Profile cover photo
Profile photo
Materace Online
7 followers -
Najlepsze Materace do Spania: M&K Foam Koło, Hilding Anders, Janpol, Tempur, PerDormire.
Najlepsze Materace do Spania: M&K Foam Koło, Hilding Anders, Janpol, Tempur, PerDormire.

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Promocja! Materac Amerika Multipocket taniej o podatek VAT!
Add a comment...

Post has attachment
Wspieramy klub żużlowy Stal Gorzów - nasza reklama na strojach podprowadzających.
Photo
Photo
2015-05-06
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Visco firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-visco-751.html

Original Visco to materac piankowy, dwustronny o 5 zróżnicowanych strefach twardości, dający efekt masażu w czasie snu. Materac w czarnym pokrowcu z białą taśmą wentylacyjną 3D. Wykonany z bloku 5-strefowej pianki Flexifoam o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości o wysokości 8 cm. Z jednej strony znajduje się pianka termoelastyczna VISCO o wysokości 5 cm, profilowana systemem Multizone, z drugiej strony profilowana pianka Flexifoam o wysokości 5 cm.  Materac reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy sen. Boczki wkładu materaca wykonane są ze specjalnej pianki usztywniającej konstrukcję, która zabezpiecza materac przed zniszczeniem podczas siadania i wstawania.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Thermo firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-thermo-694.html

Original Thermo to materac jednostronny wykonany z  pianki termoelastycznej VISCO opartej na bloku profilowanej 7-strefowej pianki Flexifoam o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości. Materac reaguje na ciepło ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy sen. Taśma 3D wszyta z boku pokrowca poprawia wentylację.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Strong firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-strong-677.html

Original Strong to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową o 7 strefach twardości, obłożony obustronnie płytą kokosową oraz pianką Flexifoam o podwyższonej elastyczności, dedykowany osobom lubiącym twarde materace i osobom o większej masie ciała.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Multi firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-multi-680.html

Original Multi to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową MULTIPOCKET o 7 strefach twardości, która gwarantuje więcej niezależnych punktów podparcia niż zwykła sprężyna kieszeniowa,  obłożony z jednej strony pianką Flexifoam profilowaną strefowo systemem MultiZone o wysokości 5 cm, z drugiej strony płytą sprężystego i trwałego lateksu o wysokości 3 cm, profilowaną systemem Eggshape. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen. Lateks nie wchłania kurzu i alergenów, gwarantuje zdrowy klimat snu.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Mild firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-mild-539.html

Original Mild to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową o 7 strefach twardości, z płytami sprężystego i trwałego lateksu. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen. Lateks nie wchłaniając kurzu i alergenów gwarantuje zdrowy klimat snu.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Massage firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-massage-538.html

Original Massage to materac dwustronny ze sprężyną kieszeniową o 7 strefach twardości, z pianką Flexifoam o wysokości 5 cm, profilowaną we wzór Multizone. Wysoka elastyczność punktowa i zróżnicowane strefy twardości, gwarantują właściwe podparcie kręgosłupa, zapewniając odprężenie i głęboki sen.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Latex firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-latex-541.html

Original Latex to materac lateksowy o 7 strefach twardości, otwory w strukturze lateksu poprawiają wentylowanie wkładu materaca, lateks zapewnia wysoką higienę wnętrza materaca oraz gwarantuje właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Zalecany do użytkowania ze stelażem regulowanym.
Add a comment...

Post has attachment
Promocja! Materac Original Dynamic firmy Hilding Anders z rabatem do 20%!

Link do oferty: http://materace-online.eu/materace-hilding-sklep/materac-original-dynamic-678.html

Original Dynamic to materac dwustronny wykonany z profilowanej pianki Flexifoam o podwyższonej elastyczności z wbudowanymi płytami moletowanej pianki termoelastycznej. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych stref twardości materac gwarantuje idealną redukcję nacisku, a także doskonałe podparcie całego ciała. Specjalnie stworzona struktura cięcia pianki elastycznej we wzór Harmony nadaję sprężystości i zwiększa komfort snu jednocześnie zapewniając doskonałą wentylację materaca. Materac dzięki wkładkom Visco gwarantuje doskonałe wsparcie całego ciała i redukcję nacisku w strefach bioder oraz barków.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded