Profile

Cover photo
Mehmet Akif Tütüncü
Works at Linovi A.Ş.
Attended İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü / Izmir Institute of Technology
Lives in Balçova, İzmir, Türkiye
1,526 followers|3,716,823 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Sonunda kendime #şapka buldum. Hatta #gömlek de aldım elim değmişken. :) #hat #shirt #snapseed https://instagram.com/p/5uwDkRxdC0
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Bi' diziyi sevdiren en önemli şey belki de
 ·  Translate
Bazı dizi karakterleri var ki onlara hayranlıklarımız zekalarından dolayı oluyor. Bu kadar güzel rol yapmasalar hayran kalır mıydık?
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Az önce gördüm ki quup Notifications tekrar çalışmaya başlamış. Heroku'nun ücretsiz kullanıcılara kıyağı (!) olan habersiz DB bakımı yüzünden kullanıcı adı ve şifresi değişmiş, sunucum DB'ye bağlanamaz haldeydi. Dün gece düzelttim. :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Kaç para ulan bi' TARDIS?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Bi' de bayramlık aldım bugün kendime. :) #bayram #alışveriş #eid #shopping https://instagram.com/p/5PudiXRdIY/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Herkese hayırlı bayramlar. Bayramımız mübarek olsun. :) 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Fringe çok sağlam dizi be! Tekrar tekrar izliyorum. :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
1,526 people
Ancient Wisdom's profile photo
Sedat Şener's profile photo
Hüseyin Kayar's profile photo
Cemal Büyükkardeş's profile photo
Talha Turhal's profile photo
sercan virlan's profile photo
Emre Metin's profile photo
Tamn Land's profile photo
Ahmet Kaynarca's profile photo

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Bugün ölçüm yaptırdım ve gördüm ki vücudumun yağ oranı %18'miş. Çok be! :O Aslında yağ çok fazla değilmiş ama yağa oranla kas kütlesi eksikmiş. Vücut kitle indeksim (BMI) daha iyi ama, 22. Sonuç olarak spora devam. :) 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Biraz değişiklik olsun diye Cyanogen Mod 12.1'e geçtim. Android sürümüm de 5.1 oldu. Haydi bakalım. :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Mehmet Akif Tütüncü

Shared publicly  - 
 
Yine ata bindim bugün, atın adı Şehzade. :) ♘ #at #horse (video) https://instagram.com/p/5PttGbRdGI/
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
1,526 people
Ancient Wisdom's profile photo
Sedat Şener's profile photo
Hüseyin Kayar's profile photo
Cemal Büyükkardeş's profile photo
Talha Turhal's profile photo
sercan virlan's profile photo
Emre Metin's profile photo
Tamn Land's profile photo
Ahmet Kaynarca's profile photo
Work
Occupation
Bilgisayar Mühendisi / Computer Engineer
Skills
Programlama / Programming, Android, Gitar / Guitar
Employment
  • Linovi A.Ş.
    Yazılım Mühendisi / Software Engineer, 2014 - present
  • Linovi A.Ş.
    Backend Developer, 2013 - 2014
  • iDivino
    Yazılım Geliştirici / Software Developer, 2012 - 2013
  • Derivative Tech
    Stajyer / Intern, 2013 - 2013
  • iDivino
    Stajyer / Intern, 2012 - 2012
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Balçova, İzmir, Türkiye
Previously
Urla, İzmir, Türkiye - Yıldırım, Bursa, Türkiye
Story
Tagline
Yalnız, tuhaf, bazen de deli bir bilgisayar mühendisi / An alone, weird, sometimes even crazy computer engineer
Introduction
1991'de doğdum. Linovi'de yazılım mühendisiyim. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bilgisayar mühendisliğinden mezun oldum. Basit bir hayat yaşıyorum. Küçük şeylerle mutlu olabiliyorum. :)

I was born in 1991. I am a software engineer at Linovi. I graduated from computer engineering at Izmir Institute of Technology. I live a simple life. Small things can make me happy. :)
Bragging rights
Övündüğü hiçbir şey yoktur. / There's nothing he brags about.
Education
  • İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü / Izmir Institute of Technology
    Bilgisayar Mühendisliği / Computer Engineering, 2009 - 2014
  • Bursa Atatürk Anadolu Lisesi / Bursa Ataturk Anatolian High School
    Fen Bilimleri / Science, 2005 - 2009
Basic Information
Gender
Male
Birthday
March 23, 1991
Relationship
Single
Other names
mAt, The Code
Apps with Google+ Sign-in
  • Tactile
  • CubX
  • Despicable Me:Minion Rush
  • 8 Ball Pool
  • ZigZag