Profile

Cover photo
Megh Raz
Lives in gilan
706 followers|760,328 views
AboutPostsCollectionsPhotos

Stream

Megh Raz

Shared publicly  - 
4
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
یکی از فانتزیام اینه که یه جا سخنرانی کنم اولشم بگم « به نام خدا و شُرَکا به غیر از مشرکا»
 ·  Translate
20
Shima Farhani Deljoo's profile photo
 
منم یکی از فانتزیام اینه که یکی ازم بپرسه تو چی راجع بهم فک میکنی بهش بگم من اصن به تو فک نمیکنم. :))
 ·  Translate
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
احمد شاملو
 ·  Translate
12
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
میدونی کجا میفهمی این زندگی مفت هم نمی ارزه؟! اونجا که توی تاکسی بنان داره الله ناز میخونه، یه مسافر داره بلند بلند با گوشی صحبت میکنه.
 ·  Translate
18
1
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
نامبرده به سه زبان بی زبانی رایج دنیا مسلط بود.
 ·  Translate
22
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
بعد از رفتنت، یک تنه درصد امید به زندگی مردم جهان را کاهش دادم! :|
 ·  Translate
14
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
زندگی مثل دفاع چپ و راست تو فوتبال میمونه. اینقد باس بره تا به هدف برسه. بر فرض هم که به هدف رسید باس برگرده دوباره شروع کنه.
 ·  Translate
13
Add a comment...
Have him in circles
706 people
Morteza Kamali's profile photo
ashkan nashenas's profile photo
‫مجتمع انفورماتیک بین الملل‬‎'s profile photo
‫بن جی‬‎'s profile photo
‫مسیحا احمددند‬‎'s profile photo
Goals's profile photo
Zah Ra's profile photo
Sepid K's profile photo
alireza y's profile photo

Megh Raz

Shared publicly  - 
14
Amir Maleki's profile photo‫تانزا نیا‬‎'s profile photo
2 comments
 
آهنگ مورد علاقه من
 ·  Translate
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
13
Maedeh H.Toosi's profile photoMegh Raz's profile photo
2 comments
 
+Maedeh H.Toosi نمیخوام :)
 ·  Translate
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
یه راسو از خداشه یکی باهاش شوخی دستی کنه، خرابکاریشو بندازه گردن طرف.
 ·  Translate
14
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
اعتراض نمادین هنرمند میانه ای به تخریب آثار تاریخی
 ·  Translate
25
Tahmine Rostami's profile photo
 
👍👍👌
Add a comment...

Megh Raz

Shared publicly  - 
 
من اگه جای خدا بودم، چشمامو می بستم سیفونو می کشیدم.
 ·  Translate
17
Add a comment...
Megh's Collections
People
Have him in circles
706 people
Morteza Kamali's profile photo
ashkan nashenas's profile photo
‫مجتمع انفورماتیک بین الملل‬‎'s profile photo
‫بن جی‬‎'s profile photo
‫مسیحا احمددند‬‎'s profile photo
Goals's profile photo
Zah Ra's profile photo
Sepid K's profile photo
alireza y's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
gilan
Links
Other profiles
Story
Tagline
🚩
Basic Information
Gender
Male
Birthday
November 19, 1994
Other names
مس ع و د
Apps with Google+ Sign-in
  • Best Fiends
  • Circle The Dot
  • Cloud Path
  • Brain Dots
  • Jelly Jump
  • Circle
  • Boom Beach
  • Forge of Empires
  • DEER HUNTER