Profile cover photo
Profile photo
MEDBIT.PL dla SciCan
8 followers -
Niniejsza strona jest poświęcona produktom kanadyjskiej firmy SciCan. Autoklawy STATIM oraz myjnie dezynfektory HYDRIM są znane szerokiemu gronu lekarzy, którzy zawsze wybierają narzędzia pracy o najwyższej jakości.
Niniejsza strona jest poświęcona produktom kanadyjskiej firmy SciCan. Autoklawy STATIM oraz myjnie dezynfektory HYDRIM są znane szerokiemu gronu lekarzy, którzy zawsze wybierają narzędzia pracy o najwyższej jakości.

8 followers
About
Posts

Post has attachment
NASZE FREZARKI SĄ wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujących długoletnią i bezproblemową pracę

BEZPIECZEŃSTWO i zdrowie Twoich klientów to sprawy priorytetowe dla firmy Saeshin

ZABIEGI PEDICURE wykonywane przy pomocy naszych frezarek, staną się szybkie i łatwe

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ tak pracę z naszymi narzędziami opisują cenione gabinety kosmetyczne.

OFERUJEMY SERWIS zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Nawet najlepsze jednostki potrzebują konserwacji.

Post has attachment
36 Kongres Europejskiego Towarzystwa Katarakty i Chirurgów Refrakcyjnych (ESCRS)

SciCan is located in Hall C, Booth No. C203
Photo

Post has attachment
OPTIM BLUE
Chusteczki OPTIM BLUE cechuje najwyższej jakości konstrukcja, z wyjątkowymi wzorem włókniny i jednolitym rozmiarem porów. Właściwości te zapewniają nas, że płyn dezynfekujący jest dokładnie i równomiernie rozprowadzony po powierzchni.

Wirusobójcze. Bakteriobójcze. Przeciwgruźlicze i grzybobójcze. Chusteczki dezynfekcyjne OPTIM®Blue zabijają zarazki na każdej powierzchni, ponad 10 razy szybciej niż inne dostępne na rynku środki do dezynfekcji. OPTIM®Blue czyszczą i dezynfekują dzięki przyspieszonemu nadtlenkowi wodoru (AHP®), który praktycznie nie ma żadnego zapachu. Ponadto, zawarty w chusteczkach składnik aktywny, łatwo ulega biodegradacji w wodzie i powietrzu po skończonej dezynfekcji. Chusteczki OPTIM®Blue są zatem, przyjazne środowisku, delikatne i bezpieczne w użytku. Tak naprawdę, tylko bakterie nie będą z nich zadowolone.
Photo

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
FREZARKI SAESHIN już dostępne w naszej ofercie.

Saeshin to koreańska firma, która powstała w 1976 roku. Obecnie specjalizuje się ona w produkcji i eksporcie swoich produktów w 120 państwach na całym świecie.

Światowy lider w dziedzinie kontroli i weryfikacji - firma SGS - nadała naszemu producentowi frezarek następujące certyfikaty: ISO9001, 13485 oraz CE 0120. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, podkreślające znakomitą jakość prezentowanych produktów.

Saeshin to marka znana wszystkim profesjonalistom, a co najważniejsze odznaczona wieloma certyfikatami i nagrodami.

Powołaniem Saeshin jest szybka odpowiedź na potrzeby klientów, sprostanie wymogom jakości oraz nieustępujący rozwój nowych technologii.

http://www.frezarkidopaznokci.pl/
Photo

Post has attachment
OPTIM 33 TB - „zielona” dezynfekcja. Optymalna kontrola zakażeń.

Optim to wyjątkowy preparat do dezynfekcji - przyjazny dla środowiska naturalnego.
OPTIM 33 TB to środek do mycia i dezynfekcji powierzchni przeznaczony do produktów medycznych bezpieczny dla użytkownika i środowiska naturalnego, który został przygotowany zgodnie z formułą AHP (przyspieszone uwalnianie nadtlenku wodoru), która jest rewolucyjną i opatentowaną na świecie technologią dezynfekcji .
W odróżnieniu od innych środków dezynfekujących skład OPTIM 33TB nie jest oparty na fenolu, alkoholach, aldehydach, chloranach czy 4-rzędowych związkach amonowych. Jego aktywnym składnikiem jest nadtlenek wodoru w stężeniu jedynie 0.5%. AHP w połączeniu z niskim stężeniem nadtlenku wodoru, z innymi powszechnie używanymi i bezpiecznymi składnikami oraz formułą synergicznego połączenia dają wyjątkowe efekty. OPTIM 33TB to środek bakteriobójczy i myjący w jednym, pomagający zachować kontrolę nad infekcjami tam, gdzie jest stosowany.

Zalety chusteczek OPTIM 33TB:
1. Środek dezynfekujący i myjący w jednym.
Najważniejszym krokiem w procesie dekontaminacji jest właściwe mycie i czyszczenie. Dzięki synergicznemu połączeniu powszechnie stosowanych i bezpiecznych składników, OPTIM 33TB jest nie tylko skutecznym środkiem dezynfekującym, ale również wyjątkowym środkiem myjącym. Myje i dezynfekuje jednocześnie.
Lepsze efekty mycia to ważny element dezynfekcji.

2. Szerokie spektrum działania.
OPTIM 33TB posiada szerokie spektrum działania i posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Ponad to, OPTIM nie wyparowuje tak szybko jak inne środki oparte na alkoholu. Połączenie krótkiego czasu, po którym następuje działanie, i faktu, że powierzchnia pozostaje mokra w ciągu zalecanego czasu dają pewność działania.

3. Bezpieczny.
OPTIM 33TB nie zawiera i nie wywołuje podrażnień oczu ani skóry ( zgodnie z kryteriami OECP). Nie należy do substancji łatwopalnych i jest pozbawiony zapachu. Oznacza bezpieczniejszy system kontroli infekcji dla ciebie, twojego personelu i pacjentów.

4. Ekologiczny.
OPTIM 33 TB jest nieszkodliwy dla środowiska, ponieważ AHP jest substancją biodegradowalną.

Chusteczki OPTIM 33TB:
• dają pewność, że płyn pozostał na powierzchni, a nie wewnątrz chusteczki;
• chusteczki pozostają mokre i nie wysychają;
• są trwałe, mocne i nie pozostawiają włókien;
• czyszczą i dezynfekują duże powierzchnie przy niewielkim ich zużyciu;
• zapewniają ekonomiczne wykorzystanie.

Skład chusteczek OPTIM 33TB:
100 g preparatu zawiera substancje czynne - 1,5 g nadtlenku wodoru (H2O2).

OPTIM 33TB - Skuteczność mikrobiologiczna:
• Działanie wirusobójcze - Poliovirus typu 1, Adenovirus typu 5, Bovine Parvovirus – 1 minuta
• Działanie bakteriobójcze - Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Pseudonomas aeruginosa – 1 minuta
• Działanie prątkobójcze - M. avium – 1 minuta
• Działanie prątkobójcze - M. terrae – 5 minut
• Działanie grzybobójcze - Candida albicans – 15 minut
Photo

Post has attachment
Najnowocześniejsze urządzenia, takie jak autoklaw kasetowy STATIM 2000 G4, myjnia-dezynfektor HYDRIM M2 G4, końcówki stomatologiczne STATIS i urządzenie do czyszczenia i konserwacji końcówek stomatologicznych STATMATIC PLUS są kluczowe dla zespołu Dr Schinz, aby zapewnić swoim pacjentom wysoką jakość i bezpieczeństwo. "Zielona" dezynfekcja dzięki chusteczkom OPTIM zapewnia pełną kontrolę nad zakażeniami. Bezpieczny gabinet to bezpieczny pacjent.

Post has attachment
Zastanawialiście się co ma w sobie destylarka Aquastat i czym różni się od pozostałych na rynku?
Zatem zapraszamy do oglądania filmiku 😉

Post has attachment
Zespół konsultantów Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej podziela nasze zdanie, że sterylizacja w autoklawach kasetowych STATIM pozwala przygotować narzędzia chirurgiczne w czasie 15 min., bez zastosowania suszenia, o ile zostaną one natychmiast przekazane do sali operacyjnej i użyte do zabiegu. Sterylizacja narzędzi bez opakowania i w sterylizatorach kasetowych może się odbywać na bloku w bezpośrednim sąsiedztwie sali operacyjnej lub w gabinecie zabiegowym.

Post has attachment
Zastanawialiście się co ma w sobie myjnia-dezynfektor Hydrim M2 G4?
Zatem zapraszamy do oglądania filmiku 😉

Wait while more posts are being loaded