Profile cover photo
Profile photo
MarketingLink
32 followers
32 followers
About
Posts

Post has attachment
Na początku sierpnia Coca-Cola zadebiutowała na Times Square z pierwszą na świecie trójwymiarową robotyczną reklamą, która zapewnia widzom nowe doświadczenia przez całą dobę. Jak działa rewolucyjny billboard marki?

https://marketinglink.pl/coca-cola-z-pierwsza-na-swiecie-robotyczna-reklama-3d-na-times-square/

Post has attachment
Jak dopasować się do potrzeb klienta? W jaki sposób przekuć wiedzę o nim na nowe doświadczenia? Już 12-13 października dowiedzą się tego uczestnicy V edycji Marketing Progress.

https://marketinglink.pl/customer-experience-tematem-v-edycji-marketing-progress/

Post has attachment
Influencerzy odgrywają obecnie bardzo ważną rolę dla swoich odbiorców. Są w stanie inspirować, motywować, a wedle badań ich opinia jest ważniejsza niż zdanie bliskich. Jak więc wykorzystać ich na każdym etapie procesu zakupowego?

https://marketinglink.pl/jak-wykorzystac-influencerow-na-roznych-etapach-procesu-zakupowego/

Post has attachment
W ciągu ostatnich 15 lat praktycznie każde przedsiębiorstwo przeszło rewolucję cyfrową, która radykalnie zmieniła nasze podejście do życia i pracy. Dziś blisko 80% osób między 18-75. rokiem życia posiada smartfona, którego sprawdza nawet 200 razy dziennie. Czy Twoja strategia marketingowa odpowiada na te zmiany?
https://marketinglink.pl/6-powodow-dla-ktorych-powinienes-rozszerzyc-swoja-strategie-marketingowa-o-mobile-marketing/

Post has attachment
🔊 Google i Vogue zawarły partnerstwo, w ramach którego wrześniowy numer popularnego na całym świecie magazynu modowego będzie umożliwiał pozyskanie dodatkowych informacji na temat gwiazd za pomocą inteligentnego głośnika.

https://marketinglink.pl/google-i-vogue-wprowadzaja-do-magazynu-dodatkowe-tresci-aktywowane-glosowo/

Post has attachment
Naukowcy z Uniwersytetu w Waszyngtonie opracowali algorytm synchronizujący pliki audio oraz wideo z ruchem ust mówiącego, który może zrewolucjonizować świat wideo. Czy przy okazji pomoże on w rozwoju fake video? 🎬

https://marketinglink.pl/nadchodzi-czas-fake-video-rewolucyjny-algorytm-naukowcow-z-waszyngtonu/

Post has attachment
Znana od lat marketingowa kompozycja 4P była poddawana już wielu przeobrażeniom. Jej ciekawy zamiennik zaproponował Eduardo Conrado z Motorola Solutions. S.A.V.E to nowe spojrzenie na produkt i konsumenta. Co oznacza akronim?

https://marketinglink.pl/nadszedl-czas-na-nowe-4p-w-marketingu-koncepcja-s-a-v-e/

Post has attachment
Większości z nas wirtualna rzeczywistość kojarzy się wyłącznie z grami. Jednak VR jest nie tylko formą rozrywki. Coraz częściej wykorzystuję się tę technologię w różnych dziedzinach naszego życia. Dzięki niektórym aplikacjom możemy doświadczyć interesujących zdarzeń i przenieść się w miejsca, których dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć.

https://marketinglink.pl/vr-to-nie-tylko-gry-co-jeszcze-oferuje-nam-wirtualna-rzeczywistosc/

Post has attachment
🎶 Jakub Korczyński oraz Maciej Uniatowicz odpowiadają na nasze pytania na temat wykorzystania Audio w VR. Wyjaśniają na czym polegają nagrania ambisoniczne i binauralne, do czego służy głowa Neumana oraz jak lokalizujemy dźwięk w przestrzeni.

https://marketinglink.pl/nagrania-audio-w-wirtualnej-rzeczywistosci/

Post has attachment
Artur Kurasiński podczas European VR Congress odpowiedział na pytania o możliwości jakie daje nam wideo 360 oraz, jak wykorzystać tę technologię w ramach komunikacji marketingowej oraz zainteresować swoich odbiorców.

https://marketinglink.pl/artur-kurasinski-o-wykorzystaniu-wideo-360-w-marketingu/
Wait while more posts are being loaded