STATIM, dla wyjątkowych lekarzy
lekarz stomatolog specjalista ortodonta Bożena Przybysz

BOŻENA PRZYBYSZ - lekarz stomatolog specjalista ortodonta. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993 r. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku. Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii. W specjalistycznej praktyce Panorama Uśmiechu prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz koordynuje kompleksowe leczenie specjalistyczne wszystkich pacjentów.

Pierwszy raz spotkałam Panią Bożenę Przybysz na międzynarodowych targach stomatologicznych KRAKDENT w 2015 roku. Od samego początku rozmowy Pani Bożena Przybysz okazała się osobą otwartą, ciepłą i niezwykle sympatyczną.
Nasze spotkanie zaowocowało decyzją o zakupie myjni-dezynfektora Hydrim C61 wd G4 do specjalistycznej praktyki Panorama Uśmiechu.

Wybór myjni-dezynfektora HYDRIM C61 wd G4 nie był przypadkowy. Wcześniej Pani Bożena Przybysz zdecydowała się na zakup autoklawu Statim 7000. Wybór produktów marki SciCan okazał się bardzo dobrym zakupem.

Autoklawy Statim i myjnie Hydrim wybierają tylko wyjątkowi lekarze, dla których bezpieczeństwo pacjenta to priorytet i zapewnienie najwyższych standardów higieny w GABINECIE.
Osobiście chciałam podziękować Pani Bożenie Przybysz za miłą współpracę i owocne rozmowy.
Photo
Shared publiclyView activity