Profile cover photo
Profile photo
Masaż Rehabilitacja Wojtasik
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Zerwanie lub pęknięcie torebki stawu skokowego jest stosunkowo często zdarzającym się urazem. Często dochodzi do niego podczas wypadków przy uprawianiu różnego rodzaju sportów. Ból, obrzęk i ograniczone możliwości ruchowe – to pierwsze objawy, jakie zauważymy w przypadku tego urazu. Chory staw powinien być koniecznie leczony z uwzględnieniem odpowiedniej rehabilitacji, gdyż zaniedbanie urazu może spowodować trwałe uszkodzenia, których ciężko będzie później się pozbyć. Zapraszamy do Rehabilitacji Medycznej Wojtasik!
https://bit.ly/2maSbJx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewłaściwie wykonany zabieg masażu może doprowadzić do pogłębienia urazów lub nawet pogorszenia ogólnego stanu zdrowia. Dlatego też z tego typu usług warto korzystać wyłącznie w sprawdzonych gabinetach! Na masaż zapraszamy do Rehabilitacji Medycznej Wojtasik , gdzie nasi doświadczeni specjaliści wykonają w pełni profesjonalny masaż leczniczy lub relaksacyjny. Zapraszamy!
https://bit.ly/2M5yBJO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osoby zajmujące się pracą biurową lub zawodowym pisarstwem często dotyka NEUROMOBILIZACJA, czyli zespół cieśni nadgarstka. Niniejsze zaburzenie objawia się silnym bólem w okolicy nadgarstka oraz mrowieniem i sztywnieniem odczuwanym w palcach u dłoni, powstaje najczęściej na skutek wielogodzinnej pracy przy komputerze. Działaj szybko – umów się na konsultację do gabinetu Rehabilitacja Medyczna Wojtasik! Nieleczony zespół cieśni nadgarstka może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych dolegliwości.
https://bit.ly/2maSbJx
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nigdy nie korzystałeś z masażu? Chcesz sprawdzić jakie efekty może spowodować? Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż masaż niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych! W naszym gabinecie oferujemy różnego rodzaju masaże, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania – zachęcamy do kontaktu!
Add a comment...

Post has attachment
Posiadanie nieprawidłowej postawy ciała to nie tylko bóle kręgosłupa, ale także…brzucha! Wada postawy ciała potrafi negatywnie wpłynąć również na funkcjonowanie układu trawiennego. W przypadku osób, które cierpią na skoliozę, a także plecy okrągłe może dojść do zbytniego ucisku żołądka i jelit. Wpływa to oczywiście negatywnie na pracę tych organów i prowadzi do zaburzeń perystaltycznych, a także przepuklin. Zadbaj o swoje plecy, z myślą o całym organizmie - umów wizytę w Rehabilitacji Medycznej Wojtasik!
https://bit.ly/2CSFoRT
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masaż dla kobiet w ciąży, który oferujemy w gabinetach Rehabilitacji Medycznej Wojtasik to zabieg niezwykle przyjemny, pomagający minimalizować niekorzystne aspekty ciąży. Korzystnie wpływa na szereg układów organizmu, doskonale odżywia, pielęgnuje i poprawia elastyczność skóry, zabezpieczając ją przed negatywnymi zmianami. Jest to zabieg znacząco redukujący stres, działa relaksująco zarówno na matkę jak i na dziecko. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą!
https://bit.ly/2M5yBJO
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustanny ból potrafi nam nie tylko utrudnić codzienną aktywność, ale także odebrać radość z życia. Pamiętaj, że z bólem nie ma żartów! Przyjdź do nas na konsultację fizjoterapeutyczną. Zapewniamy kompleksowe badanie, na które składa się wiele czynników – sprawdź i umów się na wizytę do Rehabilitacji Medycznej Wojtasik już dziś!
Add a comment...

Post has attachment
Pobyt w szpitalu i kompleksowa pomoc to zazwyczaj za mało, aby w pełni wrócić do zdrowia. Osoby po udarze, wypadku lub walczące z ciężką chorobą najczęściej korzystają z rehabilitacji. To kompleksowe działanie, którego celem jest przywrócenie lub pomoc w osiągnięciu jak najlepszej sprawności, która umożliwi samodzielne funkcjonowanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Rehabilitacji Medycznej Wojtasik.
Add a comment...

Post has attachment
Ścięgno Achillesa to największe ścięgno w ciele ludzkim. Najczęściej do jego uszkodzenia dochodzi podczas nieprawidłowych ćwiczeń, np. wykonywania zbyt słabej rozgrzewki przed intensywnym wysiłkiem. W naszym gabinecie proponujemy stosowne metody rehabilitacji tego typu urazów. https://goo.gl/xus2o4
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej, znane wszystkim jako łokieć tenisisty, objawia się narastającym bólem bocznej części łokcia oraz osłabieniem nadgarstka i bólem promieniującym w jego kierunku.
W naszym gabinecie proponujemy odpowiednią terapię mającą na celu usunięcie dolegliwości.
https://goo.gl/8DBLf6
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded