Profile

Cover photo
15 followers|40,339 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

MedBiz

Shared publicly  - 
 
MedBiz.pl to także baza informacji o chorobach i dolegliwościach zdrowotnych. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
Podjęliśmy współpracę z wieloma fundacjami działającymi na terenie Polski
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
Objęliśmy patronat medialny nad konferencją MSP PAKT dotyczącą Diagnostyki Obrazowej Kończyn. Zapraszamy do zapoznania się z jej programem oraz do wzięcia w niej udziału. http://msp-pakt.med.pl/index.php?id=diagnostyka-obrazowa-rtg-usg-mr-tk-kregoslupa-i-konczyn
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
MedBiz nawiązał współpracę z Fundacją Gajusz, która oferuje pediatryczną opiekę paliatywną dla nieuleczalnie chorych dzieci oraz wsparcie dla ich rodzin. Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do wsparcia tej pięknej i potrzebnej inicjatywy:
Pediatryczna opieka paliatywna dla nieuleczalnie chorych dzieci i wsparcie dla ich rodzin - Fundacja Gajusz
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
MedBiz.pl - łatwy dostęp do informacji o kolejkach do polskich placówek medycznych
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
Medbiz.pl został jednym z patronów medialnych DaysFORdentists. Zapraszamy wszystkich na ogólnopolską konferencję stomatologów praktyków!
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci działa już od ponad 6 lat. Cieszymy się, z rozpoczętej współpracy i zachęcamy do odwiedzenia strony fundacji.
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
Mamy już ponad 500 terminów przyjęć poprawionych przez naszych użytkowników. Dziękujemy za zgłaszanie kolejek do przychodni! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

MedBiz

Shared publicly  - 
 
#Apteki z województwa opolskiego są już dostępne na MedBiz.pl. Zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
MedBiz - największa baza medyczna w Polsce!
Introduction

MedBiz.pl. Skorzystaj z aktualnych informacji na temat placówek medycznych!

Jedną z największych bolączek polskich pacjentów jest dostęp do świadczeń medycznych gwarantowanych przez NFZ. Kolejki do lekarzy są długie, podobnie zresztą jak do innych specjalistów działających w obszarze służby zdrowia. Często musimy czekać nawet kilkanaście miesięcy na wykonanie zalecanych terapii i zabiegów. Problemem są nie tylko pieniądze, a właściwie niedostateczna ich ilość, ale również sama organizacja systemu świadczeń medycznych.

Czy to oznacza, że jako pacjenci musimy przybrać bierną postawę i uzbroić się w cierpliwość? Nie do końca - dzięki serwisowi MedBiz.pl możemy zyskać niezbędną wiedzę na temat rzeczywistej i aktualnej sytuacji w niemal każdej placówce medycznej posiadającej kontrakt z NFZ.

Serwis kompleksowo i zarazem szczegółowo prezentuje najistotniejsze z punktu widzenia pacjenta informacje dotyczące: poradni, szpitali, praktyk lekarzy, badań diagnostycznych, jak również gabinetów prywatnych.

Wszystkie informacje dostępne są „na klik” - co oznacza klarowną prezentację danych (począwszy od samego kontraktu placówki z NFZ, poprzez dane adresowe, szczegółową charakterystykę działalności (wykonywane świadczenia) po czytelne informacje na temat długości kolejki i średniego czasu oczekiwania na przyjęcie).

Dla większego komfortu internautów część najistotniejszych informacji prezentowanych jest również w formie graficznej (przede wszystkim kolejki do lekarzy).

Serwis adresowany jest do szerokiego kręgu odbiorców, dlatego dołożono starań, żeby był maksymalnie prosty w obsłudze i tym samym efektywny.

Nawet mało zaawansowany w przeczesywaniu zasobów Internetu użytkownik nie będzie miał najmniejszych problemów z odnalezieniem informacji na temat placówek i świadczeń w swoim miejscu zamieszkania i w okolicach. Dzięki temu będzie miał też okazję do porównania czasu oczekiwania w kolejkach we wszystkich placówkach na danym terenie. Często okazuje się, że to samo świadczenie może być zrealizowane o wiele szybciej np. w sąsiednim mieście. Czy nie warto skorzystać z takiej możliwości?

Ten prosty zabieg umożliwia użytkownikom serwisu MedBiz.pl sprawniej korzystać z dostępnych świadczeń realizowanych na podstawie kontraktów z NFZ, jak również przez placówki prywatne.

To nie wszystko - MedBiz.pl to także informacje na temat aptek działających na terenie całego kraju oraz kompendium wiedzy przydatnej dla każdego pacjenta - zarówno stricte medycznej, jak i formalno-prawnej, dotyczącej różnych aspektów leczenia i opieki medycznej gwarantowanej przez państwo i podmioty prywatne.

Zapamiętajmy więc ten wyjątkowo przydatny adres - www.medbiz.pl - bycie na bieżąco z aktualną sytuacją w danej placówce pozwoli nam dokonać skutecznego wyboru, ułatwi również rejestrację i szybkie skorzystanie z interesującej nas oferty.

Contact Information
Contact info
Phone
618266247
Email
Address
Naramowicka 47 61-622 Poznań