Profile

Cover photo
Mary Tinat
1,058 followers|101,675 views
AboutPosts+1's

Stream

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
دولت در تبعید یمن طرح چهار ماده‌ای ایران برای توقف فوری درگیری‌ها در این کشور را رد کرد. پیشنهاد ایران از سوی محمد جواد ظریف وزیر خارجه این کشور به سازمان ملل متحد ارایه شده بود.
3

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
مرسی ، قهرمانی تیم کشتی ایران را در جام جهانی شادباش می گویم..
 ·  Translate
به نظر شما دلیل موفقیت و نمایش قدرتمند ایران در این تورنمنت چیست؟ فکر می‌کنید چرا این دوره از مسابقات جام جهانی با استقبال بالای مردم و مسئولان دولتی روبرو شد؟
2
1
saeid ahmadpour's profile photo

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
 
Want to post images to multiple social networks at once? Check out +Polarfox app! http://www.polarfox.com
Polarfox is an iOS and Android app that lets you post images to multiple social networks and blogs at once! Download now: http://www.polarfox.com
View original post
2

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
pretty
3
In their circles
581 people
Have them in circles
1,058 people
Shailesh Shah's profile photo
Cristian Di Vairo (DVMSolution)'s profile photo
Sandra Shaw (BozBuys)'s profile photo
‫امیر تا جیک‬‎'s profile photo
Teresia Ivankov's profile photo
Zeki Tuncer's profile photo
Umar Yanto's profile photo
Andrew Kerr's profile photo
Dave Surber's profile photo

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
A Pangolin AM I :)
1
1
Shahin Golpayegan's profile photo

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
 
“Your brand is what other people say about you when you're not in the room.” Jeff Bezos

Whether you like it or not, people are making assumptions about your personal brand. Your product, service, customer experience and online presence are factors in driving consumer perception.

But it is so much more than just that.

Your personal brand also includes the reputation and relationships you have built over time.

How are you translating everything that you are offline into a personal brand that attracts, engages and inspires potential customers?

Here's 7 tips to spark creativity! http://rebekahradice.com/build-a-sensational-personal-brand/

#branding   #personalbranding   #socialmedia  
2 comments on original post
1

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
 
سلام شبتون بخير باشه🌹
بسیاری از خانم ها از باز بودن منافذ پوستشان شکایت دارند و به دنبال راه حل های طبیعی و مطمئن برای بستن این منافذ هستند، راه‌های متعددی برای پیشگیری و درمان منافذ باز صورت وجود دارد که در مطلب پیش روی سعی در معرفی بهترین ها خواهیم داشت. امید است مورد توجه قرار گرفته شود.

👈🏼شستشوی پوست : شستشوی مرتب پوست یکی از راهکارهای ابتدایی در جهت پیشگیری و از بین بردن منافذ پوست است، شستشوی مناسب پوست باید با انتخاب شوینده‌های ملایم و متناسب با نوع پوست باشد، برای پوست‌های چرب و مختلط، استفاده از شوینده‌ای که بتواند چربی اضافه سطح پوست را پاک کند، توصیه می‌شود. شستشوی 2 بار در روز، یک بار صبح و یک بار بعدازظهر یا شب برای پوست‌های چرب مناسب است. افرادی که پوست‌های خشک دارند، باید از شستشوی بیش از حد پرهیز کنند و شوینده‌ای که استفاده می‌کنند، بسیار ملایم و ترجیحا غیرصابونی باشدـ

👈🏼بخور : معمولاً یکی از روشهای کاربردی برای درمان و از بین بردن جوشهای سر سیاه و همچنین بستن منافذ پوست استفاده از بخور است که همیشه در دسترس بوده و کارایی لازم را دارد، ابتدا پوست صورت را با آب و صابون و با استفاده از لیف شستشو کرده و در ظرفی که امکان بخور درآن وجود داشته باشد آب را جوش آورده، زمانی که آب جوش آمد، ظرف را از روی اجاق گاز بردارید سپس با استفاده از پوششی برای قرار دادن روی سر ، پوست صورت خود را بخوبی در زمانی بین 3 تا 5 دقیقه بخور دهید. در ادامه می توان با استفاده از ماسکهایی که معرفی خواهیم کرد پوششی از ماسک پس از بخور روی صورت قرار داده و تاثیر بخور و استفاده از ماسک را در بسته شدن منافذ به .خوبی مشاهده کنید

