Profile cover photo
Profile photo
Matěj Čičák
477 followers -
AMAZING ME
AMAZING ME

477 followers
About
Matěj's posts

Post has attachment
Žáci se na akcích v Jizerských horách v Josefově Dole na chatě oddílu Bukanýrů museli s ředitelem vzájemně sprchovat. „Tvrdil jim, že se tak děje kvůli nedostatku teplé vody. Mydlil je i na intimních partiích a přiměl je k tomu, aby mu oni dělali totéž,“ uvedla také žalobkyně.

To nevymyslíš!

Post has attachment
Dokáže toto vaše město?

Post has attachment
„Nebudu útočit na žádného ze svých protikandidátů. Jestli on bude útočit, nebudu na ně reagovat,“ řekl Miloš Zeman při oznámení kandidatury.

Ovšem o svém tiskovém mluvčím nemluvil... 

Post has attachment
Kurýr z "Ještě dnes" jde pěšky?
Photo

Post has attachment
Tohle je asi ta forma revoluce, kdy vás setnou gilotinou hned první večer. 

Post has attachment
Pojmenovat si hnutí „Slušní ldé“ je samo o sobě jistá diagnóza. Tím spíš, když má hnutí v podtitulku „Hnutí slušných lidí na podporu rodin a sportovců“. V čele hnutí stojí Zdeněk Pernica, bývalá trojka na kandidátce sládkových republikánů, bývalý boxer a nácek (soudě podle toho, že v čele průvodu nácků šel loni až k domu, kde bydlí Hollan, kde si s ním chtěli vyřídit účty).

Ten plot-twist je ale boží. To snad budu používat: „Do této hospody se najíst nepůjdu. Hnusně tu vaří a navíc nám sem zvou migranty.“
Photo

Post has attachment
Tohle bude hezká aplikace Darwinovy evoluční teorie v praxi.
Photo

Post has attachment
Tak komunisti v Litomyšli rozesílají oslavné letáky na Nejedlého.

To je asi stejná provokace jako kdyby v Německu někoho napadlo rozesílat oslavné letáky na Goebbelse, ve kterém by bylo uvedeno, že je to vlastně moc fajn člověk, má doktorát z romantického dramatu a psal knihy a tak.

Post has attachment
Poslední rok se řeší, že na ostravsku budou zavírat doly a že spousta horníků přijde o práci a stát se hádá s OKD, kdo za to převezme zodpovědnost. A najednou tu čtu něco o tom, že na trhu práce chybí horníci? Fajn, OKD může své doly zavřít, stát nemusí vyhazovat prachy za dotovani provozu a kdo má zájem o práci, může se za ji odstěhovat. Win-win. 
Photo

Post has attachment
Hynek Charous je otec jedné z žákyň základní škole v Brně-Bystrci. Tuto školu obvinil z propagace islámu. Proč? Protože na školu přijel Turek, Indonésanka, Vietnamka a dívka z Ghany a měli prezentovat svou zemi, čeští žáci zase prezentovali tu svou. Nikdo se nemodlil, nikdo nenosil šátek (je překvapivé, že v tak tolerantní zemi jako je ČR, člověk musí zdůrazňovat, že se nemodlil...). http://zpravy.idnes.cz/rozstrel-hynek-charous-stiznost-na-skolu-hysterie-kvuli-cizincum-1d7-/domaci.aspx?c=A170324_144804_domaci_jkk

Hynek Charous loni kandidoval do zastupitelstva Jihomoravského kraje za stranu Svoboda a síla. Letos si ho kvůli jeho stížnostem na školu pozvali do Rozstřelu na iDnes. Náhoda? Budou zase volby...

Koukl jsem mu na profil. Můžete mi prosím někdo vysvětlit, co je na tom špatně? Asi jsem divný, když mi nevadí žena, která dobrovolně dle svého uvážení nosí šátek a v té větě nevidím muslimské a sluníčkářské spiknutí.

Btw, i kdyby ti studenti povídali dětem o Islámu, tak o co jde? Kde je ten problém?
Photo
Wait while more posts are being loaded