Profile cover photo
Profile photo
Mariusz Cyzio
About
Posts

G+ po zmianach przypomina Fb. Dwa profile, by być "w kontakcie" ze znajomymi. Czy kończy się era telefonu? A może wygodna i prosta ucieczka ze świata realnego do wirtualnego? Mnożenie informacji... to na pewno. Ach, ten wpis to informacja, że Jestem Fb!

Post has attachment
MU czyli konkurs na logo MARKA UPAR rozstrzygnięty! Zobacz zwycięski projekt!

Post has attachment
Placówka, czyli...
Moja misja twórcza w A Medium Corporation. Efekty? Widoczne poniżej. Inna forma tego samego czyli zmiana dla samej zmiany. Podążanie za responsywnością, innowacyjnością i modą. Na jak długo? Trudno powiedzieć. Wszelkie "społecznościówki" ewaluują. Rozwijają się, komercjalizują, gasną. A Medium.com jest ładne, minimalistyczne, proste w administrowaniu (póki twórcy czegoś nie polepszą, ulepszą, zmienią). Trochę w opozycji do G+ i Fb, a może z potrzeby zmiany i ciekawości. OK! Zapraszam do mnie na medium.com/4-list-ki


Post has attachment
Choinka, prezenty i... coś jeszcze!
Photo

Post has attachment
1:Face
Touchscreen Gold, Touchscreen Rose, Meet M. zamówione, bo #1facewatch  to #millionliveschanged
Photo

Post has attachment
1 Dzień Listopada
Pamięć, ludzie, losy, chwile. Słowa, wspomnienia. Coś co zaciera się w czasie i zostaje pomimo tik-tak upływu. Płomień niech trwa, bo światło to życie.
Photo

Post has attachment
fotoplastyk:on
Leśny krab i ślady ze złotych liści.
Photo

Post has attachment
mem:stora
Photo

Post has shared content

Post has shared content
Mapa organizacji
Wiedza i doświadczenie - #mapaorganizacji - wiemy po co, jak, gdzie i kiedy pracować z tym narzędziem - Pracownia Satysfakcji.
Wait while more posts are being loaded