Profile cover photo
Profile photo
Міжрегіональна академія управління персоналом
40 followers -
Межрегиональная Академия управления персоналом
Межрегиональная Академия управления персоналом

40 followers
About
Міжрегіональна академія управління персоналом's posts

Post has attachment
До уваги всіх, хто бажає забезпечити свою дитину якісним навчанням у надсучасній столичній школі! Міжнародний ліцей МАУП оголошує додатковий набір учнів 3-4 та 6-9 класів на наступний навчальний рік. Дізнатися про Ліцей, умови навчання та вступу ви зможете вже цієї суботи, 17 червня, під час Дня відкритих дверей!

Міжнародний ліцей МАУП – один з найкращих навчальних закладів Києва як для інтелектуального, так і для фізичного розвитку дитини. Особлива увага в Ліцеї приділяється польській мові – задля отримання подвійного, українсько-польського атестату про повну середню освіту. Польська мова вивчається з носіями з 2-го класу у формі «Польського клубу», а з 5-го класу — як друга іноземна. Окрім того, в старшій школі окремі предмети викладаються додатково англійською мовою, а школярі мають змогу пройти мовну практику за кордоном та підготуватися до здачі іспитів IELTS, TOEIC, TOEFL.

У Ліцеї є обов’язковою щоденна година спорту; дітям надається дієтичне та еко-харчування; класні кімнати оснащені новими ортопедичними меблями, виготовленими з екологічно чистих матеріалів, а майданчики на свіжому повітрі обладнані безпечними каруселями та гойдалками; надається цілодобова фізична охорона та ведеться відеоспостереження.
Познайомитися ближче з Ліцеєм і отримати вичерпну інформацію про навчальний процес можна буде вже цієї суботи, 17 червня, за адресою: Фрометівська, 2, корпус 16. Поспішайте, адже вільних місць залишилось зовсім обмаль!

Деталі дізнавайтеся за телефоном: +38 (044) 494-47-44.
м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16
http://od.ilmaup.com.ua/

Photo

Post has attachment
Засновник Facebook Марк Цукерберг отримав науковий ступінь у Гарвардському університеті через 12 років після відрахування. Випускник опублікував в Instagram знімок з батьками, тримаючи в руках омріяний диплом, з підписом під фото: «Мамо, я ж казав, що повернусь і отримаю свій ступінь».

Цукерберг вступив на факультет психології університету в 2002 році. Паралельно навчався на курсах IT-технологій. На другому курсі він покинув університет, щоб повністю присвятити себе створенню Facebook. І тільки зараз, після 12 років перерви, студент Цукерберг отримав документ про науковий ступінь та відгуляв випускний в альма матер.

– Буде приємно нарешті мати вищу освіту в своєму резюме, – зазначив Марк у своєму виступі під час вручення дипломів.

Натхненну випускну промову Доктора наук Марка Цукерберга ви можете переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=4VwElW7SbLA

Київ, вул. Фрометівська, 2
(044) 490-95-05 // (044) 494-47-47
http://maup.com.ua/
Photo

Post has attachment
Бачиш себе в ролі українським держслужбовцем нового покоління? Приходь навчатися до МАУП!

Міжрегіональна Академія управління персоналом починає підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю «Публічне адміністрування». Навички з цієї спеціальності – це унікальна можливість подальшого кар'єрного зростання для молодих фахівців, які хочуть працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.

На наших випускників чекає робота у Національному агентстві України з питань державної служби, Комітетах Верховної Ради України, Київській міській державній адміністрації, Державних районних адміністраціях, Пенсійному фонді України, Національній Академії управління при Президенті України, у різноманітних банківських установах та страхових компаніях.

Тож, якщо ви молоді та амбітні, мрієте зробити свій вагомий внесок у розвиток країни і систему державного управління, тоді ми запрошуємо саме вас на навчання за спеціальністю «Публічне адміністрування»!

Відкрийте себе в МАУП!
Київ, вул. Фрометівська, 2
(044) 490-95-05 // (044) 494-47-47
http://maup.com.ua/
Photo

Post has attachment
24 Червня - День відкритих дверей МАУП у Вашому місті

24 Червня - ваша унікальна можливість відвідати День відкритих дверей в найбільшому недержавному вузі України - Міжрегіональної Академії управління персоналом. Тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку в 20% на сучасне європейське навчання.

Ви зможете ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітникам Академії, а також обрати свій шлях професійної кар'єри.Все це можна буде зробити 24 Червня у МАУП вашого міста! Адресу та номери телефонів ви легко знайдете тут: maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/regionalni-pidrozdili.html

Особливо хочемо відзначити - навчання в МАУП дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. В майбутньому це допоможе вам стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

І головне – у вас є чудова нагода вступити до Кіпрсько-Українського або Польсько-Українського культурно-освітніх центрів та отримати сучасну європейську освіту без сертифікат ЗНО.

Будь-яку додаткову інформацію ви можете отримати за номерами:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/

Photo

Post has attachment
ВИЩА ОСВІТА БЕЗ ЗНО: ВІД МРІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ

На сьогодні зовнішнє незалежне оцінювання – це не тільки перевірка знань школярів, а й перепустка до ВИШу для усіх потенційних майбутніх студентів. Для підлітка підготовка до такого відповідального процесу – це справжнє випробування та стрес, який часто заважає сконцентруватися і вдало скласти іспити. До того ж не варто приховувати, що система перевірки знань ЗНО ще й досі є недосконалою.

Можливо ви в дорослому свідомому віці вирішили отримати першу вищу освіту, чи уявляєте ви себе зі шкільними підручниками з української мови під час підготовки до ЗНО? Певно, що ні. Проблема вступу до ВИШу за відсутності сертифіката також торкнулась і тих, хто з поважних причин у свій час обрав роботу замість навчання в інституті чи віддав перевагу створенню сім’ї та материнству. Але життєві обставини, як і пріоритети, змінюються, і потреба у вищій освіті відчувається гостріше.

Ми маємо відповідь для тих, хто не уявляє собі, з чого почати свій шлях до омріяної вищої освіти! Вища освіта без складання ЗНО можлива разом із МАУП! Міжрегіональна Академія управління персоналом створила спеціальну освітню програму за співпраці з закордонними вищими навчальними закладами. Для здобуття вищої освіти ви можете вступити в Кіпрсько-Український культурно-освітній центр Університету Нікосії при МАУП або Польсько-Український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до цих культурно-освітніх центрів не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

До того ж, закінчивши перший курс в освітньому центрі,кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі чи на Кіпрі.

Навчальний процес у культурно-освітніх центрах ведеться за такими спеціальностями:
• Політологія
• Філологія
• Правознавство
• Управління персоналом
• Облік і аудит
• Країнознавство.

Зацікавились? А тепер уявіть, які переваги ви отримаєте за умов такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський або кіпрський, в залежності від вашого вибору навчального центру, що дасть вам змогу з легкістю отримати чудову роботу, як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться у заочній формі, отже студенти з легкістю можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться втрачати рік, чекаючи наступного незалежного оцінювання. Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням http://bezzno.maup.com.ua/.

Літній набір вступників триває до 30 червня. Часу залишилось обмаль! Поспішайте за своєю мрією до МАУП!

Київ, Фрометівська, 2
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47
Photo

Post has attachment
24 Червня- День відкритих дверей в МАУП

24 Червня – ваша унікальна можливість відвідати День відкритих дверей в найбільшому недержавному вузі України – Міжрегіональній Академії управління персоналом. Тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку в 20% на сучасне європейське навчання!

На Дні відкритих дверей ви матимете можливість ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітникам Академії, а також обрати свій шлях професійної кар'єри. Навчання в МАУП дає вам можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. В майбутньому це допоможе вам стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

Нагадуємо, що МАУП має власні регіональні відділення та філії більше ніж в двадцяти містах по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті поруч із сім’єю та друзями. В цей день 22 відділення Академії також відчинять свої двері для відвідувачів. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете отримати за посиланням: maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/regionalni-pidrozdili.html

І головне – у вас є чудова нагода вступити до Кіпрсько-Українського або Польсько-Українського культурно-освітніх центрів та отримати сучасну європейську освіту без сертифікат ЗНО.

Зареєструвавшись на нашому сайті http://od.maup.com.ua/, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання!

Телефон приймальної комісії:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/


Post has attachment
Очевидний вибір дев’ятикласника: чому варто вступати до технікуму

В житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму. Багато хто не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цього навчального закладу та малу поінформованість про навчальний процес. Хоча насправді здобуття атестату в технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть вам обрати найкращий шлях для розвитку та продовження навчання.

Однією з безумовних та найголовніших переваг є те, що учні в технікумах мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, які залишаються вчитися в школі. Вони раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску з профільного навчального закладу одразу вступають на 2-й чи 3-й курс університету без складання ЗНО! А отже, фактично полегшують собі вступ до ВИШу, не втрачаючи зайвий рік життя.

Зважайте й на те, що технікуми готують фахівців за конкретними напрямами, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме набагато більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю. До того ж, наявність заочної форми дозволить навчатися за двома спеціальностями одночасно (після отримання атестату про повну середню освіту або після 2 курсу). Навчання в Економіко-правовому технікумі при МАУП – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Наші випускники завжди отримують кращі умови для майбутнього працевлаштування.

І ще один приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, що позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.
Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу?

Приходьте на День відкритих дверей до Економіко-правового технікуму при МАУП і дізнайтесь більше про переваги професійного навчання!

Економіко-правовий технікум при МАУП
Адреса: проспект Лобановського (Червонозоряний), 146
Тел .: (044) 258-21-24, (044) 258-21-56, (044) 525-12-37
http://elcmaup.com.ua/
Photo

Post has attachment
Запрошуємо ваших дітлахів до літнього табору «Summer Camp-2017»!

Підшуковуєте для своєї малечі дитячий табір відпочинку та оздоровлення в межах міста? Запрошуємо ваших дітлахів до літнього табору «Summer Camp-2017» на базі Міжнародного ліцею МАУП!
Дитячий табір розташовується на території Навчально-виховного комплексу «Міжнародний ліцей МАУП» і приймає дітей від 4-х років. Ваші малюки відпочиватимуть на затишній зеленій території у парковій зоні, з цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Для дітей у таборі передбачені різноманітні навчальні та розважальні програми, що включають в себе регулярні заняття з англійської мови, наукові класи з дослідами та експериментами, мистецькі майстер-класи та спортивні змагання, ігри, пікніки та екскурсії. Для молодших груп (4-6 років) навіть передбачена програма повного дня з денним сном.
Вартість перебування у таборі – лише 2 000 гривень за тиждень. У вартість включені:
• 3-х разове харчування, зі свіжими фруктами та овочами, можливістю вибору спеціального меню;
• розважальна та навчально-пізнавальна програми, заняття з англійської мови;
• творчі майстер-класи та студії, спортивні секції;
• екскурсії;
• охорона;
• медичне обслуговування.
Період роботи табірних змін: 29.05 – 30.06.
Чекаємо на вас та ваших малюків у «Summer Camp-2017»!

Деталі дізнавайтеся за телефоном: +38 (044) 494-47-44.
м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16
http://ilmaup.com.ua/
http://ilmaup.com.ua/spotlight/novini/programa-litnogo-taboru-summer-camp-2017.htmlPhoto

Post has attachment
Поважна та затребувана професія «Фармацевт» або «Промисловий фармацевт» - твоя мрія? Приходь навчатися до МАУП!

Мрієте змінити майбутнє нашої країни на краще?Бажаєте приймати найактивнішу участь у збереженні здоров’я нації та допомагати людям? Віддавна хочете поєднати життя із фармацевтичною галуззю? Ваша мрія може здійснитися разом з МАУП! Відтепер Міжрегіональна Академія управління персоналом починає підготовку бакалаврів за спеціальністю «Фармація, промислова фармація».

Навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» ведеться за денною та заочною формами і відповідає всім стандартам, планам і програмам
Міністерства охорони здоров’я України.Для вступу на дану спеціальність абітурієнти складають ЗНО з української мови та літератури, хімії, біології або фізики.
Дисципліни студентам викладають доктори та кандидати медичних і фармацевтичних наук з практичним досвідом роботи на керівних посадах Державної служби лікарських засобів, вітчизняних фармацевтичних заводів, національних роздрібних аптечних мереж та лабораторій з контролю якості лікарських засобів.

Під час навчання майбутні фахівці з фармації:
• оволодіють основами фармакології (науки про лікарські засоби та їх дію на організм людини);
• опанують особливості фармакогнозії (науки про лікарські рослини, рослинну сировину і препарати з них);
• отримають навички технології ліків (науки про промислове виробництво та виготовлення ліків в умовах аптеки);
• познайомляться з новими підходами до організації та економіки фармації (науки про правове регулювання фармацевтичного забезпечення населення, організацію діяльності аптечних закладів, особливості управлінського обліку в умовах аптеки);
• навчаться застосовувати інноваційні методи фармацевтичного управління, надання фармацевтичної допомоги та просування лікарських засобів.

Професійна та практична підготовка проводиться у сучасних хімічних лабораторіях, анатомічних та патофізіологічних кабінетах, в спеціалізованих аудиторіях навчальної аптеки.А для закріплення здобутих навичок та знань студенти проходять практику в аптечних мережах та аптеках міста Києва, фармацевтичних компаніях та у ботанічних садах України.

Після отримання диплому випускники мають право працювати в:
• аптечних мережах та аптеках;
• оптових фармацевтичних фірмах, фармацевтичних складах;
• представництвах зарубіжних фармацевтичних компаній;
• фармацевтичних call-центрах;
• фармацевтичних заводах та фабриках;
• лікувальних та оздоровчих закладах;
• лабораторіях з контролю якості лікарських засобів.

Тож, якщо ви хочете бути впевнені у своєму майбутньому, мати постійну роботу, належні умови праці й стабільний дохід, тоді ми запрошуємо вас на навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»!

За деталями звертайтесь до приймальної комісії МАУП!
03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2
Тел.: (044) 490-95-05, 494-47-47
www.maup.com.ua
iapm@iapm.edu.ua
Photo

Post has attachment
МАУП розпочинає набір на нову спеціальність «Правоохоронна діяльність»

Випускникам бакалавріату за спеціальністю «Право» вже відомо, що Міністерство освіти і науки України ввело проміжне ЗНО для вступу до магістратури. А отже, кожен студент, що мріє отримати ступінь магістра за даною спеціальністю, буде змушений черговий раз проходити незалежне оцінювання.

Для всіх, кого ця перспектива не надихає, ми пропонуємо чудову альтернативу – продовжити навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Відтепер МАУП готує фахівців з антикорупційної роботи, захисту об’єктів критичної інфраструктури, фахівців у правоохоронній сфері, а ось уже кілька років - приватних детективів! Тож, якщо ви бажаєте змінити нудну роботу в нотаріальному офісі на захопливу та перспективну професію, щиро запрошуємо!

Кожен студент, що отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Право» у будь-якому ВНЗ країни, може вступити на магістратуру до МАУП та отримати диплом за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Сертифікат ЗНО для вступу на дану спеціальність не потрібен! Зарахування відбувається на основі попередньо отриманого диплому бакалавра та за результатами тестування і співбесіди з фахівцями Інституту права МАУП.

Для формування нових, сучасних професійних компетенцій у царині правоохоронної діяльності, студенти, самостійно обравши одну з чотирьох спеціалізацій, отримають специфічні знання з:
• організації оперативно-розшукового процесу;
• здійснення профайлингу (мистецтво складання портрету злочинця та діагностика злочинних намірів);
• особливості використання сучасних технологій та методик у правоохоронній діяльності (поліграф, технічні засоби діагностування тощо);
• проведення фахових експертиз та застосування юридичних технік;
• організації антикорупційної діяльності;
• діяльності приватних детективів;
• організації систем безпеки в установах, що відносяться до об’єктів критичної інфраструктури;
• управління підрозділами безпеки суб’єктів господарської діяльності;
• організації інформаційно-аналітичного забезпечення правоохоронної діяльності та роботи підрозділів конкурентної розвідки;
• специфіки діяльності суб’єктів правоохоронної діяльності (НАБУ;
Національної поліції, Служби фінансових розслідувань, ДБР, СБУ тощо).

А тепер уявіть, які переваги ви здобудете за умов такого навчання! По-перше, ви зможете з легкістю отримати диплом магістра за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» без ЗНО і здобути знання, які надають можливість ефективної самореалізації. По-друге, навчання ведеться не тільки на стаціонарі, а і у заочній формі, отже студенти можуть зручно поєднувати навчання з роботою.

Зацікавились? Тоді звертайтесь за подробицями до приймальної комісії МАУП!

Київ, Фрометівська, 2
Приймальна комісія:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47
Photo
Wait while more posts are being loaded