Profile cover photo
Profile photo
Marek Štafl
78 followers
78 followers
About
Posts

Post has attachment
Žádný návod, jen takové porovnání rychlosti běžných akcí v Taskeru oproti JavaScriptu spouštěného akcí JavaScript nebo Javascriptlet.

Post has attachment
Tohle jsem nedávno stvořil pro svojí holčičku (2. třída) na jednoduché procvičování matematiky. Na papíře "držkuje", když má spočítat deset příkladů, tady jich spočítá během chvíle padesát, ani si toho nevšimne :)
Tak jsem to trochu "poladil", aby se to dalo zveřejnit... Třeba se bude někomu hodit.
Matematika pro děti
Matematika pro děti
math.marextafl.cz
Add a comment...

Ahoj lidi,
chci se zeptat, jestli aplikace Smart Switch zálohuje i data aplikací nebo jen samotné APK soubory?

Post has attachment
Trochu jsem se nudil, tak jsem stvořil takovou "blbůstku" týkající se Taskeru: http://tasker.marextafl.cz/manual/

Pokud chcete dobrovolně a zdarma (rozuměj bez nároku na jakoukoliv odměnu :) pomoci s překladem, napište mi na Hangouts vaši emailovou adresu a já vás přidám do databáze (až se k tomu dostanu), potom vám pošlu email s instrukcemi k registraci. Nechci povolit volné registrace - to by to vypadalo :)

Post has attachment

Před chvílí se mi na telefonu samovolně spustil fotoaparát a pořídil fotku - trochu mě to vyděsilo. Asi bych si toho ani nevšiml, ale slyšel jsem cvaknutí fotoaparátu. Telefon v tu chvíli ležel vedle mě na stolku a v jeho nejbližším okolí se nenacházelo nic, co by mohlo nějakým způsobem simulovat dotyk (už vůbec ne dva dotyky, každý na jiném místě), ani displej nebyl mokrý nebo tak něco. Asi začnu věřit na duchy :-/ (S7e)

Schválně porovnejte následující dva články.

Článek na +Dotekománie.cz :
Google spustil App Preview Messaging
http://dotekomanie.cz/2016/09/google-spustil-app-preview-messaging/
Jasný a stručný článek o nové funkci v Androidu, kterou Google spouští.

Naproti tomu článek na +SvětAndroida.cz :
Nejotravnější vlastnost Google Allo přijde i do dalších aplikací
https://www.svetandroida.cz/nejotravnejsi-vlastnost-google-allo-201609
Článek vlastně o tom samém s bulvárním nadpisem, ve kterém samozřejmě nesmí chybět superlativ. Celou dobu čtenáře straší, jak půjde o příšerně otravnou funkci plnou neskutečně agresivní reklamy na danou aplikaci. Až úplně poslední věta teprve vysvětlí, že se vlastně není čeho bát, protože to nejspíš půjde vypnout, takže tři čtvrtiny článku byly v podstatě úplně zbytečné.
Add a comment...

Post has attachment
Zdravím, chtěl bych se ZEPTAT, jestli někdo neví, proč mi nejde zapnout ukládání snímků ve formátu RAW.
Díky
Photo

[VYŘEŠENO]
Zdravím,
právě jsem zjistil, že mi v telefonu nejde aktivovat ani deaktivovat žádná aplikace jako 'Správce zařízení', ani aktivovat žádná aplikace v usnadnění. Přitom ještě dnes odpoledne jsem bez problémů aktivoval aplikaci Light Flow jako 'Správce zařízení'. Nejsem si vědom, že bych od té doby cokoli měnil v nastavení zabezpečení.
Telefon Samsung Galaxy S7 Edge.
Najde se někdo, kdo ví proč a co s tím?
Předem děkuji!

Dodnes se scény v Taskeru nedokáží přizpůsobit displeji. Pokud se pletu, opravte mě. Ano, je to dotaz: Dá se udělat jedna scéna tak, aby se automaticky přizpůsobila rozlišení/poměru stran displeje různých telefonů?
Wait while more posts are being loaded