Profile cover photo
Profile photo
Martin Pitoňák - Fotograf
486 followers -
Fotograf
Fotograf

486 followers
About
Posts

Post has shared content
Nedávno ma kontaktovala pani Lekna s nápadom na fotografovanie šperkov, ktoré predáva pod značkou Alia Sydney so sídlom v Austrálii. Výzva bola v tom, že nešlo o klasickú bižutériu ale šperky z 18 karátového zlata s drahými kameňmi plus prevedenie bolo veľmi jemné.

https://www.martinpitonak.sk/2017/08/fotografovanie-sperkov-alia-sydney/

Post has shared content
Publikované fotografie z nedávneho projektu Mlyn Humenné v časopise ARCH – Architektúra Krajín V4

Post has shared content
Možno nie každý si to uvedomuje, ale výsledné spracovanie fotografií niekedy trvá dlhšie ako samotné fotografovanie. Tu je krátka ukážka z dnešného spracovania fotografii luxusného apartmánu v Košiciach pre developera z Poľska. Viac tu https://www.martinpitonak.sk/2017/07/fotografovanie-apartmanu-kosice/
Photo

Post has shared content
Pristroj na presné merania nízkej úrovne odporu v najnáročnejších podmienkach? Svet vedy a techniky a nikdy ma neprestane udivovať.

https://www.martinpitonak.sk/2017/07/fotografovanie-meracieho-zariadenia-kosice/
Photo
Photo
13/07/2017
2 Photos - View album

Post has shared content
dnes dočasne sťahovanie ho nových priestorov v rámci rekonštrukcie našej strechy
PhotoPhotoPhotoPhoto
12/07/2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Na Liptove majú najlepšiu bryndzu, krásnu prírodu a kvalitné ubytovacie služby. Ak mate cestu na Liptov alebo do Tatralandia neprehliadnite Liptovské chaty ktoré som bol minulý týždeň fotografovať, už po piaty krát.

https://www.martinpitonak.sk/2017/06/fotografovanie-interierov-ubytovania-liptov/

Post has shared content
K zberateľstvu som nikdy veľmi neinklinoval, až neskor ma k nemu priviedla manželkina vášeň pre antikvariát a historické predmety. Vzhľadom k mojej profesii ma na historických predmetoch naviac zaujali staré knihy a hlavne historické fotografie. Moja zbierka sa postupne rozširuje a do zbierky nedávno prikvitol ďalší klenot. Je čiernobiela foto-kniha Vysoké Tatry, vydaná v roku 1951 a v nej pár zaujímavých fotografii zo Ždiaru, ktoré som ešte nevidel. Nespoznávate niekoho ?

https://www.martinpitonak.sk/2017/07/historicke-fotografie-zdiar/

Post has shared content
Dnes ráno ma privítal podobný Windows Spoltile, tak som si povedal že si spravím Slovensku verziu — z tunela v Stratenej. https://www.martinpitonak.sk/2017/06/tunel-stratena/

Post has attachment
Ďalšie jedno video zo spracovania fotografii v Photoshop-e

Post has shared content
Slušní ľudia stále žijú!
Slušní ľudia stále žijú! — Minulý týždeň mi niekto zavolal s tým, že má niečo čo je moje. Bol to majiteľ podniku Kozel Tank Pub ktorý tam našiel môj balík ( zabudol som ho na stole keď som šiel z pošty :/ ) Poďakoval som mu a navrhol, že mu to tam pofotím na revanš — slovo dalo slovo a dnes som sa pustil do toho.
Wait while more posts are being loaded