Profile cover photo
Profile photo
Martin Klokner
112 followers
112 followers
About
Martin's posts

Post has attachment
Niet v kalendári týždňa, bohatšieho na sviatočné a pamätné dni Slovenska, ako je týždeň na prelome októbra a novembra. Zatiaľ čo 27.10. sme si pripomenuli 108. výročie tragickej udalosti v Černovej (27.10.1907), na druhý deň 28.10. dve významné udalosti - vznik prvej Česko-Slovenskej republiky (28.10.1918) a 200. narodenie Ľudovíta Štúra, pričom tým sa to nekončí. Dnes, 30.10. je výročie Deklarácie slovenského národa, 01.11. Sviatok všetkých svätých a 02.11. Pamiatka zosnulých. Určite však medzi sviatky nepatrí americká šaškáreň nazývaná „Halloween“.

Post has attachment
Nekompromisná mechanická klávesnica so spínačmi Cherry MX a s podsvietením jednotlivých kláves v 16,8 miliónoch odtieňov je vhodná pre hráčov počítačových hier a náročných používateľov. Vyrobená je z brúseného hliníka a bude sa vynímať na každom stole. Čím je osobitná?

Post has attachment
Zatiaľ čo kedysi boli herné notebooky veľké a ťažké, teraz to neplatí a výrobcovia prinášajú kompaktnejšie kúsky na trh. Herný notebook od MSI zaujme vekom z lešteného hliníka, ktoré ukrýva 15,6“ Full HD displej spolu s výkonnou grafikou a procesorom.

Post has attachment
Aktuálny TOP model spoločnosti Huawei zaujme mnohými funkciami a vylepšeniami. Oproti predchodcovi má jednoliate celokovové spracovanie konštrukcie s vylepšenou pevnosťou proti ohýbaniu a esteticky zaoblené strany. O niečo väčší je aj displej, ten má už 5,2“. Čo ešte ponúka Huawei P8?

Post has attachment
Kórejský výrobca Samsung predstavil dvojicu TOP modelov – Galaxy S6 a S6 Edge, avšak neskôr na veľtrhu IFA v Berlíne prišla aj ďalšia dvojica modelov – S6 Edge+ a Note 5. V Európe je zatiaľ dostupný len prvý menovaný a je to vylepšený model S6 Edge. Poďme sa naň pozrieť.

Post has attachment
USB rozbočovač TP-Link UH720 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú rozšíriť počet USB portov počítača na prenos najrôznejších dát. Ak totiž chce používateľ zároveň pripojiť cez USB externý disk, počítačovú myš, klávesnicu, tlačiareň alebo externú napaľovačku, počet portov pravdepodobne nebude stačiť.

Post has attachment
Štvrtý mobilný operátor SWAN spustil od 13. marca 2015 neobmedzenú dátovú službu 4G INTERNET v1.0 bez viazanosti. Ide o mobilnú dátovú službu prostredníctvom technológie 4G/LTE za výhodný mesačný poplatok 5 eur s DPH. V redakcii DigitalPortal.sk túto službu dlhodobo testujeme a prinášame náš pohľad na to, aká je a čo všetko ponúka.

Post has attachment
ASUS patrí medzi tie spoločnosti, ktoré prinášajú na trh kvalitné tablety, notebooky alebo komponenty. V jej terajšom portfóliu sú smartfóny ZenFone 2, ktoré ako prvé priniesli na trh 4 GB operačnej pamäte.

Post has attachment
HTC One (M9) má špičkovú výbavu, pričom je vylepšený oproti minulému modelu. Veľkosť displeja ostali zachované, vylepšený bol aj fotoaparát a stereo reproduktory. Zadný 4 MPx fotoaparát vymenil výrobca za 20 MPx, kovové šasi ostalo zachované.

Post has attachment
Veľa zákazníkov hľadá cenovo dostupnú a podsvietenú klávesnicu s multimediálnymi funkciami, často aj so slovenským rozložením kláves. Výrobca tento model zaraďuje medzi herné modely, ponúka dve farby podsvietenia s tromi intenzitami podsvietenia a makro funkcie.
Wait while more posts are being loaded