Profile cover photo
Profile photo
Matematiksel İngilizce
Matematiksel İngilizce Ezbersiz Adım Adım İngilizce Dersleri
Matematiksel İngilizce Ezbersiz Adım Adım İngilizce Dersleri
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
"İNGİLİZCE ÖĞRENME TEKNİKLERİ
HIZLI VE KOLAY İNGİLİZCE...

İngilizce öğrenmek bir kelebeği elinizle tutmaya çalışmak kadar incelik, zahmet ve dikkat gerektiren uzun ince bir yoldur.

İngilizce öğrenmeye başlamadan önce kendi dilinize Türkçe dilbilgisi olarak mutlak ve tam hakim olmanız öğrendiklerinizi yerine koyabilmeniz adına çok önemli ve olmazsa olmaz bir kuraldır.

"SIFIRDAN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORUM...
Ne yapmalıyım?

Ezbersiz, yoğun ve disiplinli İngilizce dersleri süreci, etkili ve kalıcı bir İngilizce eğitim metoduyla sizi başarıya taşıyacaktır.

http://www.ingilizceegitimi.com
Başarıya Açılan Ezber Düşmanı Kapı
Ayrıntılar için tıklayınız...

Photo

Post has attachment
"MATEMATİKSEL İNGİLİZCE
Sayısal Kodlarla 6 Ayda Ezbersiz İngilizce Eğitimi

"BEŞİKTAS İNGİLİZCE KURSLARI
Sizlere İstanbul'un ulaşım kalbinde hizmet vermekteyiz.

"KADIKÖY İNGİLİZCE KURSLARI
Bir vapurluk mesafedeyiz.

"BAKIRKÖY İNGİLİZCE KURSLARI
Şubemiz yoktur.

"MALTEPE İNGİLİZCE KURSLARI
Eğitimde uzaklık diye bir şey yoktur.

Yabancı Dil Kursları
Sayıları çok verdiği memnuniyet azdır.

İngilizce Dersleri
İlkokuldan beri aldığımız ama faydasını göremediklerimiz

"YURTDIŞI DİL OKULLARI
Türkiye'de öğrendikten sonra gitmemiz gereken

Sıfırdan İngilizce Öğreniyorum
Uyguladığımız felsefe

İstanbul'da En İyi İngilizce Kursu Hangisi
En iyi İngilizce kursu yoktur, iyi eğitimci vardır.

"İNGİLİZCE FORUM SİTELERİ
Bir kursa başlamadan önce göz atmanız gereken

İngilizce Özel Ders
Sistem ve eğitimciye bağlı.

"İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU
Bilmeden konuşamazsınız.

"GÜNLÜK KONUŞMA DERSLERİ
Cümle ezberlersiniz.

Sıfırdan İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalı
Çok çalışmalısınız.

Yoğun İngilizce Kurs Programı
Sistemimizin bir parçası

İstanbul'da İngilizce Kursu Tavsiyesi
Yorum size kalmış

"HIZLANDIRILMIŞ YOĞUN İNGİLİZCE KURSU
25 yıldır uyguluyoruz.

"İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERENLER
Başarı geçmişi iyi araştırılmalı

"İNGİLİZCE ÖZEL DERS FİYATLARI
Eğitimciden eğitimciye değişir.

http://www.ingilizceegitimi.com
6 Ayda Ezbersiz İngilizce - Sayısal Dil Kodlama Metodu
Ayrıntılar için tıklayınız...

Photo

Post has attachment
"YETİŞKİNLER İÇİN İNGİLİZCE

6 ayda sayısal kodlamalarla İNGİLİZCE konuşacaksınız...
Kalıcı, ezbersiz ve kısa sürede İNGİLİZCE.

İş ve Akademi Dünyası için İngilizce Programı.
Akademik İngilizce kursları, Akademik İngilizce Eğitim Programları, Akademik Amaçlı Yoğun İngilizce Kursu

http://www.ingilizceegitimi.com
Ayrıntılar için lütfen tıklayınız...
Photo

Post has attachment
"BASİT İNGİLİZCE KONUŞMA

100 kadar İngilizce cümle ezberlerseniz çok detaya girmeden, karşınızdakini anlamadan biraz da vücut dilinden yararlanarak anlaşabilirsiniz.

Unutmayın, bu bir tavsiye değil günü kurtarmanız için temenniden öteye geçemez. Gerçek İngilizce bilgisi ve öğrenimi sizden emek ister, ders çalışma ister ve en önemlisi ezberbozan bir eğitim sistemi ister.

www.ingilizceegitimi.com
Sayısal Kodlarla Ezbersiz Eğitim Sistemi
Ayrıntılar için tıklayınız...
Photo

Post has attachment
"İNGİLİZCE VE İNGİLİZCE ÖĞRENME...

İngilizce bilmek, iyi bir kariyer ve güzel bir gelecek demektir. İngilizce öğrenmek için alınan İngilizce eğitiminin tek başına yeterli olmadığının bilincinde olanlar, İngilizce öğrenmeyi kalıcı hale dönüştürmek için aynı zamanda yoğun bir İngilizce çalışma temposuna da kendilerini hazırlamalıdırlar.

