Profile cover photo
Profile photo
Medyum Hocalar
1 follower -
Medyum Hocalar
Medyum Hocalar

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Sinopta Medyum Hoca Asaf Hakkı Hoca sizlerin manevi rahatsızlıkları için sizlerin yanında.

20 Yıllık Mesleki Tecrübe ile  3  Medrese Hocasından dini İlimler Tahsili Almış  Gerçek Hoca ve din adamı Asaf Hakkı Hoca Sinopluluarın Hizmetindedir .

Sinopta Medyum Hoca  arayışlarınız için tüm Türkiyede kapsamlı hizmet vermekte olan Resmi Ruhsatlı Havas Üstadı Asaf Hakkı Hoca Sinop Halkı için sorunlarınıza Çözümler Bulmaya devam ediyor.İlim almış kişilerden yardım almanız çok önemlidir.
Sinop ili ve ilçelerinde güvenilir hoca arıyorsanız Medyum Asaf Hakkı Hocaya mutlaka ulaşın.

Sinop ilimiz ve civar illerde hizmet sağlanmakta olup başlıca sorunlar olan büyü , ayrılıklar , eşler arasındaki geçimsizlikler , kaybolan şahısların ya da eşyaların geri getirilmesi , zararlı alışkanlıklar ve bağımlılıklardan kurtulunması , kekemelik tedavisi ve buna benzer bir çok konuda sizlere bir telefon kadar yakın Sinop Medyum Hoca işlerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir isim olan Türkiye’nin Medyum’u Asaf hakkı Hoca ile irtibat kurabilir sorunlarınızı kendisine ilettiğinizde ortaklaşa kararlar alarak dua ve bitki ile bu sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Asaf Hakkı Hocaya buradan ulaşabilirsiniz.
Add a comment...

Post has shared content
Sadaka vermek her müslümanın yapması gereken bir şeydir.
“SADAKA VERMEK ''
Sadaka vermek malı eksiltmez. Kul başkalarının hatalarını bağışladıkca ALLAH da onun şerefini arttırır. Kim ALLAH için alçak gönüllü davranırsa, ALLAH da onu yükseltir."
Açıklama: Çok net ve kesin bir ifade ile Sevgili Peygamberimiz, sanılanın aksine, sadakanın malı eksiltmeyeceğini müjdelemektedir. Çünkü ALLAH Teâlâ, tasadduk edilen her şeyin karşılığını vereceğini vâdetmiştir. Bununla ilgili âyetler ve açıklamalar bu konunun baş tarafında geçmiştir.
Sadaka, ALLAH’a yakınlık maksadıyla harcanan mal demektir. Onun dünyadaki peşin faydasını malı arttığı için alan; âhiretteki faydasını ise sevabı kat kat olduğu için veren görür.
Kendisinden sadaka verilen mal, bereketlenir. Verene de ALLAH verir. Görünürde bir azalma var gibi gelse bile, karşılığı ya dünyada ya âhirette ya da her ikisinde birden en az on misli ile alınacağından mal mânen ve maddeten bereketlenmiş ve artmış olur. Yani sadaka malı ya maddeten ya mânen arttırır, kesinlikle eksiltmez. O halde cimri davranmaya gerek yoktur. Cömertlik bereket getirir.
Hz. Peygamber, sadakanın malı eksiltmediğine sanki bir başka örnek verir gibi, cezalandırmaya gücü yettiği halde insanların kusurlarını affeden kimsenin izzet ve şerefinin artacağını, mütevâzi davrananların da ALLAH Teâlâ tarafından şeref ve itibarlarının yükseltileceğini bildirmiştir. Bu üç husus da ilk bakışta bir eksiklikmiş gibi gözükse de sonuçlarının fevkalâde yüksek olduğu anlaşılmaktadır. Aslında af ve tevâzu da huy bakımından sadaka anlamındadır.
O halde hadisimizin mânası, her güzellik ve iyilik, bereket, şeref ve izzet kaynağıdır, demek olmaktadır.
= Hadisten Öğrendiklerimiz =
1. ALLAH için verilen sadaka malı noksanlaştırmaz. Sadakanın bereketi mutlaka görülür.
2. Dünyada malını arttırmak, ahirette sevabını çoğaltmak isteyen sadaka vermelidir.
3. Şeref ve izzetini yüksetmek isteyen de, insanlara karşı alçak gönüllü ve bağışlayıcı olmalıdır.
(Riyazü's Salihin
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Üzerinde veya evinizde muska bulduğunuzda ne yapmalısınız? Ücretsiz danışma hattı için tıklayın: http://goo.gl/Yka8yg
Add a comment...

