چيزى ميخوره! حالا كه چى!
 ·  Translate
104 comments on original post
13
Ali Kazemian's profile photoMahsa Sh's profile photoMehrnaz tilda's profile photo
6 comments
 
منم اصلن سیرابی نمی‌خورم. ماهی چرا، کلپچ هم گاهی، بسیاار اندک.
 ·  Translate
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
 
بنیامین نتانیاهو در نطق کنگره رفتارهای حکومت تهران و دولت اسلامی را به "بازی تاج و تخت مرگبار" تشبیه کرد. واشنگتن پست هم همین رو چسبیده و گفته اگر وستروس خاور میانه بود کدوم خاندان معادل کدام قدرت خاورمیانه بودند. (توضیحات متن اصلی زیادتره. من مینیمالش کردم!)
http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2015/04/09/if-game-of-thrones-was-in-the-middle-east/?tid=sm_tw
خاندان لنیستر -عربستان سعودی
قدرتمندترین ها و پولدارترین ها. متهم به تجاوز و بی رحمی.
---
خاندان استارک- لیبرال دموکراتهای شکست خورده خاورمیانه
آنها که از بهار می گفتند، و زودتر از بقیه زمستانشان فرا رسید.
---
خاندان براتین- حکمرانان مستبد عرب
مردانی که تا همین اواخر بر بیشتر سرزمین ها حکومت میکردند و بعضا تحت نفوذ لنیستر-سعودی ها بودند. مشکلات اخیر معادلات را به ضررشان تغییر داد.
----
خاندان تارگارین - ایالات متحده
سالها پیش قدرت بلامنازع منطقه بودند. برای بازگشت تلاش میکنند. صاحب قدرت نظامی بی رقیب.
----
خاندان گریجوی- ترکیه
خاطره ای نسبتا دور، از قدرتی بزرگ. اصرار بر منشها و سنتهای خودشان دارند.
---
خاندان مارتل- ایران 😉
خودشان را تافته جدابافته می بینند :😊 از خواستگاه قومی و نژادی متفاوت. نفرتشان نسبت به سعودی-لینستر ها تنها با عداوتشان نسبت به خاندان تیرل(پایینی) برابری میکند.
----
خاندان تیرل-اسرائیل
پز شکوفایی قلمرو خودشان را می دهند. با وجود تمام اختلافات، ناگزیرند با لنیسترها همکاری کنند.
----
قبایل وحشی شمال دیوار- اسلامیست ها(اخوان)
با زور اسلحه در پشت دیوار نگه داشته شده اند. آخرین تلاشهایشان توسط براتین ها شکست خورد.
----
وایت واکرها- داعش
هنوز به درستی کسی نمی داند از کجا آمده اند و دقیقا چه می خواهند. تنها یک چیز را به قطعیت میدانیم: آنها هولناکند.
----
شوالیه های دیوار- کردها
سپر بلای هفت اقلیم. سینه سپر کرده ها در برابر وایت واکر ها و قبایل وحشی. بعضی ها معتقدند این ها یک مشت اراذل و جنایتکار هستند که ناگزیر به مبارزه اند.


فیس بوک محمد بزم آرا که نتونستم منشنش کنم

https://m.facebook.com/mohammadreza.bazmara/posts/820536421373434?comment_id=820547114705698&offset=0&total_comments=4&ref=m_notif&notif_t=feed_comment_reply
 ·  Translate
The houses of Westeros, if they existed in the Middle East.
3 comments on original post
11
2
Arghavan Arghanoon's profile photoPar R's profile photoUlduz S. Afshar's profile photo
Add a comment...
In her circles
274 people
Have her in circles
6,044 people
umer.mughal umer mughal's profile photo
‫مارمولک تنها‬‎'s profile photo
Djamal Maansr's profile photo
Imtiaz Baig's profile photo
Mina Dada's profile photo
Multiband Technologies SW's profile photo
Hooman Jouyandeh's profile photo
Tavana Asgari's profile photo
Meysam Kia's profile photo

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
« متاسفانه در ايران ما، گربه يا بايد چابك باشد و از هجوم "لگد" ها فرار كند يا قرباني شود. اگر گربه اي برخلاف ميل شما جايي بيتوته كرده، دليلش نه "پررويي" است نه "علاقه به شما انسان ناشناس"! شايد باردار است و جان ندارد. چاره اش "لگد" نيست، دركش كنيد.»
 ·  Translate
 
