Ta ženská je normální magor. Matku nemocnou rakovinou chtěla vyléčit šamanskými medicínami z pralesa či Jonášovými kapkami a divila se, že na ni zbytek rodiny kouká blbě. Matku jí nakonec samozřejmě zabila chemoterapie a ozařování, jak tvrdí. 

Sobě podobné ezoženy léčí masírováním vagíny, čemuž říká vaginální masírování, protože tvrdí, že negativní zkušenosti ukládají v těle a zůstává blok v oblasti sexuálních orgánů. Muži se mohou těšit na anální mapování. Podobnost s Guru Járou je asi čistě náhodná, což ona odmítá, protože ona, ona je profesionálka, není guru a nezažívá u mapování pocity slasti.

Přijala jméno Yamuna, což je indické jméno, které má mytologickou podstatu a dostala ho od svého jogínského mistra. Je pro ni tak duchovní, že sestoupila z duchovního světa a stavila se na úřad, aby si ho dala i do občanky. Dceru pojmenovala Ganga. Není záhadou, že je rozvedená.

Nedávno si našla jiného muže. A tento vztah se taky rozpadl. On chce být poustevník, jí naopak čeká velká zkouška – šamanská cesta do Ekvádoru – a šaman jí řekl, že má zůstat až do návratu v celibátu. Prochází rozsáhlým procesem transformace, který ji připravuje na něco dalšího, lepšího.

Čeká ji mnoho těžkých zkoušek. Minimálně dva roky nesmí sůl, cukr, maso ani sex. Musí meditovat ve sluji, kde je osmimetrová anakonda, skočit mezi piraně a krokodýly do řeky a přežít další úkoly. Sama říká, že to není jen o napojování se na jiné dimenze, poznávání léčivých účinků různých bylin a ovládání léčivé energie. 

Léčí rukama, což ji poradil šaman: „Jenomže pak se objevila klientka na pokraji fyzicko-psychického zhroucení a mně se ukázala informace, že zažila sexuální ataky i škrcení. Tak jsem položila ruce na krk, napojila se pokorně na moudrost šamana s prosbou o podporu a ono se to rozjelo. Rozkašlala se, křičela a měla projevy, jakoby ji někdo škrtil.“ Jestli však jednoho dne svou léčivou sílu v rukou přežene, půjde sedět. Vsadím se, že je určitě i proti očkování a zároveň věří homeopatice.

Zarážející je, že podobné ezokrávy mají obří podporu v ženských časopisech. Je jedno, že vykládají bláboly a bludy, vždy si nějaká redaktorka pokecá o ezoterice, nechá si ohmatat vagínu a napíše článek, jak je novým člověkem, který se transformoval do nové dimenze a konečně prokoukl. Nevadí, že novým člověkem je tento půlrok již popáté.

To snad ani není náhoda, že kluci z Priglu dnes vydali článek s příznačným názvem Ezopiče: „A tak vidíme, jak z Facebooku mizí Lenky a Martinové a nahrazují je Yamuny a Shivové. Kvůli těm pomalejším z příbuzenstva a přátel si holka ještě nabarví hlavu na červeno či zrzavo, aby už každý pochopil, že i v téhle natvrdlé kuňce se skrývá ohnivý element, který svou nekonečnou planoucí energií sežehne všechno zlé včetně temných myšlenek.“ http://prigl.cz/brnaci/ezopice/ 
Shared publiclyView activity