Profile

Cover photo
مارکتستان
14 followers|24,989 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
تردمیل چه قسمت هایی از بدن را به کار می گیرد؟ تردمیل دستگاهی است که یکی از بهترین تمرین های قلبی-عروقی با آن صورت می گیرد، به دلیل اینکه با تمامی بدن ما کار می کند. در این دستگاه ورزشی ...

ادامه مقاله :
http://www.marketestan.com/articles/article-3/%D8%B9%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%84.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
از مقالات سایت مارکتستان دیدن کنید .
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
معرفی نقد و بررسی گوشی چریکی Galaxy S6 Active برای اولین بار به زبان فارسی

دوباره ماه ژوئن فرارسید و این زمانی است که شرکت سامسونگ با ورژنی نیرومند از گوشی های هوشمند تراز اول خود از ما پذیرایی می کند. امسال شاهد محصول منحصر به فردی  از شرکت AT&T هستیم و این  Galaxy S6 Active است که با ظاهری نظامی ، تکنولوژی فراوان و ساختی محکم و بی مانند به صحنه نمایش وارد می شود. برای دومین سال است که شرکت سامسونگ این اطمینان را حاصل می کند که S6 Active ورژنی نیست که فقط با اضافه کردن ویژگی هایی بی همتا به این پرچم دار بوجود آمده باشد .

برای خواندن مشخصات و نقد و بررسی این گوشی روی لینک زیر کلیک کنید .
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
 آیا دستگاه الیپتیکال می تواند به شکل باسن شما کمک کند؟

ران باسن شما از سه ماهیچه، سرینی بالایی،میانی و پایینی تشکیل شده است. استفاده کردن از الیپتیکال برای بهبود ماهیچه های عقبی، می تواند اعتماد به نفستان را در هنگام پوشیدن لباس تنگ بالا ببرد. الیپتیکال ورزشی کم فشار است که می تواند یک تمرین برای کل بدن بوجود آورد. وقتی که متغیر های زیادی را در نظر می گیریم، می فهمیم که الیپتیکال می تواند اثر مثبتی بر ران شما بگذارد.

برای خواندن کامل مقاله روی عکس کلیک کنید .
 ·  Translate
ران باسن شما از سه ماهیچه، سرینی بالایی،میانی و پایینی تشکیل شده است. استفاده کردن از الیپتیکال برای بهبود ماهیچه های عقبی، می تواند اعتماد به نفستان را در هنگام پوشیدن لباس تنگ بالا ببرد
1
Add a comment...
 
نام های زیادی برای ماهیچه سرینی بالایی وجود دارد، زیرا ماهیچه ای شگفت انگیز است. از آنجایی که ماهیچه موتور خانه بدن محسوب می شود، عجیب نیست که ورزشکاران سراسر جهان به ماهیچه ران خود اهمیت زیادی می دهند. در ادامه،15 حرکت را یاد میگیرید که به سفت کردن، قوی کردن و فعال کردن بزرگترین ماهیچه بدن کمک می کند. به عنوان یک مزیت اضافی، این حرکات کمک می کند تا شلوارتان را در حد امکان پر کنید!
 ·  Translate
نام های زیادی برای ماهیچه سرینی بالایی وجود دارد، زیرا ماهیچه ای شگفت انگیز است. از آنجایی که ماهیچه موتور خانه بدن محسوب می شود، عجیب نیست که ورزشکاران سراسر جهان به ماهیچه ران خود اهمیت زیادی می دهند
1
Add a comment...
 
بهترین و بدترین عصرانه ها چیست؟
یا کلوچه بخورم؟ نظرتان در مورد چیپس چیست؟ چیپس، کلوچه، بستنی، آبنبات و کراکر میان وعده های غذایی معمول و با استفاده بالا هستند. تردیدی وجود ندارد که این میان وعده ها به طور کلی کالری بالا، چربی بالا یا قندهای ساده زیادی دارند. آیا شما زمان خوردن میان وعده ها احساس گناه می کنید؟ شما تنها نیستید. در گذشته مصرف میان وعده به عنوان یک عمل نادرست تلقی می شد، اما میان وعده ها شما را به دردسر نمی اندازند، بلکه آن دسته از میان وعده هایی که درصد بالایی از کالری و چربی را به سرعت به بدن می رسانند، دردسرساز می باشند. در واقع مصرف میان وعده ها یا وعده های کوچک تر و با تکرار بیشتر بخصوص کمک کننده نیز می باشد. دریافت میان وعده ها یا وعده های کوچک هر ۲/۵ تا ۳ ساعت باعث ثبات بیشتر قندخون در طول روز می شود. زمانی که شما به جای پرخوری کردن غذاها را با حجم کمتر و تکرار بیشتر دریافت می کنید، از گرسنگی شدید جلوگیری کرده و موجب کاهش پرخوری در وعده های غذایی می شوید.

دو اشتباه بزرگ ما در مورد میان وعده های غذایی :

اشتباه اول :

ما میان وعده هایی با کالری بالا و چربی و یا شکر بالا را انتخاب می کنیم که حاوی کالری بالایی در مقدار نسبتاً کمی غذا می باشند و ما را برای مدت طولانی سیر نگه نمی دارند (مانند آبنبات و چیپس).

اشتباه دوم :

ما میان وعده های غذایی با کربوهیدرات بالا (مانند چوب شور، نان شیرینی و…) را انتخاب می کنیم که با سرعت نسبتاً بالایی از دستگاه گوارش انسان عبور می کنند و گرسنگی آنها تنها برای مدت کوتاهی برطرف می شود. اگر ما تعادلی را بین کربوهیدرات دریافتی با پروتئین و چربی برقرار کنیم، میان وعده ما حالت سیری و رضایت بیشتری می دهد و برای عبور از دستگاه گوارش زمان طولانی تری صرف می شود.

برای دریافت میان وعده مناسب و کاهش وزن، این نکته حائزاهمیت است که میان وعده ای را انتخاب کنیم که :

۱ : از نظر فیبر و مواد مغذی ضروری غنی باشد. غلات کامل، لوبیاها، سبزی ها و میوه های دارای فیبر بالا به علاوه مواد مغذی و مواد لبنی کم چرب و گوشت های کم چرب حاوی مواد مغذی مهم می باشند، بنابراین میان وعده های شما تنها حاوی کالری «خالی» نخواهد بود.

۲ : دارای کربوهیدرات هایی با شاخص گلیسمی پائین (برخی میوه ها و سبزی ها، غلات کامل، لوبیاها و مغزها) باشند به صورتی که انرژی حاصل از میان وعده قندخون شما را به سرعت و در لحظه افزایش ندهد، بنابراین با اتمام آن مجدداً هوس خوردن نمی کنید.

۳ : در تعادل با مقدار کمی پروتئین و برخی از چربی های مناسب برای قلب مانند اسید های چرب با یک باند دوگانه (موجود در روغن زیتون و مغزها) و اسید های چرب امگا ۳ باشند. این میان وعده ها با تعادل بالا احساس رضایت و سیری بیشتری به ما می دهد، زمان بیشتری برای عبور از دستگاه گوارش نیاز دارند و انرژی را برای مدت طولانی تری در بدن حفظ می کنند. غذاهای گیاهی مانند مغزها و دانه ها، محصولات سویا، آووکادو و روغن های زیتون و کانولا برای تعادل غذاهای غنی از کربوهیدرات از نظر پروتئین و چربی های مفید مناسب می باشند.

برنامه میان وعده در این قسمت یک برنامه میان وعده جدید طراحی می کنیم. برای این کار، الزاماً نیاز به تعویض همه چیپس ها با تکه هایی از هویج و یا یک بستنی با کاسه های ماست را نیست. ما می توانیم با انتخاب میان وعده هوشمندانه تر در بیشتر زمان ها کار خود را آغاز کنیم. در اینجا به ۱۰ نکته اشاره می شود که چگونه شما می توانید این کار را در طول روز انجام دهید:

نکته اول :

میان وعده های غذایی با رهاسازی آهسته را بخوریدغذاهایی که به آن اشاره می شود، موجب افزایش بالایی در قندخون نمی شوند (به خاطر داشته باشید، ما به دنبال غذاهایی که قندخون را به سرعت افزایش می دهند، نیستیم. در غیر اینصورت شما به سرعت پس از مدت کوتاهی دوباره احساس گرسنگی می کنید).این غذاها براساس جداول بین المللی مقادیر شاخص گلیسمی و بار گلیسمی می باشند (بار گلیسمی به عنوان شاخص گلیسمی غذا و گرم کربوهیدرات آن در نظر گرفته می شود که مقدار سهم غذایی قابل قبول برای هر غذا می باشد). گوشت ها، گوشت پرندگان و ماهی آووکادو سالاد و سبزی ها پنیر تخم مرغ

نکته دوم :

فیبر های محلول برای رهایی! غذاهای غنی از فیبر های محلول میان وعدهای مناسبی می باشند، زیرا که فیبر های محلول معده را به کندی ترک می کنند، موجب افزایش سریع قندخون نمی شوند و به شما احساس سیری و رضایت طولانی تری می دهند. در اینجا به برخی میان وعده ها با فیبر محلول بالا اشاره می کنیم: نخود فرنگی و لوبیا جو و جو دوسر برخی میوه ها (سیب، هلو، مرکبات، انبه، آلو، کیوی، گلابی و انواع توت) برخی سبزی ها (کرفس، سیب زمینی شیرین، زردک، شلغم، کدو مسما، کلم بروکسل، کلم، نخود سبز، بروکلی، هویج، گل کلم، مارچوبه و چغندر)

نکته سوم :

از مغزهای گیاهی استفاده کنید.۳۰ گرم از مغزها یک میان وعده خوب و سالم است.۳۰ گرم از بیشتر مغزها دارای حدود ۱۷۰ کالری، ۷ گرم کربوهیدرات، ۶ گرم پروتئین و ۱۵ گرم چربی است (مقدار بالایی از چربی مغزها از نوع هضم طولانی هستند و به میان وعده ها کمک می کنند تا احساس سیری و رضایت بیشتری به فرد بدهد). فندق و بادام کمترین اسید های چرب اشباع را دارا می باشند. فندق بیشترین مقدار اسید های چرب دارد (این یک عامل خیلی خوب است). پسته بیشترین مقدار فیبر را دارا می باشند (در حدود ۳ گرم در هر ۳۰ گرم) گردو بیشترین میزان اسید های چرب امگا ۳ را دارد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
مزیت های کار با تردمیل نسبت به محیط خارج خانه
آیا بهتر است بر روی تردمیل بدویم یا بیرون خانه در خیابان؟ این سوالی متداول است که همه به دنبال جواب آن هستند،اما باید بدانید که انواعی از تمرین وجود دارند که انجام دادن آن بر روی تردمیل راحت تر و بهتر صورت می گیرد.استفاده از تردمیل احساس امنیت و عدم آسیب پذیری را القا می کند، این احساس در ذهن افرادی که قبلا در محیط خارجی آسیب دیده اند و الآن بر روی تردمیل ورزش می کنند یافت می شود.

ادامه مقاله در لینک زیر
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
لیست قیمت انواع تردمیل به همراه مشاوره اختصاصی در انواع برند های دنیا .

جهت بازدید از صفحه تردمیل روی لینک زیر کلیک کنید .
http://www.marketestan.com/7-%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%84
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
بیشتر مردم،خیال های خوبی در مورد خوش اندام شدن دارند، اما در این راه به بن بست می خورند، به خاطر اینکه دارای عقاید خاصی در مورد کاهش وزن اند که آن ها را از هدفشان دور می کند. این باورها آن ها را به آدم های چاق،تنبل،بیمار و کم انگیزه برای تغییر تبدیل می کند. برای کاهش موفق وزن و به سلامتی رسیدن، باید تصورات غلط در مورد رژیم غذایی را بازگو و حقایق را فاش کنیم.

برای خواندن کامل این مقاله روی عکس این مطلب کلیک کنید .
 ·  Translate
بیشتر مردم،خیال های خوبی در مورد خوش اندام شدن دارند، اما در این راه به بن بست می خورند، به خاطر اینکه دارای عقاید خاصی در مورد کاهش وزن اند که آن ها را از هدفشان دور می کند.
1
Add a comment...
 
آیا تمرین با شیب تردمیل ماهیچه های ران و باسن شما را تقویت می کند؟

تردمیل یکی از وسایل حرکتی در ورزشگاه ها است و می تواند به شما کمک کند تا هزاران کالری بسوزانید و عضلات پشتی تان را بسازید. شما می توانید عضلات پای خود را با اضافه کردن شیب به تردمیل سفت کنید. مدت و شدت تمرین شما تعیین کننده تغییرات شماست که می تواند به شما کمک کند تا عضلات پای دلخواهتان را بسازید.
برای ادامه خواندن این مقاله رو عکس کلیک کنید
 ·  Translate
تردمیل یکی از وسایل حرکتی در ورزشگاه ها است و می تواند به شما کمک کند تا هزاران کالری بسوزانید و عضلات پشتی تان را بسازید. شما می توانید عضلات پای خود را با اضافه کردن شیب به تردمیل سفت کنید
1
Add a comment...
 
