Profile cover photo
Profile photo
Mebel-Vi
39 followers -
Mebel-Vi - Quality You Trust.
Mebel-Vi - Quality You Trust.

39 followers
About
Mebel-Vi's posts

Post has attachment
Со задоволство Ви ја претставуваме новата колекција на производи достапна во салоните на Мебел-Ви!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15/07/2016
10 Photos - View album

Post has attachment
Традиционалната Летна OUTLET Промоција во сите салони на Мебел-Ви и оваа година со многу производи, супер цени и многу изненадувања. Повелете во сите салони на Мебел-Ви од 15.06.2016 до 06.07.2016 и бидете дел од оваа голема Промоција.
Мебел-Ви - Квалитет на кој му верувате!

Post has attachment
Сопствена дистрибутивна мрежа.
#МебелВи  - Квалитет на кој му верувате!
Photo

Post has attachment
Создаден со цел да понуди интелигентен, хармоничен и функционален домашен амбиент, и да стане клучен дел од Вашето семејство!

MONDIVI - Дизајн. Удобност. Квалитет.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Гарнитури, Кујни, Спални, Лежаи, Душеци, Клуб Маси, ТВ Комоди, Трпезариски маси, Столови, Закачалки, Канцелариски столици и уште многу производи по СУПЕР OUTLET ЦЕНИ! Промоцијата опфаќа и нови модели и веќе добро познатите модели.

Акцијата трае од 28 Октомври до 18 Ноември во сите салони на Мебел-Ви!

Post has attachment
ГОЛЕМА OUTLET ПРОМОЦИЈА!

Гарнитури, Кујни, Спални, Лежаи, Душеци, Клуб Маси, ТВ Комоди, Трпезариски маси, Столови, Закачалки, Канцелариски столици и уште многу производи по СУПЕР OUTLET ЦЕНИ!
Промоцијата опфаќа и нови модели и веќе добро познатите модели. Во продолжение САМО ДЕЛ од Промотивните производи.

Акцијата трае од 28 Октомоври до 18 Ноември во сите салони на Мебел-Ви!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-31
13 Photos - View album

Post has attachment
Празнична Викенд Акција во Мебел-Ви!

Освен тековните попусти на многу производи, специјално Викенд Изненадување со супер намалени цени кои важат од 24.10 до 26.10 во сите наши салони.
Повеќе инфо на: http://mebel-vi.com.mk/vikend23-10-2015/

Post has attachment
ЕКСТРА ПРОМОЦИЈА на ‪#‎MONDIVI‬

Промоцијата трае до 14.10.2015 година.
во сите салони на Мебел-Ви низ Македонија.

#MONDIVI Дизајн. Удобност. Квалитет.
Wait while more posts are being loaded