وبلاگ زاویه
بیایید کمی تمرین "حیوان دوستی" کنیم

وقتی خودت باردار هستی بیشتر رنج یک گربه باردار را می فهمی بخصوص اگر تنها هم باشی.
6 سال پیش بود و فصل بهار. صبح بهاری خوبی بود بخصوص اگه برای رسیدن به محل کار از پارک ملت گذشته باشی و ورزش کرده باشی و بعد سلانه سلانه کوچه پس کوچه های جردن را پشت سر بگذاری. توی کوچه ناهید بودم که صدای رنجور گربه ای را شنیدم. من کلا از همه حیوانات می ترسم حتی از جوجه های کوچولو ولی صدا اینقدر رنجور بود که ناخودآگاه دنبالش گشتم. صدا از زیر یه ماشین می آمد که کنار خیابان پارک شده بود. یه گربه کوچولو اون زیر بود. به نظر زخمی می آمد. ولی کاری از دستم برنمی آمد. هم می ترسیدم و هم دستم بهش نمیرسید. ظرف نهارم را درآوردم و براش غذا ریختم بلکه به بهانه غذا بیاد بیرون و ببینم چه بلایی سرش آمده. ولی حتی بوی غذا هم وسوسه اش نکرد. فقط خیلی آرام ناله میکرد. توی کوچه هم کسی نبود که ازش کمک بخوام. یه دفعه یاد خانومی افتادم که توی پارک ملت به گربه ها غذا می داد. برگشتم پارک و پیداش کردم. راضی شد که باهام بیاد. وقتی برگشتیم هنوز گربه زیر ماشین بود. اون خانم کف خیابون نشست و با گربه حرف زد انگار که داره با یه بچه کوچولو حرف میزنه. اینقدر باهاش حرف زد تا بالاخره گربه بهش اعتماد کرد و به وسوسه غذا کمی جلو آمد. وقتی تونست گربه را از زیر ماشین دربیاره تازه دیدیم که تن گربه رنجورتر و خون آلودتر از اون چیزی هست که ما فکر می کردیم. یه نفر خیلی بی رحمانه گربه کوچولو را زده بود. اون خانم در حالی که گریه میکرد گربه را بغل کرد و با خودش برد که ازش مراقبت کنه.
متاسفانه ما یاد نگرفتیم چطور با حیوانات برخورد کنیم. باید بیشتر از این هوای سگ ها و گربه ها و پرنده هایی که از بد روزگار با ما آدم ها همشهری شدن را داشته باشیم.
....

متن زیر در فیس بوک دست به دست میشود. به اشتراک بگذاریمش.

بياييد كمي تمرين "حيوان دوستي" بكنيم...
بهار است و فصل بارداري و زايمان گربه ها از جمله گربه هاي خياباني. بسياري از اين گربه هاي خياباني، گوشه همان خيابان مادر مي شوند. بياييد "هوا" ي اين تازه مادرهاي بي سر پناه را داشته باشيم. چند توصيه رفاهي درباره حاملگي گربه ها: 

١- از آغاز بهار تا آغاز پاييز، فصل حاملگي گربه هاست. 
٢- دوره بارداري گربه ها بين ٦٥ تا ٦٧ روز است. 
٣- در هفته هاي نخست، گربه ها، هيچ نشاني از حاملگي نمايان نمي كنند، در نتيجه اگر در فصل بهار، گربه ماده ديديد، حتي اگر كپل نبود، فرض بر اين است كه او حتما آبستن است. 
٤- حوالي روزهاي ١٨ تا ٢٠ سينه ها بزرگ مي شوند و افزايش وزن آغاز مي شود. اينجاست كه "مادر" ضعيف مي شود، ممكن است تب كند و ناي راه رفتن و جستجو براي غذا را نداشته باشد. متاسفانه در ايران ما، گربه يا بايد چابك باشد و از هجوم "لگد" ها فرار كند يا قرباني شود. اگر گربه اي برخلاف ميل شما جايي بيتوته كرده، دليلش نه "پررويي" است نه "علاقه به شما انسان ناشناس"! شايد باردار است و جان ندارد. چاره اش "لگد" نيست، دركش كنيد. 
٥- به دليل عوارض ناشي از بارداري، مادر گربه، ممكن است دچار سوتغذيه شود. او بيش از همه چيز به آب و شير، گوشت و مرغ پخته و زرده تخم مرغ نياز دارد. مي توانيد بخش هايي از گوشت يا مرغ را كه با ذائقه تان جور نيست، بپزيد و به او بدهيد. اگر نمي خواهيد يا نمي توانيد، دست كم، برايش آب فراهم كنيد.
٦- نزديك به وقت زايمان، گربه سخت "نزار" است. شكمي بزرگ و جسمي لرزان دارد. گربه معمولا در حضور بقيه "زايمان" نمي كند. خوب است كه او را روي حوله بگذاريد و برايش آب فراهم كنيد. 
٧- بعد از زايمان، گربه معمولا كم غذا مي شود. هواي "مادر بچه ها" را داشته باشيد.

