Profile cover photo
Profile photo
MEDBIT.PL dla SciCan
8 followers -
Niniejsza strona jest poświęcona produktom kanadyjskiej firmy SciCan. Autoklawy STATIM oraz myjnie dezynfektory HYDRIM są znane szerokiemu gronu lekarzy, którzy zawsze wybierają narzędzia pracy o najwyższej jakości.
Niniejsza strona jest poświęcona produktom kanadyjskiej firmy SciCan. Autoklawy STATIM oraz myjnie dezynfektory HYDRIM są znane szerokiemu gronu lekarzy, którzy zawsze wybierają narzędzia pracy o najwyższej jakości.

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Zastanawialiście się co ma w sobie destylarka Aquastat i czym różni się od pozostałych na rynku?
Zatem zapraszamy do oglądania filmiku 😉

Post has attachment
Zespół konsultantów Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej podziela nasze zdanie, że sterylizacja w autoklawach kasetowych STATIM pozwala przygotować narzędzia chirurgiczne w czasie 15 min., bez zastosowania suszenia, o ile zostaną one natychmiast przekazane do sali operacyjnej i użyte do zabiegu. Sterylizacja narzędzi bez opakowania i w sterylizatorach kasetowych może się odbywać na bloku w bezpośrednim sąsiedztwie sali operacyjnej lub w gabinecie zabiegowym.

Post has attachment
Zastanawialiście się co ma w sobie myjnia-dezynfektor Hydrim M2 G4?
Zatem zapraszamy do oglądania filmiku 😉

Post has attachment
TERMODEZYNFEKCJA W STOMATOLOGII

Codzienna praca gabinetu i kliniki stomatologicznej, to oprócz interakcji pacjent-lekarz również mnóstwo działań zakulisowych. Jednym z ważniejszych jest odpowiednie przygotowanie narzędzi do wykonywania zabiegów.
Ich sterylizacja jest już oczywistością, jednak zanim narzędzia trafią do autoklawu muszą zostać poddane dezynfekcji, dokładnemu myciu oraz suszeniu.
W większości praktyk stomatologicznych przygotowywanie narzędzi do sterylizacji nadal odbywa się manualnie. Używane są agresywne substancje dezynfekujące, a „maszyną do mycia” jest pomoc uzbrojona w szczotkę i grube rękawice.
Narzędzia ulegają degradacji zarówno pod wpływem agresywnej chemii jak również manualnego, z natury swojej niedokładnego mycia. Płukanie, nierzadko w pośpiechu pozostawia na narzędziach znaczne ilości płynu do dezynfekcji. Wpływa, to bezpośrednio na funkcjonowanie autoklawu, który podczas procesu sterylizacji przyjmuje znaczą część tych zanieczyszczeń jak również zapieka wszystkie pozostałości materiału biologicznego, który nie został usunięty w procesie ręcznego mycia.
Alternatywa dla ręcznego przygotowywania narzędzi do sterylizacji.
Z odpowiedzią na powyższe problemy jest zastosowanie myjni-termodezynfektorów HYDRIM, kanadyjskiej firmy SciCan. Urządzeń, które w procesie całkowicie zautomatyzowanym przygotowują narzędzia medyczne do sterylizacji w autoklawie.
Photo

Post has attachment
Tanie uszczelki do komór autoklawów

Dzisiejsze małe autoklawy medyczne, to bardzo skomplikowane technicznie urządzenia. Na ich poprawne działanie składa się współpraca wielu elementów. Często, te wydawać by się mogło najprostsze potrafią mieć decydujący wpływ na przebieg procesu sterylizacji.
Dla tego też tak ważne jest, aby systematycznie wymieniać wszystkie materiały eksploatacyjne. Sprawna uszczelka komory autoklawu, czy też filtr powietrza pozwalają zachować wszystkie przewidziane przez producenta parametry cyklu sterylizacji.
W naszej ofercie znajduje się cały typoszereg filtrów oraz uszczelek do niemal wszystkich typów małych sterylizatorów parowych. Posiadamy zarówno materiały oferowane przez producentów jak również ich zamienniki.
Nasze zamienniki uszczelek komór autoklawów są produkowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej przez europejska firmę, która specjalizuje się w wytwarzaniu tego typu produktów. Również wykorzystane do produkcji materiały są najwyższej jakości, co gwarantuje znakomita wytrzymałość naszych uszczelek.
Wszystkie zamienniki zostały przez nas przetestowane w codziennej eksploatacji autoklawów. Naszym zdaniem spełniają one swoją rolę co najmniej tak dobrze jak znacznie droższe uszczelki oryginalne.
Prosimy zwrócić uwagę, że nasze zamienniki są tańsze tylko i wyłącznie z powodu braku znaczącego narzutu handlowego producenta autoklawu oraz wszystkich pośredników. My oferujemy ceny niemal hurtowe dla produktów co najmniej równoważnych jakościowo.

👉 Zobaczcie sami 😉

Zatem zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.autoklaw.com.pl
Photo

Post has attachment
DEZYNFEKCJA - miej ją na oku

Hydrim c61 wd G4 to najnowszy produkt kanadyjskiej marki SciCan. Myjnia, dzięki niewielkim gabarytom, zmieści się w praktycznie każdym gabinecie. Nowoczesne rozwiązania z zakresu ergonomii obsługi, jak również skuteczności mycia i dezynfekcji, stawiają te urządzenia w jednej linii z najlepszymi, z dostępnych na rynku.
Rewolucyjny system G4 do zarządzania pracą urządzenia oraz rejestracją cykli mycia i dezynfekcji, dwa ramiona myjące, prosty system wymiany płynu myjącego, szybkie cykle mycia, wyjątkowa energooszczędność, to tylko niektóre z cech tego wyjątkowego urządzenia
Photo

Post has attachment
Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych 😊
Photo

Post has attachment
Sterylizacja w mgnieniu oka

Autoklawy kasetowe STATIM - ultraszybkie cykle sterylizacyjne.

Autoklawy STATIM nadal są bezwzględnie najszybsze i niezastąpione np. podczas zabiegów okulistycznych lub sterylizacji końcówek stomatologicznych

Autoklawy komorowe BRAVO - szybkie cykle, duża pojemność.

Szybkie cykle, łatwa obsługa, możliwość dowolnej aranżacji komory sterylizacyjnej, wbudowany rejestrator przebiegu cykli Data Logger oraz atrakcyjny wygląd, to tylko niektóre cechy wyróżniające autoklawy serii BRAVO. Autoklawów, które znakomicie sprawdzą się w każdej praktyce medycznej, klinice, a nawet w szpitalu.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Sklep internetowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy materiały eksploatacyjne do autoklawów oraz myjni-dezynfektorów najbardziej znanych marek w Polsce.
W sklepie znajdziecie również części zamienne, opakowania do sterylizacji oraz testy do kontroli sterylizacji oraz dezynfekcji, mycia i zgrzewu.

http://www.autoklaw.com.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded