Profile cover photo
Profile photo
Maria Sobolewska
47 followers -
http://astromaria.wordpress.com/
http://astromaria.wordpress.com/

47 followers
About
Posts

Post has shared content
Zmieniamy reguły gry - teraz to sanepid będzie bulił kary, a może nawet stanie przed sądem. Proponuję jako karę przymusowe zaszczepienie wszystkich urzędników wszystkimi szczepionkami jednocześnie, w ilości dawek proporcjonalnej do wagi każdego urzędasa.
SUKCES! RODZICE NAŁOŻYLI KARĘ SANEPIDOWI!

Jest pierwsze orzeczenie sądu - sanepid z Kłodzka musi pokryć koszty 580 zł!
Korzyści? Rodzice zyskali czas, a urząd musi pokryć koszty postępowania. Wszyscy czekamy na kilka orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Tutaj orzeczenie WSA dotyczące tej sprawy http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/15F1776AFE

INSTRUKCJE JAK DOŁĄCZYĆ DO AKCJI!
Dostałeś grzywnę lub sanepid grozi ci jej nałożeniem? Wiesz, ze 17 państw europejskich daje wolny wybór a polscy rodzice są dyskryminowani? Teraz możesz się lepiej bronić zyskując więcej czasu! (uwaga, musisz pokryć koszt 100 zł opłaty sądowej)

1. Wyślij wniosek o udzielenie informacji do sanepidu, który wzywa do wykonania szczepień. klinkij tu http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/wniosek-o-udzielenie-informacji-wzor-10.07.17.docx
2. Gdy nie odpowie wcale w ciągu 30 dni lub nie odpowie wyczerpująco na pytania z wniosku wyślij skargę do sądu administracyjnego na bezczynność w zakresie udostępnienia informacji (Uwaga! będziesz musiał pokryć koszty sądowe w wysokości 100 zł). http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2017/03/skarga-brak-informacji.docx

Ważne jest, aby żądanie było sformułowane w odniesieniu do ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz powiązane z numerem sprawy przymuszającej. Powołując się na jej numer należy złożyć zapytanie o powikłania i NOP. Wówczas jest duża szansa, że całe akta „powędrują” do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który w oparciu o nie będzie stwierdzał przewlekłość postępowania i nieudzielenie informacji. Za to grozi urzędowi kara grzywny.

Jest pierwsze orzeczenie sądu – sanepid z Kłodzka musi pokryć koszty postępowania 580 zł!

Post has shared content
XXI wiek wiekiem zabobonów. Medycznych :(

Post has attachment

Post has shared content
Nowoczesna Medycyna nie jest w stanie przetrwać bez naszej wiary, ponieważ nie jest ona ani nauką, ani sztuką. Jest kolejną religią.

Uczelnia medyczna zmienia mądrych studentów w głupich, uczciwych w skorumpowanych, a zdrowych studentów w schorowanych. Już na samym wstępie wymaga się od nich ślepego posłuszeństwa wobec autorytetów. Do tego celu również służy ciągłe przemęczanie, ponieważ łatwiej jest wpłynąć na wolę danej osoby i uformować jej poglądy, kiedy zmusi się ją do ciężkiej pracy, szczególnie w nocy, nie pozwalając jej na regenerację sił. W ten sposób uczysz szczura wyścigu. Rezultatem jest to, że osoba ta jest zbyt słaba, aby móc zapanować nad najbardziej niszczącym narzędziem, jaki używa uczelnia medyczna wobec swoich studentów: STRACHEM.

Szpitale są świątyniami Nowoczesnej Medycyny. Gdy wkraczasz do świątyni, stajesz w obliczu bogów tej religii. Żadne bóstwa nie pozwolą na to, żebyś przyprowadzał konkurencyjnych bogów do ich domostwa. A ponieważ ta religia postrzega wszystkie aspekty życia, które przyczyniają się do zdrowia jako konkurencyjnych bogów, to musisz pozostawić swoją tożsamość, pewność siebie, oraz godność przed drzwiami wejściowymi tejże świątyni.

Odmawianie przez pacjentów przyjmowania leków, czy szczepionek doprowadza lekarzy do szału. Przestrzeganie zaleceń lekarskich jest tematem szerokich badań, gdyż Nowoczesna Medycyna chce udoskonalić swoje metody PRZEKONYWANIA pacjentów do wykonywania tego, co im się każe. Idealnym systemem byłby elektroniczny system monitoringu, który by pozwolił lekarzowi mieć nadzór nad posłuszeństwem każdego pacjenta.

http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/01/16/wyznania-medycznego-heretyka/

Post has shared content
Piotr Trzaskowski, Akcja Demokracja Już ponad 34 tys. osób podpisało apel przeciw TTIP i CETA. Czas przenieść nasz protest na ulice! 15 paźdzernika spotykamy się w Warszawie. Zaczynamy o godz. 13 pod Ministerstwem Rolnictwa. To dzień, kiedy tłumy ludzi…

Post has attachment

Post has attachment
Mamy wreszcie dowód na to, co zawsze było tajemnicą poliszynela - i czy coś się wreszcie zmieni?

Post has attachment
Del Bigtree ujawnia medyczny faszyzm. Rząd nie jest już rządem, lecz narzędziem przemysłu, głównie farmaceutycznego. Nadchodzi medyczny faszyzm, w którym twoje ciało nie jest już twoją włsnością, lecz należy do korporacji farmaceutycznych, które zadecydują za ciebie, jakich przymusowych szczepień i jakiego leczenia potrzebujesz. Trąbienie o "odporności stada" (czyichś baranów rzecz jasna, bo przecież nie istot ludzkich) to preludium do przymusowych szczepień dla wszystkich bez wyjątku! Jeśli się nie przebudzimy zostaniemy zamienieni w stado należące do prywatnego właściciela.

Post has attachment
Dr Ross wierzyła w szczepienia, bo tak ją uczyli na uczelni i tak jej mówili w czasie rezydentury. Ale kiedy Del Bigtree pokazał jej dokumenty dr Thompsona prawie padła trupem z wrażenia. Ma odwagę przyznać się do błędu i do tego, że nieświadomie szkodziła swoim pacjentom.

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded