Profile cover photo
Profile photo
Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита МЕФОДІЯ
12 followers
12 followers
About
Фонд пам'яті Блаженнішого Митрополита МЕФОДІЯ's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Вознесіння Господнє на порозі —

День немеркнучої надії і чудес.

Нехай зникнуть Ваші скорботи і тривоги,

А молитви долинуть до небес.

Життя тече нехай милостиво і яскраво,

Ні біди не знаючи, ні образ.

Нехай доля таїть у собі подарунки,

І в очах хай щастя заблищить.

Вознесіння – так називається сьогоднішній день. Христос сорокового дня після Великодня покинув землю, давши обіцянку не відлучатися духом від учнів Своїх, сказавши їм, що Він буде з ними в усі дні до кінця віку. «І се, Аз з вами єсмь у всі дні до кінця віку…» (Мф. 28, 20).

Вознісся Господь з гори Єлеонської, тобто з Оливної гори. Там Він часто зустрічався з учнями, там розмовляв з ними, там виголосив свою відому проповідь про друге пришестя скінчення світу. З цієї гори Він і покинув землю, підносячись на очах учнів на небо. На місці Вознесіння побудовано храм. У будь-який час сюди приходять християни різних конфесій, щоб помолитися. Тут живуть звичайні люди, і мотузки з білизною протягнуті через двір того самого маленького храму. Саме тут, з цього місця Господь покинув землю, зробивши свій спокутний подвиг. Ось ця простота характерна для Святої землі, де Божественні події межують зі звичайним життям простих людей.

http://mefodiy.org.ua/zi-svyatom-voznesinnya-gospodnogo/


Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
У свято Стрітення Господнього кожному християнину важливо згадати, що свого часу наша мати принесла нас в храм і теж поставила перед Господом, щоб ми стояли в твердості віри і святості життя. Слова «нині відпускаєш…» відносяться не тільки до старозавітної Церкви, до старозавітного людства, вони відносяться до кожного з нас. Рано чи пізно вони торкнуться нас усією своєю сутністю. Тому дуже важливо пам’ятати про них, а разом з цим і про те, що ми завжди стоїмо перед Богом, хоча не завжди усвідомлюємо це чи заглушаємо це свідомість суєтою, гріхами і непокорою волі Божої.

Нехай цьогорічне свято пришестя Христа в храм і зустріч Його в цьому храмі наштовхнуть нас до християнських роздумів про Бога і про себе самих, про наше неминуче «нині відпускаєш…», і буде для нас тоді мирною і радісною зустріч з Христом Богом нашим, до якої завжди повинна прагнути християнська душа.

Старий Заповіт зустрічається з новою благодаттю. Зустрічаючи нове, тобто Христа бажаємо Вам, дорогі християни оновлюватися духом розуму вашого, відкладати старе, купувати нове, красиве і вічне. Постійно здійснювати шлях свого поновлення силою Христовою в ім’я Христа і для царства Христового.

#Фонд_пам’яті_Блаженнішого_Митрополита_Мефодія #Наталія_Шевчук #Шевчук #Голова_Фонду

http://mefodiy.org.ua/svyato-stritennya-gospodnogo/Post has attachment
6 лютого – день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької. Віряни звертаються до святої з молитвами про благословення в майбутніх трудах. Батьки часто моляться святій Ксенії про допомогу у вихованні та навчанні дітей.

Свята блаженна Ксенія народилася в Петербурзі між 1719 і 1730 роками. Про сім’ю її точно не відомо, але в пам’яті століть збереглися відомості про її подвиг в ім’я Спасителя. Після того, як помер коханий чоловік Ксенії – Андрій Федорович, дівчина вирішила присвятити своє життя Богові.

http://mefodiy.org.ua/svyata-kseniya-peterburzka/Post has attachment


7 січня 2017 року Божого митрофорний протоієрей Роман Будзинський, клірик Української Автокефальної Православної Церкви та душерозпорядник Блаженнішого Митрополита Мефодія, очолив заупокійну панахиду на території Церкви Різдва Христового, де спочиває Блаженніший Мефодій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви.

Під час заупокійної молитви митрофорному протоієрею Роману Будзинському спів служили ієрей Микола Данильчак, іподиякон Михайло Струк та іподиякон Андрій Палцан. Разом з духовенством УАПЦ помолитися за упокій душі Блаженнішого Митрополита Мефодія долучилися Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук та віруючі УАПЦ.

У цей день були згадані слова Різдвяного послання Блаженнішого Митрополита Мефодія у 2015 році Божому, з якими він звертався до пастви за кілька місяців до упокоєння:

«… Христос нині знову народжується в тісній темній печері, зневажений усіма. Чим ми його порадуємо? Що принесемо в дар? Криваві події, які відбуваються на нашій землі, не дозволяють нам, подібно до волхвів, піднести Йому багаті дари? Народжений в бідності і не потребує їх. Він чекає від нас іншого дару – нашого серця. «Дай Мені, сину Мій, своє серце, – говорить Господь, – тому, що серце це джерело життя». Він хоче бути в нашому серці, щоб дарувати нам повноту життя. Воно не може бути щасливим без Бога.

Нині час сприятливий, щоб подарувати Христу своє серце, яке Він ніколи не привласнює, а наповнює ще більшою любов’ю і повертає до людей, жадаючи від нас виконання Його святої заповіді про любов до людей. Щоб позбавити людей від безумства, припинити між ними ненависть, щоб вони не спостерігали один за одним через приціл автоматів. Щоб згадали, що кожне вбивство породжує нове вбивство, що неможливо ненависть перемогти ненавистю…».


PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
01.02.2017
7 Photos - View album

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук про історію повернення мощів святого сповідника Арсенав Річинського...

http://mefodiy.org.ua/nataliya-shevchuk-do-10-i-richnici-povernennya-v-ukrainu-ostankiv-arsena-richinskogo/
Wait while more posts are being loaded