Profile cover photo
Profile photo
Martina Javůrková
61 followers -
Kariérny kouč, školiteľ a lektor manažérskych a soft skills zručností
Kariérny kouč, školiteľ a lektor manažérskych a soft skills zručností

61 followers
About
Posts

Post has attachment
Čo?
– 2 kg paradajok
– 2 kg paprík (ja som dala červené)
– 4 cibule (alebo jedna veľká)
– 1 veľká cuketa (nemusí byť, ale potrebovala som ju spotrebovať)
Ako?
Prečítajte si článok :) Okrem postupu nájdete v článku aj koreniny, ktoré som použila a tipy ako čo najjednoduchšie pracovať s horúcimi pohármi tak, aby ste sa nepopálili :)

Post has attachment

Post has attachment
Prvýkrát zdieľam nielen tie pekné fotky, ale aj fotky z čias, keď sa o bývaní spoza plota dalo akurát tak snívať s veľkou dávkou viery a nádeje.

Post has attachment
O motivácii, citátoch, omyloch a lekciách.

Post has attachment
Už 27.9. sa uskutoční školenie s JUDr. Ivanou Zmekovou ako správne skončiť pracovný pomer zo strany zamestnávateľa. Ak chcete získať informácie z praxe a odpovede na otázky, ktoré nenájdete na internetových fórach, neváhajte a rezervujte si svoje miesto už dnes. Školenie sa uskutoční v Bratislave na Zámockej ulici v čase od 8:30 do 12:00 hod. Účastníkom garantujeme parkovanie v blízkosti a po školení Vás pozývame na spoločný obed.
http://www.dimensions.sk/skolenie-sposoby-skoncenia-pracovneho-pomeru-zo-strany-zamestnavatela/

Post has attachment
Leto končí, lektorské prázdniny tiež. Takže opäť sa pripomínam pracovne: služby, novinky, články z celého sveta zdieľané pod jednou strechou. Pridajte sa medzi sledovateľov!

Post has attachment

Náše príbehy o tom, ako sme sa presťahovali z hlavného mesta do vinohradu. Príbehy s otvoreným koncom, ktoré píše sám život. Aj vy niekedy snívate o tom, že to v meste zabalíte, odídete žiť na dedinu, budete pestovať vlastnú zeleninu, chovať sliepky a mať konečne pokoj?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“Je tu had!” kričala som celá splašená.
“Tak tam nestoj a poď sem kosiť”, poradil mi môj praktický muž.

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Odhliadnúc od času, písanie článkov pre váš firemný web je najlacnejším a najautentickejším spôsobom reklamy, pomocou ktorého ukážete svojim budúcim klientom čo viete, kto ste a na čom vám záleží. Aj keď nepodnikáte, môžete si pomocou písania budovať svoju odbornú reputáciu a tvoriť atraktívnu elektronickú stopu. http://www.uspesnakariera.sk/preco-by-ste-mali-zacat-pisat/
Wait while more posts are being loaded