Post has attachment
Üzerimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

Kötü niyetli insanlar sizin ve sevdiklerinizin mutluluğunu çekemedikleri için kötü niyetli insanlara büyü yaptırmaktadır.
Üzerinde büyü yapılan insan huzursuz olur hayat ona zindan olur, işleri ters gider.Büyüyü kötü niyetli büyücüler yapar.Kötü niyetli büyülerin yaptığı bu büyüyü Büzü Bozan Hoca Asaf Hakkı Hoca sayesinde def edebilirsiniz.

Büyü insan iradesinin elinden alınması olarak tanımlanabilir.Kişi istemediği davranışları yapar,kendinden beklenmedik tepikler verir.Büyünün islam da yeri yoktur.Batıl inançların ürünüdür.

1584'te anvers'te yayınlanan gespar peucer'in bir eserinde Büyü Şeytanı tanımaya yarayan bir araçtır demiştir.Birçok büyü çeşidi vardır, bunlardan çoğu Ak Büyüdür, bunun  dışında kara büyü ve kırmızı büyü vardır.

İnsan hayatında sürekli olumsuz giden durumlar varsa ve işleri ters gidiyorsa üzerinde büyü olduğunu düşünür.Tabiki işin rastgitmemesi demek her zaman üzerimde büyü var anlamınagelmez.Bu durumun çok iyi anlaşılması ve ona göre müdehale edilmesi gerekiyor.

Gece uykudan sıçrama, rüyalarda sürekli kedi köpek gibi hayvanlarla uğraşılması, korkunç yaratıklarla uğraşılması gibi durumlar kişinin
üzerinde büyü yapıldığına işaret olabilir.

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız Asaf Hakkı Hoca sizi dinliyor ve gerekli çalışmalarını yapıp bu beladan kurtulmanız için
çalışmalar yapıyor.Kişinin tek başına büyüden kurtulması pek mümkün olamamaktadır.

Büyüden korunabilmek için öncesinde saf ve temiz olmamız gerekir.Ayet-el Kursi , felak ve nas sureleri dualarını okuyarak büyüden korunabilirsiniz.

Asaf Hakkı Hoca 20 yıllık tecrübeyle 3 medrese hocasından dini ilimler eğitimi almıştır.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Türkiye’de Gerçek Hoca

Ülkemizde insanlar sorunlarıyla başa çıkamadıklarında bu konuda kendilerine yardım edecek birilerini ararlar.Bunun için Gerçek Hoca yardımına ihtiyaç duyarlar. Medyumluk tıbbi bir çalışma değildir fakat dini inanışlar sebebiyle insanlar huzura kavuşmak için Allah’ın yardımıyla manevi rahatsızlıklarına çözüm aramaktadırlar. Gerçek Hoca sizin dert ve sıkıntılarınıza çare olabilir.

Manevi rahatsızlıklarının düzelmesi için arayışları sırasında medyumluğu para için yapan bu işi ticaret haline getiren sahtekar insanların kandırmasıyla yüz yüze gelebiliyorlar.

İnsanların manevi duygularıyla oynayıp paralarını alan sahtekar hocalar çoğaldı. Bu işi ticari kaygı taşımadan yapan medyum hocaların emeklerini çalmakta ve düzgün yapılması gereken bu işe gölge düşürmekte ve insanların güvenini zedelemektedir. Bir medyum öncelikle para kaygısı taşımamalı ona başvuran inşaların sorunlarını çözmelidir. Ticari kaygı taşıyan ve sizden sürekli para isteyen insanlardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
Add a comment...

Post has attachment
Asaf Hakkı Hocanın Çalışma Alanları

1-Aşk muhabbet,sevgili muhabbet
2-Ciddi Düşünen sevgilinin ve evli eşinin muhabbeti için,
3-Nişanlısından ayrılanlar,
4-Ayrılıpta tekrar birleşmek isteyenler,
5-Ailesini , yuvasını yıkan kötü kişilerden kurtulmak,
6-Evle alakası kalmayan sevdiğini veya eşini itaat ettirmek,
7-Kötü niyetli kişiler tarafından yapılan,sihir büyü iptali, kara büyü iptali ,papaz büyüsü iptali
8-Tehlikeli büyülerden biri olan Kaşık Büyüsü İptali,
9-Evini terk eden eşin gidenin geri getirmek,
10-Karı Koca arasında soğukluğun kaldırılması,
11-Aile içi huzursuzluk ve sıkıntının kalkması ,
12-Sinirli,Asabi huysuz eşlerin için,Kısmet,
13-Bahtı kapalı insanlar için Baht açmak,
14-İşi ters giden Şansı olmayan aksilikler yaşayan,
15-Rızkı Bereketi,
16-Müşterisi az olan, ticaretle uğraşanların işlerinin düzelmesi için,
17-Alkol bağımlılarını kurtarmak için,
18-Kötü ortamlardan kurtulmak için ve çocuklarının kötü arkadaşlarından uzaklaştırmak,
19-Zekayı kuvvetlendirmek için,
20-Sınavlarda başarı için ,
21-Güzel görünmek için,
22-İş bulmak için,
23-Zinadan men etmek için,
24-Ruhsal sıkıntılarından kurtulmak için.
Add a comment...

Post has attachment
Medyum Hoca

Medyum Kime Denir?

Ülkemizde medyum denilince akla insanların duygularıyla oynayan insanları kandıran ve paralarını alan kimse olarak hatırlanmaktadır oysaki gerçek medyum çok azdır.
Medyumlar özel yeteneklere sahiptirler. Önsezilerle ortaya konulan bazı durumlar değildir önsezilerine güvenerek bir şeyler söylemek farklı bir durumdur.
İnternette her gün yeni medyumlar çıkmaktadır ve insanlar kimin gerçek medyum olduğunu anlamakta zorlanmaktadırlar.

Medyum Nasıl Güven Verir?

Medyum mutlaka açık adresini vermeli ve iletişim adresleri açık olmalıdır. Sizleri iş yerine davet eden medyumları tercih edin. Faaliyet Belgesi olsun.
İşini gerçekten iyi yapan tek derdi para olmayan medyum ile çalışın araştırmalarınızı iyi yapın. İnterneti iyi kullanın ve daha önce çalışmak istediğiniz medyumu sorun soruşturun.
Medyumlar genellikle kişilerin bahtlarının ne durumda olduğuna açık olup olmadığına bakarak kişinin mutlu olması için ne gibi bir şeyin gerek olduğunu söylerler.

Medyum Asaf Hakkı Hocaya Neden Güvenmeliyim?

Medyum Asaf Hakkı Hoca 20 yıllık deneyim ve 23 medrese hocasından almış olduğu dini ilimleri sizlerin manevi rahatsızlıklarınızı gidermek için çalışmaktadır. Asaf Hakkı Hoca büyü yapmamaktadır ve fal bakmamaktadır.
Öncelikle Allahu Tealanın yardımıyla sonra bizlerin çabalarıyla sizleri manevi rahatsızlıklarınızdan kurtarmaktayız Allahın izniyle.

İyi Bir Medyum
Güvenilir Olmalı
Başarılı Olmalı
 
 
 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trabzon Medyum Hoca

Trabzona özel siz değerli insanlarımıza 20 yıllık deneyim 3 medrese hocasından tahsil görmüş Asaf Hakkı Hoca manevi rahatsızlıklarınızın giderilmesi için yardımcı olmaktadır.

Ruhsal bunalımlarınız , kısmet kapalılığı ayrı eşlerin tekrar birleşmesi, gam ve keder sıkıntılarınızın giderilmesi için.Asaf Hakkı Hoca'ya ulaşabilirsiniz.Öncelikle Allahın izniyle dualarınızla ve hocamızın sayesinde manevi rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Medyum Asaf Hakkı Hoca manevi rahatsızlıklarınızın giderilmesi için sizlerin yanında.

Hocamızla iletişime geçin.

İLETİŞİM: http://medyumhocalar.org/iletisim

Post has attachment
Siz değerli izmirlilere 20 yıllık tecrübenin verdiği bilgi birikimiyle medyum asaf hakkı hoca manevi rahatsızlıkların giderilmesinde sizlere hizmet vermektedir.

İzmirde gerçek hoca asaf hakkı hoca ekle gelir.Bir çok insansın sıkıntılarını gidermiş olan hocamız izmir ve bütün ilçelerine hizmet vermektedir.

- Büyü Bozulması
- Kısmet Kapalılığı
- Ayrılan Eşlerin Birleşmesi
- Gam ve Keder Giderilmesi
- Sebebi Bilinmeyen Sıkıntılar

Daha bir çok konuda Asaf Hakkı Hoca hizmetinizde Bizimle iletişime geçmek isterseniz bizlere iletişim adresinde ulaşabilirsiniz. 
Photo
Wait while more posts are being loaded