Profile cover photo
Profile photo
Marián Ligocký
Nadšený web kóder, milovník IT
Nadšený web kóder, milovník IT
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has shared content

Post has attachment

Post has shared content
Ahoj! Hledáme šikovného člověka (spíše student na (prozatím) "volnočasový projekt"), který by se staral o marketing a komunikaci s lidmi pro Nottelo (http://nottelo.com) - perfektní systém pro správu úkolů, poznámek a informací.
Nottelo
Nottelo
nottelo.com

Post has shared content
Rádi bychom představili náš projekt Nottelo vývojářům :-)

Jedná se o aplikaci v lecčem podobnou Evernotu či Asaně, avšak přesto kompletně od základu jinou - a věříme, že lepší :-)

Pokud jste o projektu ještě neslyšeli, z webovky se snad dočtete alespoň to úplně základní, ostatní rádi kdyžtak ukážeme osobně.

Znáte-li někdo někoho, kdo by měl zájem zkusit vyvíjet něco pořádnýho, je to spolehlivej dříč a jde mu spíš o zkušenosti než o rychlej zisk, dejte mu prosím vědět. Rovněž pokud se vám aplikace zdá zajímavá, budeme štěstím bez sebe pokud to zasdílíte mezi svoje kruhy či to hodíte ještě na Facebook a Twitter, dalo by nám to podstatně větší šanci dosáhnout na více lidí.

Děkujeme!
Nottelo
Nottelo
nottelo.com

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Hi, 

My name is Marian. I´m 13 and I want to improve my English. Is there anybody who like IT and want to speak with somebody new?

Thanks you! :)   

Post has attachment
Myslíš si, že si ten pravý na prácu v týme, vzdelávanie a vytváranie skvelých projektov? V tom prípade hľadáme práve Teba!

Ahoj, volám sa Marián a som vedúci výcvikovej časti Nouvelle Communauté. Rád by som Ti ponúkol miesto v našom týme. Na skúsenostiach nezáleží - tie sa dajú získať vždy. Dôležitá je precíznosť, spoľahlivosť a celkový prístup. Členstvom v Nouvelle Academy si zaistíš dohľad profesionálov a spoznáš ako prebieha práca v týmoch s maximálnym nasadením.
Či už si designér, grafik, kóder, alebo programátor - u nás nájdeš vždy svoje miesto.
----------
Prečo ísť k nám? Koho vlastne hľadáme? Aké sú požiadavky? A ako to je s prijímacím procesom?

Všetko nájdeš na http://nuvel.eu/kdo-jsme/ a http://nuvel.eu/pridej-se/.

Tešíme sa na teba! :)

Post has attachment
Takže som sa rozhodol že si nainštalujem na môj Galaxy Ace 2 Xposed framework. Nainštaloval som asi najkomplexnejší modul a to Gravitybox. Po jednoduchom hraní v nastaveniach (v podstate iba stávová lišta) som prišiel na tento vzhľad. Ako custom rom používam cyanogenmod 11, ktorá mi vyhovuje. Na Drive som si vytvoril zložku s pár pozadiami, keby ste mali záujem. https://drive.google.com/folder/d/0B5yJ4r0l0luIeVZFR2VLZVBXaHc/edit

//EDIT : Xposed framework je aplikácia ktorá potrebuje root a zaisťuje prácu ďalších aplikácií (modulov). Používam ešte youtube AdAwai (niečo ako adblock)
Photo
Photo
7.8.2014
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded