Profile cover photo
Profile photo
Міжрегіональна академія управління персоналом
55 followers -
Межрегиональная Академия управления персоналом
Межрегиональная Академия управления персоналом

55 followers
About
Posts

Post has attachment
Запрошуємо на факультатив з англійської мови

Шановні викладачі, співробітники та студенти МАУП!

Запрошуємо Вас на факультатив з англійської мови – початковий рівень.

Курси організовує та проводить Вища школа управління. Вартість для вас 500 грн/місяць. Термін навчання – 4 міс. Заняття 2 рази на тиждень у вечірній час з 19:00 до 21:00 (понеділок, середа).

Початок занять з 03 грудня.

Для запису на навчання звертайтесь за номером:
тел. (044) 490-95-15, 524-57-96
e-mail: vshu@iapm.edu.ua
Вища школа управління м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корпус 24, каб. 15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Студенти Академії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме в цей день у 2004 році в українській столиці розпочалася Помаранчева революція, а у 2013 - Революція Гідності.

21 листопада 2018 року представники студентського самоврядування МАУП Анастасія Єпіфанцева та Сергій Іконніков взяли участь у пам'ятному молебні за загиблими учасниками Революції Гідності, який відбувся біля хреста та дерев'яної каплиці на Алеї Героїв Небесної Сотні у місті Києві. Туди прийшли родичі убитих та десятки небайдужих містян. Священнослужителі відправили панахиду. На завершення всі заспівали гімн України. Потому присутні поклали квіти до хреста та монумента пам'яті зі світлинами убитих активістів.

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
В Академії відсвяткували Міжнародний день студента

«Студентська пора – найкращий час у житті молодої людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це пора пошуку істини, творчості, досконалості. Пора становлення особистості.

Студентам завжди притаманні такі важливі і значимі риси як патріотизм, волелюбність, свіжий нетривіальний погляд на сучасність і минувшину, соціальна активність, оптимізм.

Молодь завжди була й залишається рушійною силою суспільства, його совістю, внутрішнім голосом. Її активна громадська позиція, небайдужість до подій, що відбуваються у країні, дають потужний поштовх до розвитку».

Такими словами звернулися до присутніх в кіноконцертному залі «Україна» ведучі урочистостей з нагоди Міжнародного дня студента. А далі слово для привітання надали ректору МАУП Миколі Несторовичу Курку , котрий у виступі нагадав про історію виникнення свята, побажав студентам успіхів на життєвому шляху та у навчанні, наснаги, вірних друзів, реалізації задуманого.

Голова студентського самоврядування Академії Бесараб Тарас, вітаючи студентів, побажав перш за все міцного здоров’я для веселого святкування та щирих друзів і коханих.

Під час офіційної частини кращі студенти вузу отримали відзнаки за відмінні успіхи у навчання, активну участь у громадському та спортивному житті, культурно-мистецьких проектах Академії.

На завершення святкування присутні в залі змогли насолодитися виступами учасників вузівської самодіяльності та запрошених виконавців.

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Сучасна вища освіта без ЗНО: осінній набір триває до 30 листопада!

Якщо ви цього року не вступили до ВИШу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – ми можемо вам допомогти! Завдяки МАУП ви маєте змогу без ЗНО отримати якісну вищу освіту, диплом державного зразка та стати справжнім професіоналом своєї справи, навчаючись на заочній або дистанційній формі!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме - здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує широкий вибір сучасних спеціальностей, за якими вас навчатимуть теорії та практиці найкращі викладачі країни. Наприклад, якщо ви цікавтесь IT-напрямком, мрієте про цікаву та перспективну професію у цій сфері, радимо вам звернути увагу на одну з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення - «Інженерію програмного забезпечення», яка передбачає підготовку фахівців з проектування, розробки і дослідження програмних систем для різних предметних областей. Під час навчання за цією спеціальністю студенти професійно опановують мови програмування для тестування і розробки програм, вивчають архітектуру персональних комп’ютерів, операційні системи та комп’ютерні мережі. Випускники Академії приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних проектів, мають гідну оплату праці та затребувані не тільки на теренах України, але і далеко за її межами.

Загалом, навчальний процес по спільній програмі ведеться за такими спеціальностями:

• Інженерія програмного забезпечення (бакалавр)
• Менеджмент (бакалавр)
• Філологія (бакалавр)
• Облік і оподаткування (бакалавр)
• Право (бакалавр/магістр)
• Економіка (бакалавр/магістр)
• Політологія (бакалавр/магістр)
• Психологія (бакалавр/магістр)
• Соціологія (бакалавр/магістр)
• Туризм (бакалавр/магістр)
• Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
(бакалавр/магістр)

Тільки уявіть, які переваги ви отримаєте за умов такого навчання! По-перше, ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу отримати чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. По-друге, навчання по інтегрованій програмі ведеться у заочній та дистанційній формі, отже студенти можуть поєднувати навчання з роботою. І на останок, вам не доведеться втрачати час, чекаючи наступного незалежного оцінювання.

Залиште минуле позаду і просто зараз почніть створювати життя, про яке завжди мріяли!
Більше інформації про освітню програму ви знайдете за посиланням http://bezzno.maup.com.ua/

Поспішайте за своєю мрією до МАУП!
Київ, вул. Фрометівська, 2
Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Інститут дизайну, журналістики та архітектури МАУП запрошує на навчання!

Ви - креатор за покликанням, все своє життя мрієте створювати щось суспільно корисне, застосовуючи для цього лише слово, графіку або креслення? З малечку марите журналістикою, дизайном чи архітектурою? Що ж, ми з радістю допоможемо вам здійснити свою мрію! Якісна європейська освіта та диплом державного зразка, вступ без ЗНО за необхідності, зручна форма навчання та реальні перспективи успішного працевлаштування – те, що ви можете отримати, обравши навчання в Інституті дизайну, журналістики та архітектури МАУП!
Роль ЗМІ в сучасному світі складно перебільшити. Це також стосується дизайну, який ми, самі того не розуміючи, бачимо скрізь і завжди. Архітектуру ж взагалі називають монументальним літописом життя, одним з найстаріших видів мистецтва, затребуваність якого з кожним роком тільки зростає. Тому не дивно, що вибір даних спеціальностей залишається як ніколи актуальним серед абітурієнтів, які мріють у подальшому не тільки займати престижну і високооплачувану посаду, але й змінити світ на краще, зробити його гарнішим, зручнішим і цікавішим. Розповімо докладніше про кожну з цих спеціальностей.
Професія журналіста - досить серйозна і відповідальна справа, яка водночас насичена цікавими подіями, зустрічами з відомими людьми, креативною складовою. Основна мета цієї спеціальності полягає у підготовці висококваліфікованих кадрів з гнучким і гострим розумом, здатних схопити головну суть, швидко аналізувати інформацію й обирати найважливіше з неї. Але журналістика - це також ерудиція і відмінне володіння словом, тому особливу увагу в нашому Інституті ми приділяємо філологічній підготовці студентів. Реклама та зв’язки з громадськістю, економічна та міжнародна журналістика, тележурналістика і тревел журналістика – ця галузь охоплює величезну нішу знань, тож ви обов’язково знайдете саме той напрямок, який припаде вам до душі, розкриє весь потенціал та згодом стане справжнім життєвим покликанням.
Ще одна затребувана спеціальність, у межах якої можна у певному обсязі реалізувати власні креативні ідеї - це дизайн (графічний і веб-дизайн, а також дизайн середовища). Даний напрямок професійної підготовки навчає фахівців, здатних майстерно перетворювати навколишній простір, проектувати гармонійне й функціональне оточення людини, надавати будь-якій речі свій унікальний стиль і власну візуалізацію. До переліку інтересів майбутніх професіоналів входять практично всі сфери життєдіяльності людини: їх зовнішня форма, внутрішній зміст, функціональна залежність та зручність використання.
Якщо ж ви любите малювати, фантазувати та конструювати, але у більш глобальному значенні, радимо звернути увагу на нашу нову спеціальність - «Архітектура та містобудування». Створення видатних шедеврів архітектури, які залишать слід у світовій історії, проектування комфортабельних житлових кварталів або ультрасучасних офісних та розважальних центрів – усе це чекає на вас, варто лише обрати цю спеціальність. Підготовка фахівців за даним напрямком в Інституті здійснюється в спеціалізованих кабінетах та обладнаних лабораторіях фізики та схемотехніки, комп’ютерної графіки та 3D-моделювання, дизайну та мультимедійних технологій. Під час навчання студенти мають можливість співпрацювати з Національною Спілкою архітекторів України, а найкращим випускникам ми пропонуємо стажування в провідних європейських компаніях.
Отже, які переваги Інституту дизайну, журналістики та архітектури Міжрегіональної Академії управління персоналом? Навички та знання, отримані в ході навчання в Інституті - це унікальна можливість подальшого кар’єрного росту для молодих фахівців, які хочуть займати ключові посади в передових інформаційних, дизайнерських чи будівельних корпораціях України та світу. Практичні заняття проходять у сучасних 3D-лабораторіях та студіях з найновішим мультимедійним обладнанням. До того ж, обравши заочну або дистанційну форму, ви матимете можливість комфортно поєднувати навчання з роботою, або подорожувати, навчатись за іншими напрямками чи вдосталь приділяти увагу улюбленому хобі. І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП.
Скоріше визначайтесь і долучайтесь до наших рядів – успішних та перспективних студентів Інституту дизайну, журналістики та архітектури!