۱۰ اشتباه متداول در تناسب اندام
فکر می کنید تمام واقعیت ها را درباره تناسب اندام می دانید. ممکن است تعجب کنید که بفهمید بسیاری از آنها در صورتی که به نظر صحیح می رسند، درواقع اشتباه های متداول هستند.
افتادن در دام بسیار ساده است: یکی از همراهان ورزشی شما نکته ای درباره تمرینات بدنی می گوید و شما آن را برای چند نفر دیگر که می شناسید، بازگو می کنید. یک روز وقتی شما در باشگاه مشغول تمرین هستید، دوباره آن را از دهان فرد دیگری می شنوید و مطمئن می شوید که قضیه صحت دارد.
اما متخصصان می گویند که در دنیای تناسب اندام، باورهای غلط بسیاری وجود دارد که ممکن است مانعی بر سر راه ورزش کردن باشند. بعضی از این باورها مضر نیستند اما خیلی های دیگر می توانند مضر باشند. آنها می توانند باعث شوند که تمرینات ورزشی خنثی شوند و به نتیجه ای که هدف کار است نرسند و یا حتی ممکن است به ایجاد بعضی از آسیب های ورزشی منجر شوند.
علت اینکه این باورها جان می گیرند، این است که عکس العمل بدن هر یک از ما نسبت به حرکات ورزشی تا حدودی متفاوت است. به همین دلیل کاری که برای یک نفر مناسب است، ممکن است برای نفر دیگر مناسب نباشد.
در این وضعیت گاهی شما مجبورید ورزش های مناسب برای خودتان را پیدا کنید؛ حرکاتی که به درد شرایط شما می خورد.
به گفته متخصصان، بعضی از این باورهای غلط درباره تناسب اندام باید کنار گذاشته شود. هر چه سریع تر این کار انجام شود، بهتر است.
برای پیدا کردن راه سالم تر، متناسب تر با سلامت و لذت بخش تر، بعضی از این باورها را با هم مرور می کنیم:
۱ دویدن روی تردمیل در مقایسه با دویدن روی آسفالت یا پیاده روی، فشار کمتری بر زانو وارد می کند.
دویدن، یکی از حرکات ورزشی فوق العاده است اما ممکن است زانو را تحت فشار قرار دهد چون نیروی وزن بدن شما است که به مفاصل فشار وارد می کند و این نیرو ثابت است. فرقی نمی کند که شما روی تردمیل بدوید یا روی آسفالت و پیاده رو.
بهترین روش برای کاهش فشار بر زانو این است که شما ورزش های متنوعی انجام بدهید. اگر شما دویدن را با سایر فعالیت های ورزشی قلبی همراه کنید (به طور مثال کار روی دوچرخه ثابت) می توانید فشار را روی زانو ها کم کنید و سال ها توانایی دویدن را حفظ کنید.
۲ انجام دراز نشست یا کار با ماشین ورزش شکمی باعث می شود از شر چربی های شکم خلاص شوید.
هر ایده برآمده از رویاهای شبانه را باور نکنید.
ابزارهای دراز و نشست ممکن است به شما در تقویت عضلات قسمت میانی کمک کند و در مجموع ترکیب بهتری در اندام شما به وجود آورد. برای اینکه بتوانید عضلات شکم خود را ببینید، باید حرکاتی را انجام دهید که درصد چربی کل بدن را کاهش دهد. اگر شما موفق به انجام این کار نشوید، عضلات شکمی خود را نمی توانید ببینید.
اما آیا دراز و نشست و نرمش های شکمی می توانند شکم بزرگ شما را کوچک کنند. متخصصان می گویند خیر، شما نمی توانید فقط چربی قسمت هایی را که انتخاب می کنید، بسوزانید. بنابراین دراز و نشست فقط شما را به هدف کاهش وزن در آن ناحیه مورد نظر نمی رساند. شما برای سوزاندن چربی باید برنامه ورزشی شامل دو صورت نرمش های قلبی و تمرینات قدرتی را با هم ترکیب کنید. این ترکیب حرکات به کاهش چربی در تمام بدن کمک می کند که قسمت مورد نظر شما هم جزیی از این کل است.
۳ ورزش های آیروبیک سوخت و ساز شما را چند ساعت پس از اتمام ورزش در سطح بالا نگه می دارد.
این عبارت تا حدودی درست است اما مقدار کالری مصرف شده احتمالا به آن میزانی که شما فکر می کنید، نیست.
متخصصان می گویند با اینکه سرعت سوخت و ساز شما پس از این حرکات تا حدودی افزایش می یابد اما این مقدار از نظر آماری واجد ارزش ویژه ای نیست. در حقیقت این نرمش ها تنها ۲۰ کالری در روز بیش از مقدار معمول آن مصرف می کند.
با اینکه بعد از ورزش های قدرتی مقدار خیلی کمی سوخت و ساز بدن بالا می رود اما این مقدار هم قابل توجه نیست. بنابراین زیاده روی این مصرف کالری حساب نکنید.
۴ ورزش یکی از فعالیت های عالی برای کاهش وزن است.
با اینکه ورزش برای افزایش ظرفیت تنفسی ریه ها، تونوسیته عضلات و حتی کمک به برطرف کردن فشارهای اضافی است اما واقعیت تعجب آور این است تا زمانی که شما در یک روز چند ساعت شنا نکنید، ممکن است به کاهش وزن شما کمک نکند.
چون حالت شناوری بدن شما را احاطه می کند، شما نمی توانید به همان شدتی فعالیت کنید که می گویند فعالیت در استخر آب گرم معادل دویدن است. به علاوه خیلی معمول است که شما زمانی که از آب بیرون می آیید، احساس گرسنگی زیادی کنید. همین مساله ممکن است، باعث شود شما بیش از حد معمول بخورید. بنابراین حفظ رژیم غذایی برایتان سخت تر خواهد شد.
۵ یوگا به بهبود تمام انواع دردهای پشت کمک می کند.
واقعیت این است که یوگا به کاهش دردهای ناحیه پشت کمک می کند اما این مورد شامل انواع این دردها نمی شود.
اگر دردهای شما مربوط به عضلات قسمت پشتی بدن باشد، کشش های یوگا و بعضی از حرکات آن می تواند کمک کننده باشد. همچنین یوگا در تقویت قوای ذهنی موثر است؛ عاملی که در بسیاری از افراد به رفع دردهای ناحیه پشت می کند. اگر درد ناحیه پشت مربوط به عوامل دیگر باشد (مشکلاتی مثل التهاب یا در رفتگی دیسک) یوگا نه تنها نمی تواند در کاهش درد موثر باشد بلکه در بعضی موارد حتی ممکن است به شما آسیب رسانده و باعث شود که دردها شدت هم پیدا کنند.
اگر شما به این دردها مبتلا هستید، برای انتخاب حرکات ورزشی حتما با پزشک خود مشورت کنید.
۶ اگر حرکات ورزشی عرق شما را درنیاورد، شدت حرکات کافی نبوده است.
عرق کردن همیشه نشانه وارد شدن فشار نیست، بلکه روشی است که بدن برای خنک کردن خود استفاده می کند.
ممکن است شما مقدار قابل ملاحظه ای انرژی مصرف کنید بدون اینکه عرق کرده باشید. به طور مثال، پیاده روی با حرکات ساده کاهش وزن را امتحان کنید.
۷ هنگام ورزش زمانی که هنوز احساس می کنید حال شما خوب است، نشان می دهد که به اندازه کافی حرکات را انجام نداده اید.
یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که مردم در آغاز یا بازگشت به یک برنامه ورزشی دچار آن می شوند، این است که می خواهند به سرعت حداکثر شدتی را که می توانند در حرکات خود ایجاد کنند. علت آن این است که ما هنگام ورزش احساس می کنیم حالمان خوب است.
درواقع شما فقط یکی دو روز بعد احساس خواهید کرد که به حد افراط و بیش از توان خود ورزش کرده اید.
اینکه چقدر شما در حین انجام حرکات احساس راحتی و خوبی می کنید، مهم نیست. شما به هیچ عنوان نباید حجم فعالیت قبلی خود را دو برابر کنید. اگر در همان زمان مشکلی احساس نکنید، زمانی که مشکلات را احساس کنید ممکن است دوباره ورزش کردن را کنار بگذارید.
۸ ماشین های ورزشی راه ایمن تری برای ورزش کردن هستند زیرا تمام مدت شما می توانید به روش درست با آن کار کنید.
با اینکه ممکن است یک ماشین ورزشی به طور خودکار بدن شما را در وضعیت درست قرار دهد و شما تمام حرکات را به درستی انجام دهید اما این اتفاق زمانی می افتد که ماشین برای وزن و قد شما به درستی تنظیم شده باشد.
در این مورد شما به یک مربی یا کسی که تشخیص بدهد کدام وضعیت ماشین متناسب با شرایط شماست، نیاز دارید. در غیر این صورت احتمال اینکه شما اشتباهاتی در شکل و انجام حرکت داشته باشید و نیز در معرض آسیب هایی قرار بگیرید که احتمال آنها هنگام انجام حرکات بدون هیچ وسیله ای یا با وسایلی که برای همه اوزان استفاده می شوند، وجود دارد.
۹ اگر می خواهید به فواید حاصل از انجام حرکات ورزشی دست پیدا کنید، باید آن قدر ورزش کنید تا احساس درد داشته باشید.
از میان تمام شایعه های بالا، تمام متخصصان هم عقیده اند که اعتقاد «درد نداشتن مساوی بی فایده بودن» به صورت بالقوه مضرات زیادی را ایجاد می کند.
ممکن است شما یکی دو روز بعد از انجام حرکات، دچار کوفتگی باشید اما این مساله کاملا با احساس درد هنگام انجام حرکات متفاوت است. یک فعالیت برای تناسب اندام به هنگام انجام شدن نباید آزار دهنده باشد. در صورتی که شما هنگام اجرای حرکتی احساس درد می کنید یا حرکت را اشتباه انجام می دهید و یا اینکه آسیب دیدگی داشته اید، متخصصان حرکات ورزشی توام با درد را به هیچ وجه توصیه نمی کنند. آنها توصیه می کنند در چنین شرایطی اگر احساس درد داشتید، حرکت را متوقف کنید، کمی استراحت کنید و ببینید آیا درد برطرف می شود یا خیر. اگر برطرف نشد یا اینکه دوباره شروع شد یا اینکه با شروع حرکات، افزایش پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی ، انواع گوشی موبایل و لوازم دیجیتال
Introduction
لیست قیمت ، خرید و فروش انواع تردمیل ، دوچرخه ثابت ، ماساژور و دستگاه های بدنسازی خانگی و همچنین انواع گوشی موبایل اپل و سامسونگ و اچ تی سی و ... و کلیه لوازم دیجیتال را در این سایت خواهیم داشت
Contact Information
Contact info
Phone
02147627626
Mobile
09190225366