Profile cover photo
Profile photo
Maximum Services
5 followers
5 followers
About
Maximum Services's interests
Maximum Services's posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
4/14/16
3 Photos - View album

Post has attachment
Nedávno jsme ficiálně rozšířili naše aktivity o další divizi - " Office catering". Můžete tak využívat našich služeb i v rámci firemního prostředí a uspořádat tak oběd, coffee break, koktejl nebo recepci přímo v prostorách Vaší firmy.
Nabízíme široké spektrum sendvičů, bagetek, salátů v klasické nebo vegetariánské variantě ale i sladkých dezertů nebo ovocných mís.
Celou objednávku Vám samozřejmě doručíme přímo na místo určení.
Neváhejte a využijte naše služby. Jsme tu pro Vás.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
4/12/16
6 Photos - View album

Post has attachment
Navštivte také náš instagramový účet a mějte tak aktuální přehled o tom, co se u nás děje. :)

Post has attachment
Setkejte se s mezinárodními celebritami ze světa hudby a filmu během Vašeho eventu! Představujeme Vám jedinečný prostor pro večírky - Espace Grévin. 
Koncem února Maximum Catering společně s Museé Grévin a Mikenopa hostům připravili slavnostní otevření rozšířeného eventového prostoru. Naše společnost oficiálně zaštítila catering v Espace Grévin v Celetné ulici, který jako součást Muzea voskových figurín Grévin nabízí unikátní lokalitu pro realizaci eventů s kapacitou až 120 hostů.  
Neuvěřitelná setkání se stanou skutkem!
Photo

Post has attachment
Naši zákazníci vědí, že pro nás není nic nemožné a proto jsme i ke konci roku měli napilno. Krásným příkladem může být námi zajišťovaný punkový vánoční večírek SAP IS NOT DEAD! Tematicky jsme dokonce i "vystajlovali" celý náš tým. Zkrátka Maximum Services rocks!

Konec roku nastal a společně jsme vkročili do roku nového. Přejeme Vám, ať jste šťastní, protože víc asi člověk nepotřebuje. Pokud byste ale náhodou potřebovali půjčit inventář, nebo zajistit catering, víte na koho se obrátit :)

Za celé Maximum Services a jednotlivé týmy Maximum Catering, Maximum Inventory a Maximum Restaurants, Vám přejeme krásný nový rok 2015!
Photo

Post has attachment
Na podzim roku 2014 navázala společnost Maximum Services spolupráci s unikátním prostorem Pražská Křižovatka. Gotický kostel ze 14. století se nachází uprostřed barokního areálu bývalého kláštera v centru Prahy a nabízí výjimečné prostředí, variabilitu a neotřelou atmosféru vhodnou pro pořádání nejrozmanitějších setkání, korporátních akcí, přednášek, koncertů a výstav. Tým Maximum Catering Vám zde vytvoří event na míru - galavečeři až pro 260 hostů nebo například recepci s maximální kapacitou 600 hostů. Že by nový prostor pro Váš vánoční firemní večírek?
Photo

Post has attachment
Za jednu z nejzajímavějších akcí tohoto léta, na jejíž organizaci se společnost Maximum Services podílela, považujeme China Investment Forum 2014, které se uskutečnilo 28. a 29. srpna 2014 v prostorách Pražského hradu. Mimo komplexního zajištění slavnostího zakončení fóra, jehož hlavním cílem je rozvoj ekonomických vztahů mezi Čínskou lidovou republikou a zeměmi střední a východní Evropy, v zahradách Pražského hradu, se náš tým v čele Petrem Štefanem postaral o servisní logistiku a zapůjčení inventáře Maximum Inventory pro úvodní galavečeři čítající 1000 hostů z řad diplomatů, politiků a zástupců podnikatelského sektoru.
Photo

Post has shared content
Jak se Vám líbí náš rebrandovaný vozový park? Nám moc!
Dnes jsme potkali na ulici náš rebranding v praxi 
Kouzelné slovo, které se netýká pouze loga, ale celé vizualní komunikace, včetně webu, propagačních materiálů, nebo právě takového polepu vozového parku. Vice o tomto konkrétním rembrandingu zde: http://www.acra-mk.cz/cs/reference/bowtie-prague-a-s/bowtie-prague-pro-maximum-services.html 
Photo
Wait while more posts are being loaded