Телефони приймальної комісії:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://ir.maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
17 листопада – День відкритих дверей МАУП!

Все ще не визначились із майбутнім місцем навчання або ж маєте сумніви щодо обраного фаху? Якщо ви завжди мріяли навчатись у сучасному українському виші з європейським рівнем освіти, пропонуємо вам 17 листопада скористатися унікальною можливістю і відвідати День відкритих дверей в найбільшому недержавному ВНЗ України – Міжрегіональній Академії управління персоналом – щоб впевнитися, що саме цей вищий навчальний заклад стане початком шляху до вашого успішного майбутнього! І тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту!
Нещодавно Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала свій 29-й День народження! За 29 років сумлінної роботи МАУП виховав понад 300 тис. талановитих фахівців у найрізноманітніших галузях знань, серед яких діючий прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та відомий співак Дмитро Монатик. Нині у нас навчаються студенти з 39 країн світу за 22 спеціальностями та 115 спеціалізаціями!
Навчаючись в МАУП, ви зможете опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. До того ж, якщо вам не вдалось цього року набрати бажану кількість балів з незалежного оцінювання, у МАУП існують спеціальні міжнародні освітні програми, на які, задля отримання вищої освіти, можна вступити без сертифікату ЗНО до 30 листопада 2018 року. Після закінчення навчання ви навіть можете отримати два дипломи про вищу освіту – український і польський, що дасть вам змогу знайти чудову роботу як в Україні, так і за кордоном. Більше інформації за посиланням: http://bezzno.maup.com.ua/.
Навчання в Академії проводиться за денною, заочною та дистанційною формами. Обравши заочну форму, ви зможете комфортно поєднувати навчання з роботою, а дистанційна дозволить вам отримати вищу освіту без найменшого відриву від роботи.
Звертаємо вашу увагу, що МАУП має численні регіональні відділення та філії по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням: http://maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/regionalni-pidrozdili.html
Ми піклуємось про майбутнє наших вихованців навіть після закінчення Академії. Наші фахівці безкоштовно проводять для студентів профорієнтацію, допомагають розкрити прихований потенціал та визначитись з майбутньою професією, знаходять омріяне місце роботи та займаються працевлаштуванням студентів.
Студентські роки - це найпрекрасніша пора у житті людини, яка за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Якщо ви хочете відчути всі переваги навчання в легендарному українському ВНЗ, стати частиною великої та дружньої сім’ї МАУП та отримати знижку 20% на навчання, ласкаво просимо на відвідини Дня відкритих дверей, що відбудеться 17 листопада. Задля власної зручності радимо попередньо зареєструватися на спеціальному сайті Дня відкритих дверей http://od.maup.com.ua/.