"İNGİLİZCE NASIL ÖĞRENİLİR...

Etkin ve hızlı şekilde yabancı dil eğitimi ezberden uzak, tamamen mantıklı, anlaşılabilir ve anlatılabilir bir sisteme dayanmıyorsa sonuç evvelki denemelerinizden pek de farklı olmayacaktır.

İngilizce kursuna gitmek "İngilizce öğrenmek" anlamına gelmez. İstanbul'da en bilinen İngilizce kursu da olsa, en iyi İngilizce kursu da olsa, en iyi İngilizce okulu da olsa, ister hesaplı ister pahalı bir dil okulu da olsa çalışmadan İngilizceyi tarzanca konuşmaya devam edersiniz onu da başarabilirseniz tabi ki...

"SIFIRDAN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK

İngilizce kursları iyi bir eğitim kadrosuna sahip değilse sizlere hiç bir şey kazandırmaz. "İstanbul'un en iyi İngilizce kursu" yoktur. "En iyi İngilizce hocası" vardır. Sıfırdan İngilizce öğretme başarısını kanıtlamış kurumlar, uzman eğitimci, ders kitapları ve en önemlisi İngilizce Eğitim Sistemi ile fark oluştururlar. Uygun fiyatlar ve alanında profesyonel öğretmenler bunu pekiştirirler.

İngilizce seviyeniz ister belli bir düzeyde olsun isterse sıfırdan İngilizce öğrenecek olun, öncelikle kendi ana dilinizin temel dilbilgisi kurallarını bilmeden İngilizce öğrenmenin hayal ötesine geçemeyeceğini unutmayın.

Sizlere tavsiyemiz
İngilizce sloganlarının değil, kanıtlanmış başarı hikayelerin ardından koşmanız ve en önemlisi araştırma yapmadan, ikna olmadan bir hevesle İngilizce öğrenmeye asla başlamamanızdır.

http://www.ingilizceegitimi.com
25 Yıllık Başarı Öyküsü
Ayrıntılar için tıklayınız...
Photo

Post has attachment
"İNGİLİZCE KURSLARI YORUM FARKI
VE EN İYİ İNGİLİZCE KURSU

Şöyle geriye doğru gidildiğinde orta okuldan üniversite yıllarının sonuna kadar hemen hemen herkes yıllar boyu İngilizce eğitimi almış hatta çoğumuz İngilizce özel ders veya İngilizce kursları ile bu eğitimi pekiştirmeye çalışmışızdır.

Ama hal öyle bir noktaya gelmiştir ki, ya İngilizce öğrenmeye kabiliyetimizin olmadığına inanmaya başlamış ya da artık İngilizce öğrenemeyeceğimize kendimizi şartlamışızdır.

Yani hiçbir zaman bu olayın bir sistem işi olduğunu düşünmemiş sizlere uygulanan metodun bizler için ideal bir yöntem olup olmadığını bir türlü irdeleyememişizdir.

İSTANBUL'DA İNGİLİZCE KURSU TAVSİYESİ

Kur sistemi ile başlayan 2-3 senelik süreç içinde içeriği aynı kalmasına rağmen devamlı değişen ve hiçbir şey anlamadığınız İngilizce kitaplarıyla var olan ezber sistemi içinde ben gerçekten İngilizce öğreniyorum diyebilir misiniz...

Bir düşünün bugüne kadar uygulanan klasik metotlarla etrafınızda İngilizce öğrenebilmiş kaç arkadaşınız var...Ya da yıllardır uygulanan ezber mantığıyla kaç kişi İngilizce eğitim aldığı yerden mutlu ayrılabilmiştir...

Bu yüzden İngilizce kursu tavsiyelerinden çok, İngilizce kursları hakkında forumlarda yazılan şikayetler sizin çok daha bilinçli tercih yapmanıza vesile olacaktır.

İNGİLİZCE KURSLARI VE FİYATLARI

İngilizce kursları ve fiyatları değişken olmakla birlikte, gücümüz yettiğince hatta bütçemizi zorlayarak çaresizlik içinde son bir umutla çoluk çocuğumuzun kısmetini bu yolda harcamadık mı...

İngilizce öğretme iddiasında olan bir İngilizce kursu veya eğitimci eğer dediği gibi iddialıysa kendisine ve sistemine güveniyorsa,

İngilizce kurs ücretini sizden asla peşin istememeli,
Sizinle sözleşme yapmamalı,
Çek, senet, kredi kartı taksitine yeltenmemeli,

Unutmayın, boşa harcanan para ve zaman gelecekten borç almaktır.

http://www.ingilizceegitimi.com
Ayrıntılar için tıklayınız...

Photo

Post has attachment
“NEDEN İNGİLİZCE ÖĞRENEMİYORUZ...

Yıllarca İngilizce öğrenmek için harcanan zaman ve paraya bakıldığında dünya sıralamasında en alt düzeyde olduğumuz ve bu sorunu gidermek için ne kadar çaba sarf edilirse edilsin gerçekçi bir başarıya aç olduğumuz artık herkesin bildiği bir durum.

Peki ama neden İngilizce öğrenmek bu kadar zor...

Bu sorunun cevabı aslında çok basit. İngilizce öğrenmek için iki ana metot vardır. Bunlardan ilki çocuk yaşlarda o dili bir bebek gibi öğrenmektir. Diğeri ise çocukluk yaşlarından sonra yabancı dile vakıf olmaya çalışmak ve üzerine kafa yormaktır. Buda öğrenmek istediğiniz yabancı dilin kendi dilinize ne kadar yakın olduğuyla bire bir alakalıdır.

Şimdi sizinle ana dilimiz olan Türkçe üzerine biraz detaya girelim. Türkçe Dilinde kelime yapısı cümle devrik olmadığı sürece İngilizcenin aksine sondan başa doğru dizilen ve her türlü açıklamanın önce yapılıp yüklemin sona atıldığı aslen çok geniş gibi görünen ama temelde oldukça sığ ve birbirimizi cümlenin ne dediğinden çok olayı bilmekle anladığımız ve çoğu zaman yorumlarımızla sonuca ulaştığımız duyumsallıktan uzak yorumsal bir dildir.

Örneğin,

"beni sevdiğini biliyorum" dediğimizde kimin kimi sevdiği belli değildir. ( o ya da sen )

"Gideceğini " dediğimizde kişinin gidip gitmediği konusunda en ufak bir bilgi bile söz konusu değildir.
Gideceğini söyledi,
Gideceğini söylüyor.
Ancak açıklamalar yapıldığında sonuca varılır.

"Geldiğinde" dediğimizde kişinin gelip gelmediği konusunda yukarıdaki mantık çerçevesinde sonuca varmak mümkün değildir.
Geldiğinde ağladı.
Geldiğinde ağlıyor.
Bütüne ulaşıldığında kapsamlı anlam çıkartılır.

Oysa İngilizcede böyle bir durum söz konusu değildir. İstisnalar dışında bir cümle söylediğinizde kainat tek şey anlar. Bu da bize zaten Türkçesini anlamadığımız bir olayın İngilizcesini söylemenin neredeyse imkansıza yakın olduğu sonucunu çıkarır.

Yetişkin yaşlarda yaşayarak yabancı dili öğrenmeye çalışmak sadece günlük rutin cümleleri söylemekten öteye geçemez. Yani "Colin Powell'ın stratejisi El Kaideyi hedef alan bir kampanya yerine terörizme karşı daha geniş ölçekli bir savaşta Mısır ve Suudi Arabistan gibi anahtar müttefiklerin birlikte hareket etmeyeceğini anlayan Dick Cheney'in büyük desteğini aldı." tarzı Newsweek cümlelerini yapabilmek hayal sınırlarını zorlayacaktır.

Peki ama nedir bu işin sırrı...

İşin sırrı, kendi dilinize hakim olmak ve söylemeye çalıştığınız şeyin kendi dilinizdeki gramer karşılığını bilmektir. Böylelikle ne yaptığınızı her adımda kontrol edebilme yetisine sahip olursunuz. Eğer siz bir edilgenin, ettirgenin, etkenin veya hikayenin ne olduğunu kendi öz dilinizde bilmiyorsanız, hiç kimse size onların İngilizce karşılıklarını öğretemez. Sadece ezberler ve kısa bir süre sonra da unutursunuz. Öğrenmenin kalıcı olabilmesi için diller arası kıyas ve yerine koyma modellemelerine tam ve mutlak hakim olmanız gerekmektedir.

Unutmayın, kendi diline dilbilgisi olarak vakıf olmayan bir başkasının diline asla vakıf olmaz. Önce öğrenmeli sonra da konuşma çalışmalarıyla bunu geliştirmeli ve sonuca ulaşmalısınız. Öyle bilmediğiniz bir yabancı dili konuşarak öğrenme hayalinden bir an önce vazgeçmeli, öncelikle mantığını oturtmalı, kendi dilinizde yerine koymalı ve sonrasında pratik aşamasına geçmelisiniz.

En iyi İngilizce kursu hangisi?

Unutmayın! En iyi İngilizce kursu yoktur. Hiçbir bina, merkezi lokasyon veya ikram size İngilizce öğretemez. İngilizce kursları size ne vaat ederse etsin, sistem ve bunu size uygulayacak eğitimciler her zaman İngilizce mimarisinin gerçek başarı öyküsünü yazan eğitimin ana unsurları olmaya devam edeceklerdir.

www.ingilizceegitimi.com
Ayrıntılar için tıklayınız...

Post has attachment

Google + ve Periscope da "matematiksel İngilizce" hesabında takipçi olmayanlar canlı dersleri izleyememektedir....

Nickname veya sadece isim ile takipçi olanlar kimlik bilgileri ayırt edilemediğinden kesinlikle canlı yayın listesine dahil edilmemektedir. Lütfen gerçek ad soyadınızla takipçi olunuz.
Photo
Wait while more posts are being loaded