👈🏼جوش شیرین :جوش شیرین را به عنوان یک عامل لایه بردار ملایم برای از بین چربی اضافی پوست و همچنین پاکسازی محل هایی از منافذ باز پوست که درون آنها گرد و خاک و مواد چرب با هم مخلوط و باعث بسته شدن روزنه های پوست شده اند به کار می بریم، این ماده همچنین در تنظیم ph تعادل حالت قلیایی و اسیدی پوست کمک شایانی می کند، یک چایخوری جوش شیرین را به همراه کمی آب مخلوط کرده و پس از شستشوی پوست با آب و صابون محلول بدست آمده را روی صورت ماساژ داده و پس از 2 تا 3 دقیقه پوست را با آب سرد شستشو کنید.

👈🏼لیموترش تازه : بی شک بسیاری از خانم ها تجربه استفاده از آب لیموهای آماده و تیره شدن پوست را دارند ، با توجه به ترکیبات آب لیموهای آماده که گاهی توسط افراد سودجو در کارگاه هایی سعی در تولید آب لیموی تقلبی با استفاده از موادی از قبیل اسید سیتریک و آب کاه دارند توصیه می کنم که در صورت تمایل به استفاده از آب لیمو فقط از لیموترش تازه که هیچ جایگزینی هم ندارد استفاده کنید. لیموترش تازه با قابلیت های فراوانی از جمله : ماهیت اسیدی ، وجود مقدار زیاد ویتامین ث که در بسته شدن منافذ باز پوست نقش مهمی دارند توصیه می شود، به دو صورت می توان از این مائده آسمانی استفاده کرد : 1- استفاده از لیموترش تازه به تنهایی 2- استفاده از لیمو در ماسک های مختلف 1- برای اینکه از لیمو به تنهایی استفاده کنید کافی است پس از طی مراحل بالا یعنی شستشو و بخور یک عدد لیموی تازه را از وسط نصف و به آرامی روی سطح پوست ماساژ و قبل از خشک شدن کامل آن شستشو کنید. 2- برای تهیه ماسک : به کمک یک قاشق غذاخوری آب لیمو و ۲ عدد سفیده تخم مرغ، یک ماسک صورت شگفت انگیز تهیه کنید، مواد ذکر شده را با هم مخلوط و بر روی پوست صورت پس از طی مراحل ذکر شده ماسک کرده و پس از گذشت 10 دقیقه پوست را با آب ولرم شستشو کنید.

👈🏼ماسک جوانه گندم: این ماسک نه تنها تاثیر مثبت در رفع منافذ باز پوست داشته بلکه در روشن و شفاف کردن پوست صورت موثر است . برای تهیه این ماسک نیاز به جوانه گندم یا همان گندم جوانه زده که پس از خشک کردن آن را به صورت پودر در بسیاری عطاری ها ارائه می کنند دارید، ابتدا یک قاشق غذاخوری پودر جوانه گندم را با کمی شیر مخلوط کرده ابتدا پوست را با استفاده از لیف و صابون شستشو و مخلوط بدست آمده را روی پوست بصورت حرکت چرخشی ماساژ داده وس از گذشت زمان 10 تا 15 دقیقه با آب ولرم بشویید.

👈🏼ماسک جو دو سر : ماسک جو دوسر برای لایه برداری ملایم پوست ، از بین بردن جوشهای سر سیاه ، بستن منافذ باز پوست و برای کنترل چربی اضافی پوست به کار برده می شود، البته باید به این نکته نیز اشاره کنم که برای پوست های حساس نیز تاثیر دارد. برای تهیه ماسک جو دوسر به پنج قاشق عسل ، پودر جو دوسر دو قاشق غذاخوری ، شیر دو قاشق غذاخوری نیاز دارید ، مواد را باهم مخلوط و به مدت یک ساعت در یخچال نگهداری کنید ، بهتر است ابتدا پوست را شستشو کرد و بخور داد و سپس از این ماسک به صورت حرکت دایره ای ماساژ داد و پس از گذشت 15 تا 30 دقیقه بعد با آب سرد شستشو کرد. تکرار یک یا دو بار در هفته به صورت منظم.

👈🏼ماسک نارنج و گلاب : ماسک آب نارنج و گلاب”ماسک ترمیم منافذ پوست” یکی از قدیمی ترین روشهای بستن منافذ پوست است.
👈🏼استفاده از محلول های قابض یا به اصطلاح تونر : محلول‌های قابض یا تونر (Toner) در بستن و جمع‌کردن منافذ باز پوست نقش مهمی دارند. اگر در راه خروج چربی پوست (سبوم) از طریق لوله‌های مربوطه به سطح پوست انسدادی ایجاد شود، غدد چربی که به ترشح چربی ادامه می‌دهند، باعث تجمع ترشحات در لوله‌ها و گشادشدن آنها و درنتیجه منافذ خروجی می‌شوند. استفاده از محلول‌هایی که چربی‌ها و ترشحات را از داخل منافذ خروجی این غدد پاک‌ کند، می‌تواند به خروج آسان‌تر ترشحات و در نتیجه کوچک‌تر شدن تدریجی منافذ کمک کند.
محلول‌های پاک‌کننده‌ «تونر»، انواع مختلف دارند؛ برخی از آنها خیلی ملایم هستند و محتوای الکل آنها بسیار پایین است (10-0 درصد). این تونرها حاوی مواد مرطوب‌کننده مانند گلیسیرین نیز هستند که باعث حفظ رطوبت پوست می‌شود. به این تونرها شاداب‌کننده پوست هم می‌گویند که در دسترس‌ترین آنها گلاب است. نوع دوم تونرها، تونیک‌های پوستی هستند که مثال شایع آنها آب پرتقال است. از آنجا که این مواد خشک‌کننده هستند بهتر است فقط در نواحی مشکل‌دار مانند پوست با منافذ باز استعمال شوند.
طرز تهیه 2 لوسیون فوق العاده برای بستن منافذ پوست 👈لوسیون شماره 1
مواد لازم
الکل سفید 5 قاشق غذاخوری– عرق بادرنجبویه 5 قاشق غذاخوری– گلاب 5 قاشق غذاخوری– گلیسرین 1 قاشق غذاخوری
روش مصرف
تمام مواد را با هم مخلوط و در ظرفی ریخته و در جایی دور از نور و خنک نگهداری کنید، ابتدا پوست را بخور داده و سپس با استفاده از پنبه مقداری از لوسیون را روی پوست ماساژ داده و پس از گذشت 10 دقیقه با آبسرد بشویید. روزانه یکبار
👈لوسیون شماره 2
مواد لازم
آب مقطر 5 قاشق چایخوری-الکل سفید 5 قاشق غذاخوری– عرق رازیانه 5 قاشق غذاخوری– گلاب 3 قاشق غذاخوری– بوراکس 1 قاشق مرباخوری
روش مصرف
تمام مواد را با هم مخلوط و در ظرفی ریخته و در جایی دور از نور و خنک نگهداری کنید، ابتدا پوست را بخور داده و سپس با استفاده از پنبه مقداری از لوسیون را روی پوست ماساژ داده و پس از گذشت 10 دقیقه با آبسرد بشویید.روزانه یکبار #منافذپوست 
 ·  Translate
3 comments on original post
2

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
:)
 
We’ve all been there — you’ve searched under your car seat, tossed around the sofa cushions and you still can’t find your phone. If you know where your computer is, you can now ask Google to find your Android phone from your desktop. If the pesky phone is hiding nearby, Google can ring it for you — or you can see it on the map if you, say, forgot it at the bar. Just make sure you’ve got the latest version of the Google app!
500 comments on original post
2

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
هرکس کلمه ای به من آموخت مرا بنده ی خویش کرده است.
 ·  Translate
2

Mary Tinat

Shared publicly  - 
 
Thank you, Great article
1
People
In their circles
581 people
Have them in circles
1,058 people
Shailesh Shah's profile photo
Cristian Di Vairo (DVMSolution)'s profile photo
Sandra Shaw (BozBuys)'s profile photo
‫امیر تا جیک‬‎'s profile photo
Teresia Ivankov's profile photo
Zeki Tuncer's profile photo
Umar Yanto's profile photo
Andrew Kerr's profile photo
Dave Surber's profile photo
Basic Information
Other names
تیندفام
Story
Tagline
قهرمانان را دوست دارم و می خواهم قهرمان زندگی خودم باشم :)
Introduction
من دختر صاف و ساده ای هستم ، کمی خجالتی ، ولی تقریباً رک. عاشق شعر ، رمان ، کتاب و خواندن و خواندن و خواندن هستم گاهی شادم و گاهی غمگین ، ولی خواستار یک زندگی سبز و پر نشاطم . خانواده ی بزرگم را دوست دارم و اهل سیگار ، مشروب ، مواد مخدر و ... نیستم ، تا حالا دوست پسر هم نداشته ام. ولی آزاد اندیشم ، یعنی معتقدم سبک زندگی هرکسی به خودش مربوط است برای همین تقریباً با همه ی سلیقه ها میانه ی خوبی دارم. بیش از این مطلبی نیست ، این کل زندگی من است  + من گوگل ، موزیلا فایرفاکس ، اینترنت و جستجو را دوست دارم چون همیشه در جستجوی کشف لحظه های زندگی و حقیقت هستم . یک کاوشگر ، این تعریف من از خودم است.
Links
YouTube
Mary Tinat's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Short Stories: Hansel and Gretel by Brothers Grimm
www.eastoftheweb.com

Full online text of Hansel and Gretel by Brothers Grimm. Other short stories by Brothers Grimm also available along with many others by clas

Responsive or Bust: Google's Mobile Friendly Algorithm Update
designers.hubspot.com

Should you care about responsive web design with Google's algorithm update? Find out here.

How to Become a Professional Dog Walker
www.wikihow.com

How to Become a Professional Dog Walker. Walking dogs for a living is more than just pulling on a leash and getting some exercise. You need

Google Announces Date of First Quarter 2015 Financial Results Conference...
investor.google.com

MOUNTAIN VIEW, Calif. (April 3, 2015) – Google Inc. (NASDAQ: GOOG, GOOGL) will hold its quarterly conference call to discuss first quarter 2

Google Photos in Google Drive
googlesystem.blogspot.com

For the past 4 years, Google+ was the place where you could find some of the most interesting and innovative Google features. From powerful

432 impressum template
www.templatemo.com

Impressum is free parallax template, responsive design, and multi-category portfolio masonry grid.

437 crystal template
www.templatemo.com

Crystal Design is free mobile template featuring flex slider and animated page transitions. Content sections can be edited easily as needed.

439 rectangle template
www.templatemo.com

Rectangle is a Bootstrap v3.3.1 mobile layout with vertical sliding pages using lightgreen background.

438 layer template
www.templatemo.com

Layer is a parallax template with vertical scrolling animated contents. Bootstrap column options and sidebar layouts are included.

Treasure Chest with Golden Coins and Crown - Free PSD Files
freepsdfiles.net

Free PSD illustration of highly detailed treasure chest full of golden coins. Perfect to add money balance/income/profit feel to your creati

Free PSD Business Website Template
freepsdfiles.net

Free psd business website template suitable for small and large companies that need a fresh and stylish new design for their projects. Downl

A Major Victory for the Open Web
blog.mozilla.org

We just accomplished something very important together. Today, the U.S. Federal Communications Commission voted for strong net neutrality pr