Приходьте до МАУП та станьте на крок ближче до своєї мрії!
Телефони приймальної комісії:
(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Хмельницький інститут взяв участь у профорієнтаційному заході «Подорож у світ професій»

9 листопада 2018 року Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом взяв участь у міському профорієнтаційному заході, який відбувся у Хмельницькому академічному театрі імені М. Старицького. Даний захід організовано міським Центром зайнятості.

На заході були присутні представники вищої та професійно-технічної освіти, а також інші фахівці, які своїми профорієнтаційними бесідами формували професійний світогляд в учнівської молоді.

Ярмарок професій організовано для учнів 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького.

Студенти Хмельницького інституту МАУП Руденко Аліна і Данилюк Ганна презентували такі професії: юрист, туризмознавець, фінансист, психолог, бухгалтер, управлінець персоналом.

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У студентській раді Голосіївського району відбулися вибори

Студента МАУП Мамонова Артура другий рік поспіль обрано головою студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації.

До самоврядного органу обрано ще трьох студентів нашого вузу: Бесараба Тараса, Гірка Олексія та Іконнікова Сергія.

Діяльність на посаді голови студради району Артур почав з «Ярмарки ідей», запропонувавши присутнім на першому засіданні внести до плану роботи на 2018-2019 навчальний рік пропозиції, цікаві ідеї, щоб потім разом їх втілювати в життя.

Організація святкування Міжнародного дня студента, акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – це найближчі заходи, які буде реалізовувати районна студрада.

Бажаємо успіхів, наснаги, незгасної енергії, креативних рішень!

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
День української писемності та мови в МАУП

Напередодні Дня української мови та писемності до Академії на засідання дискусійного клубу завітали представники Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Відкрив засідання дискусійного клубу доктор юридичних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України, заслужений юрист України ректор МАУП Микола Курко.

Далі до присутніх звернувся голова ВУТ «Просвіта» Павло Мовчан. У виступі він зупинився на історичних та сучасних аспектах функціонування української мови, величезному значенні рідної мови для повноцінного існування будь-якої нації, навів приклади того, як вирішувалось мовне питання під час державотворення інших народів. Павло Михайлович також ознайомив присутніх з історією виникнення, завданнями які ставило товариство «Просвіта» 150 років тому і які вирішує зараз.

На завершення виступу голова «Просвіти» подарував для Академії видання товариства.

Розвинув думку попереднього промовця, проілюструвавши свій виступ промовистими історичними фактами, педагогічними аспектами мовного виховання підростаючого покоління академік Георгій Філіпович.

На завершення зустрічі її учасники змогли насолодитися майстерним виконання українських народних і сучасних пісень бандуристом Віталієм Морозом.

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У Житомирському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» на кафедрі «Правознавство» функціонує Юридична клініка

Юридична клініка є базою для практичного навчання та підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів кафедри «Правознавство» та надання безоплатної правової допомоги учасникам ООС (АТО) та членам їх родин.

Кадровий склад Юридичної клініки представлений висококваліфікованими науково-педагогічними викладачами-практиками, які нададуть фахову консультацію та документальний супровід з питань правової допомоги.

Звернувшись за практичною допомогою у Юридичну клініку Житомирського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Ви маєте можливість отримати всесторонню безоплатну правову допомогу стосовно:

- правової консультації;

- пошуку правових норм;

- складання процесуальних і інших документів;

- іншої правової допомоги.

Звертаємо Вашу увагу, що у роботі Юридичної клініки Житомирському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» застосовується індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

Будемо раді надати БЕЗКОШТОВНУ правову допомогу учасникам ООС (АТО) та членам їх родин щоп’ятниці з 10-00 до 16-00 години за адресою:

м. Житомир, вул. Перемоги, 26, ауд. 215.

Координатор по роботі з Клієнтами – Ременчук Наталія Вікторівна.

(044) 490-95-05, (044) 494-47-47.
Відкрийте себе в МАУП!
http://maup.com.ua/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded