Profile cover photo
Profile photo
Klaudia (Pani Kultura)
298 followers
298 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
11 listopada za nami, a ja wczoraj opublikowałam recenzję książki, która moim zdaniem jest bardzo ważna. Bo otwiera nam oczy na to, na co większość je odwraca – albo z niewiedzy, albo dlatego, że nie chce wiedzieć.

Post has attachment
Jeśli jesteście ciekawi, co się działo w październiku u Pani Kultury, to zapraszam na blog. Tam, m.in. opinie o „San Andreas” i „American Assassin”, okazały stosik i ciekawe linki, więc zapraszam, bo jak zawsze – warto.

Post has attachment
Jeżeli brakuje Wam w literaturze młodzieżowej silnych i niezależnych młodych dziewcząt to zapraszam na blog. „Pojedynek” Marie Rutkoski był dobrym pretekstem do przypomnienia sobie o kilku ciekawych kobiecych postaciach.

Post has attachment
Dzisiaj na blogu pierwszy raz od nowego startu recenzja kontynuacji. W najbliższej przyszłości pojawi się ich kilka. Jeśli czytaliście „Ród” J.D. Horna, to zapraszam w takim razie na kilka słów o „Źródle”.

Post has attachment
Obiecana dzisiaj przedpremierowa recenzja już na blogu. Czy kolejna książka o sierotach wniosła coś nowego do literatury dziecięcej i czy jest godna uwagi?

Post has attachment
Kimże jest Tituba i co tak naprawdę wydarzyło się w Salem? O procesach czarownic, napisała Maryse Condé w książce „Ja, Tituba, czarownica z Salem”.

Post has attachment
Halloween zbliża się nieubłaganie, z wraz z nim pojawiają się różne i czasami dziwne pomysły. Na jaki pomysł wpadli bohaterowie „Wypowiedz jej imię” i czy autorowi udała się ta historia? Przekonajcie się sami – zapraszam na blog.

Post has attachment
Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Z tej okazji publikuję recenzję książki. Książki nie byle jakiej i nieprzypadkowej. Dlaczego? Przekonajcie się sami. Zapraszam na blog.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded