Profile cover photo
Profile photo
Maszyny-Poligraficzne.pl - Plotery Tusze Części Akcesoria
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Już 12 i 13 września targi Festiwal Druku 2018, a dla każdego odwiedzającego nasz drukowany katalog. Osoby, które nie dotrą na targi mogą go pobrać w formacie PDF. Więcej: https://dostawcy.oohmagazine.pl/2842,nowy-katalog-plotery24-pl-na-festiwaldruku-pl.html
Add a comment...

Post has attachment
Już niebawem Targi Festiwal Druku 2018 - pobierz nasz nowy katalog przygotowany na te targi. Więcej informacji: https://festiwaldruku.pl/nowy-katalog-plotery24-pl-na-targach-poligrafii-reklamowej/
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 11 sierpnia (so.) do 19 sierpnia (nd.) 2018 robimy w naszej firmie przerwę urlopową tzw. przedłużony weekend.

Piszemy o tym wcześniej abyście mogli Państwo uwzględnić nasze wolne dni przy składaniu zamówień (do piątku 10 sierpnia i od poniedziałku 20 sierpnia pracujemy w godzinach 9:00-17:00 - pon.-pt.).
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Przypominamy, że w dniach 30.04 (pon.) - 6.05 (nd.) nasze Biuro Obsługi Kontrahenta ma przerwę urlopową. Prosimy o uwzględnienie wolnych dni przy realizacji zamówień. Życzymy udanej Majówki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi ploterowi Klienci są już w ponad 150 większych i mniejszych miejscowościach Polski i nie tylko Polski! Oczywiście w tych większych miastach jest ich po kilku! Zapraszamy do dołączenia do tego grona!
Add a comment...

Post has attachment
Wtajemniczeni wiedzieli, że coś się dzieje od kilku dni, ale teraz już oficjalnie. Dostaliśmy klucze do nowego przestronnego lokalu (prawie 3 razy większego!). Wiemy, że się przyzwyczailiście - my też - to było 9 lat w tym samym miejscu, ale jak mówi stare chińskie przysłowie "kto się nie rozwija, ten się zwija"... czy jakoś tak. Zatem od poniedziałku 5 lutego 2018 roku zapraszamy do nowego Biura Obsługi Kontrahenta przy ul. Juranda 7, obok C.H. E.Leclerc, niedaleko Media Markt, czyli zaledwie kilkaset metrów od dotychczasowej siedziby (zapominalskich, którzy przyjadą do starego biura do końca lutego przyjmie stażystka Kasia - pomoże, wesprze, pokieruje...). Telefony, e-maile, strony www oraz uprzejma obsługa w nowym biurze bez zmian.
Photo
Add a comment...

Pierwszy w tym roku Raport Dostawców Mediów i Maszyn właśnie pojawił się na rynku. Można go także bezpłatnie pobrać w formie online -> http://pub.oohmagazine.pl/OOH/RDMM136.pdf

Oferta Plotery24.pl na stronie nr 64 (33 z 73 w PDF) oraz nr 126 (64 z 73 w PDF).
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym 2018 Roku życzy właściciel i pracownicy marki Plotery24.pl.
Jednocześnie informujemy, że w dn. 27-29 XII (śr.-pt.) oraz 2-5 I (wt.-pt.) Biuro Obsługi Kontrahenta jest dostępne w standardowych godzinach tj. od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ubiegłym tygodniu dostarczyliśmy do naszych Klientów aż 4 kolejne plotery (Tarnów, Opole, Przemyśl i Kłoczew) oraz mieliśmy 3 ekspresowe serwisy (Trójmiasto, Wrocław i Warszawa). Dziękujemy za zaufanie!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded