Profile cover photo
Profile photo
Masáže-Relax
2 followers
2 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment

Post has attachment
Osviežujúci nápoj z kvetov chryzantémy má protizápalové účinky, zabraňuje infekciám dýchacích ciest a tlmí bolesti hlavy. Je to ideálny nápoj počas obdobia chrípky.

Post has attachment

Post has attachment
Bolia vás po cvičení alebo inej záťaži šľachy, svaly či kĺby? Vyskúšajte voňavú mätovú náplasť na bolesti, ktorá účinkuje až 12 hodín.

Post has attachment
Terapeutická TDP lampa sa osvedčila ako mimoriadne účinná pri ošetrovaní početných chorôb, ako bolesti svalov a iné bolesti, ľahké poranenia, artritída a rôzne kožné ochorenia.
Prináša rýchlu úľavu pri bolestiach chrbta, šije a hlavy. Zmierni chronické prechladnutia. Zápaly, rany a zlomeniny kostí sa v mnohých prípadoch liečia oveľa rýchlejšie. Objednajte sa u nás a vyskúšajte túto skvelú terapiu.

Post has attachment
Trápi vás nachladnutie alebo chrípka? 
Čaj Gan Mao Qing Re Ke Li pomáha pri nachladnutí a chrípke, pri mierne zvýšenej teplote, bolestiach hlavy z prechladnutia, pocite rozlámanosti tela, tečúcom nose s riedkymi hlienmi, pri kašli, škriabaní v hrdle. Vyskúšajte ho a uľaví sa vám!

Post has attachment
Vôňa je bezprostredne prepojená s našimi emóciami a má veľký podiel na ovplyvňovaní našich myšlienok. To, čo cítime, si najskôr aj zapamätáme.
Vychutnajte si u nás skvelú masáž ;-)

Post has attachment
Trápia vás lupiny? Tento šampón skrýva v sebe tajomstvo kombinácie bylín, ktoré sa v tradičnej čínskej medicíne používajú pri kožných zápaloch bakteriálneho či plesňového pôvodu, najmä pri nadmernej tvorbe lupín, svrbení, seborhoickej dermatitíde vo vlasatej časti hlavy. 
Vyskúšajte ho a zbavte sa nepríjemných lupín a svrbenia hlavy.

Post has attachment
Bolí vás chrbtica? Neodkladajte to a objednajte sa na masáž čím skôr. Uvidíte, ako sa vám uľaví ;-)
Môžete sa objednať aj hneď teraz, stačí si online vybrať službu a termín, ktorý vám vyhovuje. Tešíme sa na vás!
http://www.online-rezervacie.eu/
Photo

Post has attachment
Na chodidlách sa nachádzajú reflexné oblasti alebo body, ktoré zodpovedajú jednotlivým orgánom, žľazám a štruktúram tela. Každá blokáda v tele vyvolá okamžitú reakciu – citlivosť až bolesť v reflexnej plôške, ktorá na chodidle zodpovedá príslušnému orgánu. 
Pôsobením na tieto reflexné plôšky sa odstraňujú a uvoľňujú blokády v organizme a znovu sa nastolí harmónia vo všetkých systémoch. Vyskúšajte našu reflexnú masáž chodidiel, neoľutujete ;-)
Objednať sa na masáž môžete aj online.
Wait while more posts are being loaded