همه مادرها عزيزند... گربه و انسان ندارد. مهر مادريشان را بفهميم...
 ·  Translate
1 comment on original post
4
2
Ulduz S. Afshar's profile photoMasi Raha's profile photo
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
 
از این برفی که بر خلافِ عادتِ موسم آمده و سرما پیش افتاد، شکایت کرده بودید و بسیار به جا بود. چرا که هیچ چیزِ بی جا و بی هنگام،خوب نیست؛ مگر عشق!

منشآت قائم مقام فراهانی - نامه های فارسی
 ·  Translate
View original post
18
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
=))
 
کارشناس اومده تو شبکه خبر میگه دلیل خیلی از اختلال‌های اینترنت کشور وصل بودنش به شبکه جهانیه :|” مثل دلیل اصلی طلاق که ازدواجه :))
 ·  Translate
7 comments on original post
26
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
"در ابتدای شروع تولید فیلم، تورن دو قانون گذاشت: «نخست، هیچ کدام از قوانین فیزیکی نباید نقض شوند. دوم، تمامی حدسیات باید از علم سرچشمه بگیرند، نه ذهن فیلم‌نامه‌نویس.» نولان این‌ها را به شرط آن که سدی بر سر تولید فیلم نباشند، پذیرفت. به گفته‌ی تورن، تنها جایی که آزادی هنری بالاتر از واقعیت‌های علمی بوده، وجود ابرهای یخی در یکی از سیاره‌هایی است که شخصیت‌های فیلم روی آن فرود می‌آیند. چون احتمالاُ ابرهای یخی توسط گرانش به پایین کشیده می‌شوند و روی آسمان نمی‌مانند.

دیوید گرینسپون، اخترزیست‌شناس، اشاره کرد که حتی اگر آتشک‌ها بسیار گرسنه و زیاد باشند، میلیون‌ها سال طول می‌کشد تا اکسیژن جو زمین را از بین ببرند. او همچنین اشاره کرد که ابرهای یخی در سیاره به وسیله گرانش به پایین می‌افتند و سیاره‌ای که دور سیاه‌چاله می‌گردد، نباید نور داشته باشد.

نیل دگراس تایسون پایان بین ستاره‌ای را از لحاظ علمی توضیح داد. او گفت که به صورت نظری ما می‌توانیم با گذشته ارتباط برقرار کنیم و این که «ما دقیقاً نمی‌دانیم داخل سیاه‌چاله چیست.»"
 ·  Translate
 
#Interstellar
دوشنبه ٢٤ فروردين ساعت ٢١:٣٠

Adventure, Sci-Fi

IMDb Rating : 8.7/10

کیپ تورن، فیزیکدان نظری، مشاور علمی فیلم بود تا تصاویر کرم‌چاله و نسبیت تا بیشترین حد ممکن دقیق باشد. او گفت: «درباره تصاویر کرم‌چاله و سیاه‌چاله بحث کردیم و سپس من روی معادلاتی کار کردم که به ما اجازه می‌داد مسیر پرتوهای نور در نزدیکی کرم‌چاله یا سیاه‌چاله را پیش‌بینی کنیم. پس آنچه می‌بینید بر پایه معادلات نسبیت عام اینشتین است.»

برای ساختن سیاه‌چاله کر کلان‌جرم (که بر خلاف سیاه‌چاله غیرچرخان، کارکره دارد)، تورن با پل فرانکلین، سرپرست تیم جلوه‌های ویژه و ۳۰ متخصص جلوه‌های کامپیوتری همکاری کرد. تورن چندین صفحه از معادلات نظری را در اختیار متخصصان قرار داد، که آن‌ها بر پایهٔ آن، برنامهٔ کامپیوتری جدیدی برای خلق تصاویر نوشتند تا شبیه‌سازی همگرایی گرانشی رخ داده بر اثر این پدیده‌ها با دقت بیشتری صورت گیرد. رندر برخی از تصاویر تا ۱۰۰ ساعت هم طول کشید و حجم کل داده‌ها به ۸۰۰ ترابایت رسید. این شبیه‌سازی به وسیله جلوه‌های ویژه، به تورن کمک کرد تا دید بهتری درباره همگرایی گرانشی و قرص برافزایشی حول سیاه‌چاله‌ها پیدا کند و دو مقاله علمی از آن‌ها درآمد، یکی برای انجمن اخترفیزیک و دیگری برای انجمن گرافیک کامپیوتر.

نولان ابتدا نگران بود که تصاویر دقیق درست شدهٔ سیاه‌چاله برای مخاطبان از لحاظ بصری قابل درک نباشد و تیم جلوه‌های ویژه مجبور بشوند تغییراتی رو آن اعمال کنند. اما با پایان کار و دیدن اثر نهایی، او تصاویر را بدون حرکت زیاد دوربین قابل درک دید. دراین مورد گفت: «چیزی که فهمیدیم این بود که اگر نقطهٔ دید و موقعیت دوربین را خیلی تغییر ندهیم، می‌توانیم به چیز قابل درکی برسیم


در ابتدای شروع تولید فیلم، تورن دو قانون گذاشت: «نخست، هیچ کدام از قوانین فیزیکی نباید نقض شوند. دوم، تمامی حدسیات باید از علم سرچشمه بگیرند، نه ذهن فیلم‌نامه‌نویس.» نولان این‌ها را به شرط آن که سدی بر سر تولید فیلم نباشند، پذیرفت. در برهه‌ای تورن دو هفته وقت صرف صحبت با نولان کرد تا از ایده‌ی سفر یکی از شخصیت‌ها با سرعت نور منصرف شود. به گفته‌ی تورن، تنها جایی که آزادی هنری بالاتر از واقعیت‌های علمی بوده، وجود ابرهای یخی در یکی از سیاره‌هایی است که شخصیت‌های فیلم روی آن فرود می‌آیند. چون احتمالاُ ابرهای یخی توسط گرانش به پایین کشیده می‌شوند و روی آسمان نمی‌مانند.

دیوید گرینسپون، اخترزیست‌شناس، اشاره کرد که حتی اگر آتشک‌ها بسیار گرسنه و زیاد باشند، میلیون‌ها سال طول می‌کشد تا اکسیژن جو زمین را از بین ببرند. او همچنین اشاره کرد که ابرهای یخی در سیاره به وسیله گرانش به پایین می‌افتند و سیاره‌ای که دور سیاه‌چاله می‌گردد، نباید نور داشته باشد.

نیل دگراس تایسون پایان بین ستاره‌ای را از لحاظ علمی توضیح داد. او گفت که به صورت نظری ما می‌توانیم با گذشته ارتباط برقرار کنیم و این که «ما دقیقاً نمی‌دانیم داخل سیاه‌چاله چیست.»

دکتر میچیو کاکو فیلم را به خاطر دقت علمی بالایش ستایش کرد و گفت که بین ستاره‌ای استانداردی طلایی برای فیلم‌های علمی تخیلی آینده تعیین کرده است. تیموتی ریس، مهندس نرم‌افزار سابق ناسا، بیان کرد که «تورن و نولان، سیاه‌چاله‌ها و کرم‌چاله‌ها را فوق‌العاده به تصویر کشیده‌اند#PardisGholhak
 ·  Translate
View original post
9
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
 
تمام روز نگاه من
به چشمهای زندگیم خیره گشته بود
به آن دو چشم مضطرب ترسان...


(فروغ)
 ·  Translate
View original post
7
Add a comment...

Mehrnaz tilda

Shared publicly  - 
 
"خب، در کنار این هر کدوممون کار و نوع زندگی خودمون رو هم داریم و «هستمت» شغل ما نیست. شیوه ی انجام مسئولیت مدنی ماست. دفتر نداریم و درها رو توی خونه مون دسته بندی می کنیم و بله، این طرح برامون خیلی مهمه."  #هستمت  
 ·  Translate
 
پاسخ به سوالات - 1
رفقا سلام!
از اقصی نقاط کشور خبر رسیده که امروز بهار با نهایت دلبرانگی اش خودش رو مهمون ایران کرده و هیاهوی شاد گنجشک ها و پرنده ها داره غوغا می کنه!
زیر پست هایی که از ما همخوان شده و در ایمیل ها، یه سری سوال متناوبا پرسیده شده. اینجا ما سعی می کنیم به چندتاشون جواب بدیم.
اول اینکه هستمت کیه و چیه؟
داستان برای ما بعد از خوندن مصاحبه ی سپیده جلالی شروع شد. ما فکر کردیم که آیا می تونیم همون کار رو ادامه بدیم و در واقع به گسترشش کمک کنیم؟ ایشون چیکار کرده بود؟ توی سفرش به استانبول دیده بود که درهای بطری های نوشیدنی رو دارن جمع می کنن و بعد یه مرکز این درها رو جمع آوری می کنه و می فروشه و با پولش ویلچر می خره. سپیده در تبریز شروع به کار کرده و تا حالا تونسته شش تا ویلچر بخره. پس هستمت یه گروهه که قراره کمک کنه درهای بیشتری جمع آوری شه و ویلچرهای بیشتری خریداری شه.
ما مستقل از ایشون - و البته با اطلاعش - تصمیم گرفتیم که شروع کنیم و شروع به تحقیق کردیم. برای ما جالب بود که دیدیم این طرح فقط در استانبول انجام نمی شه. بلکه در شهرها و کشورهای بسیار زیادی در حال اجراست. این قضیه به ما جرئت مضاعف داد تا شروع به کار کنیم. بعد از انجام کارهای پشت صحنه، ما به صورت رسمی از پانزدهم فروردین شروع به کار کردیم.
خب، در کنار این هر کدوممون کار و نوع زندگی خودمون رو هم داریم و «هستمت» شغل ما نیست. شیوه ی انجام مسئولیت مدنی ماست. دفتر نداریم و درها رو توی خونه مون دسته بندی می کنیم و بله، این طرح برامون خیلی مهمه.

سوال مهم بعدی: درها رو کجا تحویل بدیم؟
لطفا فعلا درها رو جمع کنید. ما در حال مذاکره با یک سری کافی شاپ و خانه محله در تهرانیم که بتونیم اونجا رو پایگاه خودمون کنیم. برای سرعت گرفتن مذاکرات نیاز به کمک شما هم داریم. پس اگر کافی شاپ، مغازه یا مکان عمومی ایی می شناسید که مایله یکی از پایگاه های ما باشه بهمون خبر بدین.
فعلا درها رو جمع کنید. یه کیسه ی کوچولو در، گوشه ی خونه داشته باشید و ما حتما به شما خبر می دیم که کجا تحویلشون بدین.

برای هر سوال دیگه ای، لطفا به ما ایمیل بزنید. این ماییم:
info@hastamet.com
از استقبال گرم و صمیمانه تون کمال تشکر رو داریم.
هستمت رفیق :)
لطفا ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و صدای ما رو به بقیه هم برسونین.
 این ماییم:
http://Facebook.com/hastametdotcom
https://instagram.com/hastamet
http://twitter.com/hastametdotcom
 ·  Translate
4 comments on original post
6
1
Mohsen P's profile photo
Add a comment...
People
In her circles
274 people
Have her in circles
6,044 people
umer.mughal umer mughal's profile photo
‫مارمولک تنها‬‎'s profile photo
Djamal Maansr's profile photo
Imtiaz Baig's profile photo
Mina Dada's profile photo
Multiband Technologies SW's profile photo
Hooman Jouyandeh's profile photo
Tavana Asgari's profile photo
Meysam Kia's profile photo
Education
  • Amirkabir University of Technology
    2011 - 2014
Story
Tagline
من مست و تو دیوانه..‏
Introduction
 بیدی خواهم بود، مجنون و سبز.‏ رقصان در هجوم بادهای اتهامات‏ و ریشه هایم آویخته به امید..
Basic Information
Gender
Female